Įkraunama...
Įkraunama...

Kontraceptinis makšties žiedas

panaudojau as ji menesiuka seip as jo nejauciau ir vyras jo nejaute ir krutine man nedidejo kaip nuo kontraceptiniu tab bet ziauriai pykino ir tokiom bangom per nestuma geriau jauciausi nei nesiodama ta zieda tai va drasiai sakau ne ir dar tokios nepastovios nuotaikos buvo ohmy.gif rolleyes.gif
Atsakyti
Na va ir as jau isigijau si "stebukla", pirma diena labai nervinausi, ir kai bet koks nepatogumas - lekdavau tikrint, ar ne ziedas cia jau krenta biggrin.gif
Antra diena jau jokiu baimiu nebuvo, ziedas nesijaucia, jokiu problemu kol kas. Ziuresim kas bus po menesio.
Atsakyti
Apie jį girdėjau daug, yra paskutiniame "Panelės" numeryje, tačiau yra ir blogų atsiliepimų - jis nutrina, labai daug moterų jaučia jį, jis netinka toms, kurios turi ar turėjo gimdos kaklelio žaizdelę, nuo jo pykina ir t.t. Ir dar jis nėra pigus...
Nors ir man įdomu - kaip jo suderinamumas, tarkime su kitais vaistais (geriu vaistus nuo aukšto kraujospūdžio, jonažolės preparatus), gal turite kas instrukciją, būtų įdomu sužinoti.
Atsakyti
Nu zinokit, isbandziau as ta zieda - Nuva Ring vadinasi, internete yra paskaityti - angliskai,
bet man labai nepatiko:
- as ji jauciau fiziskai, ypac kai slapiniesi - nu gal ne taip idejau? nors parasyta, kad jo padetis nera svarbi, veikia vis tiek;
- as ji jauciau psichologiskai - niekaip negalejau pamirsti ,akd kazkas yra, o tai tam tikrai atvejais tikrai kenkia smile.gif
- menesiui apie 40 Lt;
- jis gali iskristi, o su pirstu kaskart landzioti ir tikrinti ir kisti atgal - atviras kelias infekcijai...
- kazkaip gerokai apmazejo noras...
- pradejau sirgti menesinem net neisbuvus 3 savaiciu, tai traukiau ji lauk ir daugiau nebenaudoju sad.gif beje, menesines po to buvo labai gausios ir su skausmu, nors tipo turejo viskas palengveti....

Zodziu, gerokai nusivyliau...
Atsakyti
Na po menesio (be keliu dienu)naudojimo galiu pasakyti kad jis man tinka, ir ruosiuosi naudoti ji ir toliau:
patogu (nieko nesijaucia)
vyras nieko nejaucia
patikima
noras nesumazejo (palyginus su varine spirale)
atbaido kol kas tik kaina, bet dar pora menesiu panaudosiu, po to gal dar ka nors sugalvosiu
Atsakyti
QUOTE(Auges @ 2005 02 02, 21:23)
Na po menesio (be keliu dienu)naudojimo galiu pasakyti kad jis man tinka, ir ruosiuosi naudoti ji ir toliau:
patogu (nieko nesijaucia)
vyras nieko nejaucia
patikima
noras nesumazejo (palyginus su varine spirale)
atbaido kol kas tik kaina, bet dar pora menesiu panaudosiu, po to gal dar ka nors sugalvosiu


