Įkraunama...
Įkraunama...

Lieknėjimo preparatai

Laba diena, gal kas bande Chitolip maisto papildus lieknejimui? Ar nors kiek padeda? Tiesiog pamaciau akcija, dabar kainuoja 10 lt, o siaip vaistineje kaina paziurejau apie 60 Lt. Pasodare idomu, 60 Lt moketi gaila, o 10 Lt kaina sugunde, bet noreciau isgirsti atsiliepimu, gal kas bande, gal ir 10 litu neverti tie maisto papildai?
Atsakyti
mane irgi suviliojo sis preparata, vis dairausi ji nusipirkti , bet niekur nerandu jau bandziusiu astsiliepimu
na tas ju sukis 5 dienos minus 5 kg labai jau vilioja

tad ir as prisidedu prie klausimo, ar kas bandet ar is ties veiksminga?

QUOTE(mikroruta @ 2012 04 19, 11:36)
Sveikos. Šiandien užmačiau nuorodą http://harmonylife.l...;product_id=111
Gal kas esate naudojęsi šia programa? Gal turite atsiliepimų?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tomawru: 14 gegužės 2012 - 08:40
sveikos, noreciau pasidalinti patirtimi kuria turejau:)ko tik neesu bandziusi.. ax.gif Pradesi nu oto kad mano ugis 169 ir svoris (kai jau patampu pampuska 65-66kg, o idelaus man 60-61kg).Taigi esu bandziusi lietuviska liekninamaja arbata (iki parduotuvej anksciau budavo, dabar nebematau su piesta animacine liekna panele,, per juosmeni laikanti metra, ruzavam berods pakelyje, kaina buvo apie 5lt, bet tos pacios serijos yra nuo gripo, nemigos rytine..) vat i ja iejo kiaulpienes(ta gerai pamenu), tai per menesi numeciau apie 4kg nesportuojant, ji neleisdvo organizme uzsisedet maistui.mano apytaka leta, o tada budavo pavalgau-i toleta 4u.gif tai vat. pernai metais isbadziau orginalia LIDA.nieko gero man./svoris krito laaabai letai, gal del to kad ziema buvo, energijos buvo tiek pat kiek ir pries vartojant, nk ispudingo, troskint patroskindavo.bet kaip stogas pavaziavo...ant visko pykdavau, irzli be galo buvau, viskas nervuodavo..ojoj..rezultate per 3men numeciau 4kg(krito nuo visur).bet valgaiu ka norejau, nesportavau. siuo metu, pats geriausias metas, nes tarsi stebukla atradau, kas man nidividualiai tiko SUPERISKAI, NESKAITANT TO KAD PLIUS METU RUKYT, (anksciau metant su salduynais nesiskirdavau, visalaik valgiau kas papuole) nusipirkau chromo (30 tableciu pabandymui) ir biloba tableciu tiek pat.kai jas po valgio isgeriu - visa diena jauciuosi geros nuotaikos, nebekamuoja depresija(vyras aiskiai mato), nebenoriu daznia valgyt ir daug(toks jausmas kad uzpildo skrandi), nebeesu ispritejusi del asldumynu ir riebiu gardumynu(keptos bulves, spurgos, pyragai) tiesiog nebenoriu, nei akys nori, nei skrandis.tik vat be vasiu negaliu:)dar jei ryte isgeriu kokteili(kur maisomi su pienu ar vandeniu) tai valgyt visai nebenoriu.rezultatas - kas diena nukrenta iki 100g.as jau netekau 1kg vartojant visa tai 2savaites.beje cukru pakeiciau i gliukoze.Siai dienai jauciuosi nuostabiai, nes nekamuoja alkis(kaip anksciau marsai ohoh budavo), jauciuosi soti, valgau ivairu maista, gera nuotaika daznai, nesijauciu pavargus, jauciu ir matau kaip valosi organizmas.idomu kas bus po menesio:)
Atsakyti
GLUCONASOL
Kažin, ar verta? g.gif
Atsakyti
Sveikos visos moterys bei paneles!
Noreciau suzinoti ar yra vartojanciu Afrikos Mango kapsules? Labai mazai randu informacijos lietuviu kalba. Uzsienyje siuo metu tai pats poliariausias maisto papildas, bet idomu ar pats efektyviausias? Butu labai idomu suzinoti patirti vartojusiu ar siuo metu vartojanciu smile.gif
Atsakyti
Man labai idomu, mielosios, ar bandete kas nors DAILISI Body Patch? Labai laukiu nuomoniu, patyrimo. Aciu
Atsakyti
QUOTE(gederika @ 2012 01 13, 01:45)
Sveikos merginos, as isigijau sitoki daikciuka http://www.ebay.co.u...984.m1497.l2648. Kaina superine biggrin.gif , bet nepatikesite jis labai veikia. Gal kartais kas nors yra bandes sita daikta, neigiamu atsiliepimu niekur nerandu. Mazina apetita, jai kas turite parasykite kaip jums, arba zinote neigiamus atsiliepimus, man labai ydomu 4u.gif



