Įkraunama...
Įkraunama...

Karpos

O gal galit papasakoti kokss ra budas su bulve naikinti? ar su ja zalia reikia trinti ar nuovira kazkoki virti?
Atsakyti
Jau netikejau, kad atsikratysiu karpu. Ka tik nebandziau. Medikai ir tie nepadejo. Taciau gydytoja patare naikinti karpas rudeni arba ziema ir per delcia. Tad galvoju jau nieko neprarasiu, nes karpos buvo labai dideles ir jau treti metai ir dar labiau sejos. Pradejau nuo lapkricio, acto esencija sumaisiau su miltais, tepiau tik ant karpu (nes sveika oda gali pazeisti), dziovindavau, uzklijuodavau pleistra ir taip 2-3 dienas kartodavau. Is pradziu jos pajuosdavo, po to pasidarydavo kaip sasas, bet as ju nelupau, sudziuvo ir pacios nukrito. Negaliu atsidziaugti smile.gif net randu neliko, ataugo grazi oda.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo De Zavu: 20 vasario 2016 - 11:47
Sveikos, man tuoj gimdyt, o ant spenelių atsirado ataugėlių (papilomų) ;( kur kreiptis - pas dermatologą ar ginekologą? Ar įmanoma susitvarkyti iki gimdymo?
Atsakyti
Galbūt kažkam pagelbės ir mano patirtis. Mergaitei ant vienos kojos kelio pradėjo kilti karpos. Iš pradžių nieko nedarėm, maniau, kad pačios jos išnyks. O jos kaip kilo taip toliau ir kilo. Pradėjom po truputį pirkti preparatus nuokarpų. NIEKAS nepadėjo (o išbandėm tikrai daug). Galiausiai jos pradėjo kilt ant rankų ir viena atsirado ant nosies galo. Nuo nosies labai greitai pašalinom lazeriu. Mums ant kojų "prisisėjo" jų apie 20. Jau ruošėmės kreiptis pagalbos pas medikus, bet dar SM prieš tai ieškojau kitų patirties ir RADAU. Išbandžiau RICINOS ALIEJŲ. Tepėm du kartus per dieną ir po mėnesio jos pradėjo nykt. Kas parduodama vaistinėse, mums niekas nepadėjo.
Atsakyti
Kas esat saline karpą azotu? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Araceli @ 2017 07 19, 08:38)
Kas esat saline karpą azotu? smile.gif



Esu
Atsakyti
QUOTE(agee @ 2017 07 19, 11:08)

Ar pavyko iš pirmo karto? Verta?
Atsakyti
taip, po vienos procedūros panaikino karpas. Man buvo verta. Kaip Jums - nežinau.
Atsakyti
QUOTE(agee @ 2017 07 19, 14:40)
taip, po vienos procedūros panaikino karpas. Man buvo verta. Kaip Jums - nežinau.

kur darėtės? 4u.gif
Atsakyti
Klaipėdoje, poliklinikoje (nepamenu, kaip vadinasi).
Atsakyti

gavau is savo dermatologes - homeopates patarima. per delcia ant karpos uzristi linini siula, paskui nuimti neatrisant mazgeliu ir padeti po nutekamuoju vamzdziu. nors netikejau, bet karpa greit pranyko. 

Atsakyti