Auges - pasidalink patirtim, kaip tau sekasi?
As taip pat naudoju zieda, viskas tikrai buvo gerai, nieko nejauciau, jokiu skausmu ar pykinimu, draugas irgi nieko nejaucia, noras tikrai nesumazejo, bet tik truputi gasdina tai, kad tureciau isiimti rytoj, o jau susirgau, bet gal del to, kad pasikeite kontracepcija, todel sutriko , reikia manyti viskas bus ok.
Ar jums buvo kokiu pakitimu?
Atsakyti
As baigiu jau antra naudot
Vienintelis minusas man - brangoka ax.gif
Kai issiemiau prima zieda apturejau strioko, nes menesines prasidejo tik 5 diena. Tai jau buvau testa nusipirkus, ir net ispakavus, kai pamaciau kad nereikia biggrin.gif taigi dar plius 10Lt blush2.gif
Jokio pasalinio poveikio nejauciu, viskas smagu ir paprasta, menesines sumazejo trigubai palyginus su spirale. Uzsirasiau pagaliau pas gydytoja, eisiu paziuresim del pakitimu kokiu nors (ar yra) jei ne, tai ir toliau naudosiu si zieda
man jis super thumbup.gif
Atsakyti
ax.gif hmm as cia skaitineju ir pagalvojau g.gif tai juk taip individualu, ir nereikia cia issigasti jei kam netinka. juk tik pati isbandzius suprasi kas tai, beto ginekologe siuo atveju labai svarbi! as naudoju jau trecia menesi ir esu neapsakomai patenkinta! nejauciu jo visiskai, iskristi jis niekaip negali! ir kaip ji reikia sugebeti jausti slapinantis net neysivaizduoju g.gif menesines tapo nejauciamos, susergu trecia diena po istraukimo ir labai negausiai kraujuoju iki kito. nelabai isivaizduoju kazko nuostabesnio, jokio rupescio, jokiu salutiniu poveikiu... thumbup.gif
Atsakyti
Žiedalis - super. Naudoju jau pusmetį, nuo pat atsiradimo, tikrai nekeisčiau į tabletes.
Perkaičiau čia visokių baimių ir noriu pasakyti, kad didelė dalis jų tikrai neturi jokios prasmės.
Žiedelio nesijaučia, nekrenta, vyras nejaučia, ir nereikia kasdieną galvoti: ar savaitgalį į klubą nueini ir grįžus paryčiais neskauda galvos, kad gandrai atskris (o tabletes priversdavo galvą sakudėti dėl šios priežasties), ar išvažiuoji kur - visada žiedelis kartu.
jokių uždegimų nesukelia,juk logiškai galvojant kai naujus vaistus daro, tai ir su triušiukais, ir su šuniukais, ir su savanoriais išbando, tūkstančių įspūdžius aprašo ir tik tada parduoda, tad jei asmeniškai daiktas naujas, nereiškia, kad kiti jo nebandė. Pvz. žiedelis JAV jau beveik 3 metus yra ir viena populiariausių priemonių, net metų išradimo prizą laimėjo.
Pas mane taip pat yra žaizdelė, tai gydytoja kaip tik žiedelį rekomendavo, sakė, kad hormonai esantys žiedelyje veikdami būtent ten greičiau žaodzele užgydys, nes būtent gijimjui skiriami tepaliukai taip pat yra su estrogenais, estrogenų yra ir rankų kremuose nuo suskilimo, o veido kremus gamina iš po gimdymo likusių palcentų. skamba ne kaip, o tepam ant snukučio ir dar brangiai mokame.
Tai va, apibendrinant - žiedas - super.
Atsakyti
Užduosiu durną durną klausimą blush2.gif blush2.gif
Nusipirkau pabandyti kontraceptinį žiedą, prieš kelias dienas jį įsigrūdau..aišku ne be atrakcijos..aš vis bandžiau tą žiedą įkišt ne taip kad gulėtų, o kaip ratukas stovėtų doh.gif doh.gif O jis vis išsidrebia kaip jam reikia ir viskas. Net vyras į pagalbą atėjo biggrin.gif biggrin.gif
Galų gale palikau tą žiedą p***je ramybėje, kai pažiūrėjau internete vaizdinę medžiagą, kad kitaip ir neįkiši biggrin.gif

Bet va man kilo durnas klausimas..rašo: "jei žeido nebuvo makštyje trumpiau nei 3 val. nuplaukite vėsiu (ne karštu) vandeniu ir įsidėkite vėl"...pradžioje vartojimo instruckcijos radau, kad šio žiedo esmė - "hormonai išsiskiria kūno temperatūroje" (jį vaistinėse net šaldytuve turi laikyti rolleyes.gif ). TAI O KAIP TADA MAUDYTIS APYKARŠTĖJE VONIOJE g.gif Nu nežinau, bet man kartais toje vietoje priburbuliuoja vandens blush2.gif O tai tie hormonai, neišsiplauna nuo karšto vonios vandens (juk to žiedo karštu vandeniu plaut negalima g.gif ), ar reikia tik po dušu maudytis? blush2.gif Va koks durnas klausimas blush2.gif
Atsakyti
Man tai patiko toks teiginys: "žiedo gali ir neberasti" , tai iš kur tada žinoti kada jis iškrito ir kiek valandų praėjo?
Atsakyti
Čia irgi geras teiginys, pritariu smile.gif Na, bet kaip toliau parašyta iškrist žiedas negali, nebent jei užkietėję viduriai ir persistengi stenėdamas arba ištrauki kartu su tamponu rolleyes.gif
Jis man net nebando krist, kaip prikaltas (pirmą dieną vis tikrinau pire progos) biggrin.gif . O dabar esu rami, nekrenta jokiom gyvenimo aplinkybėm blush2.gif ir aš jo absoliučiai nejaučiu thumbup.gif
Atsakyti