Sveiki, gal galite papasakoti kaip sios dalykus naudoti?
Atsakyti
sveiki,nežinau ar lietuvoje yra,bet esu užsienyje ir šiandien įsigijau Pharma nord bio - 30 days,gal kas vartojot?
Atsakyti
QUOTE(gederika @ 2012 01 13, 02:45)
Sveikos merginos, as isigijau sitoki daikciuka http://www.ebay.co.u...984.m1497.l2648. Kaina superine biggrin.gif , bet nepatikesite jis labai veikia. Gal kartais kas nors yra bandes sita daikta, neigiamu atsiliepimu niekur nerandu. Mazina apetita, jai kas turite parasykite kaip jums, arba zinote neigiamus atsiliepimus, man labai ydomu 4u.gif


Visai suviliojo, manau reiks isigyti... juk akupunktura daug kur veikia... o gal ir nebereikes pirkti tu brangiu preparatu, kurie neiasku ar veikia










Atsakyti
QUOTE(TingiKace @ 2012 07 11, 23:58)
O kaip tada tas Acai berry ar veikia? nes apie caralluma tai oi kaip graziai aprasyta, butu pasaka jeigu tai teisybe butu, as irgi noreciau zinot ar kas bandet

Bandau dabar geriu, prieš tai vartojau Hoodia Cactus, tai galiu palyginti tarpusavyje, nes iš esmės abudu turėjo tas pačias savybes..
Iš tikrųjų asmeniškai skirtumas man tik vienas, kad su Hoodia tikrai nenorėjau valgyti vakarais, kas man būdingiausia.. blush2.gif O db geriant Acai tai kažkoks siaubas kaip noriu valgyti vakarais.. Tačiau pastebėjau, kad vartojant Acai žymiai greičiau vyksta šalinimo procesai, ko nepastebėjau geriant Hoodia.. Tai va.. 4u.gif
Nežinau, dar liko 4 savaites kurso Acai pabaigsiu, o paskui jei viskas bus tas pats, bandysiu Meizitang...
Ir dar vieną dalyką pastebėjau, svoris kilogramais krenta labai mažai, tačiau pasimatavus apimtis, skaičiai netikėtai daug sumažėję, drabužiai vis laisvesni ir laisvesni.. smile.gif
Prirašiau kaip reikiant žiūriu.. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Reda Joneliene @ 2012 04 19, 16:05)
o gal kas ka girdejote apie magic slim?  4u.gif

Prisiklausiau tikrai labai geru atsiliepimu ir neatsispyriau pagundai pabandyti biggrin.gif Ziuresim kaip seksis. Niu nepajegiu prisiverst sportuoti blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(gederika @ 2012 01 13, 02:45)
Sveikos merginos, as isigijau sitoki daikciuka http://www.ebay.co.u...984.m1497.l2648. Kaina superine biggrin.gif , bet nepatikesite jis labai veikia. Gal kartais kas nors yra bandes sita daikta, neigiamu atsiliepimu niekur nerandu. Mazina apetita, jai kas turite parasykite kaip jums, arba zinote neigiamus atsiliepimus, man labai ydomu 4u.gif


Uzsisakiau ir as, tik kad labai jau ilgai siuntinukas eis, nuo 15 iki 30 dienu.... g.gif Kaip per tiek laiko nesusigundyt ir kokiu tabletikiu neprisipirkus, juk visgi reik pirmiausia tuos ziedukus isbandyt...
Beje, Gederika, kokie rezultatai?
Atsakyti