Įkraunama...
Įkraunama...

Medinės žaliuzės

Sveiki,
i savo remontuojama buta svajojame sudeti medines, grazias zaliuzes, nes namie dominuoja medis, balkiai..
Gal is patirties galite parasyti visus uz ir pries?
Is kur uzsisakinejote, kiek mokejote?
kokie privalumai, minusai?

Aciu 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Silence: 25 rugsėjo 2006 - 09:21
jei jau medis dominuoja, tai gal nebereikia medinių žaliuzių? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Ieva-Pieva @ 2006 09 25, 12:25)
jei jau medis dominuoja, tai gal nebereikia medinių žaliuzių?  g.gif

pas mus labai skoningai ir su saiku to medzio, sienos baltos, langai mediniai, palanges placios medines, balkiai..nemanau, kad zaliuzes butu per daug.. ax.gif
Atsakyti
aaa, gerai tada bigsmile.gif kažkur skaičiau, kad sunku dulkes valyt ir kad nuo saulės blunka unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Ieva-Pieva @ 2006 09 25, 12:43)
aaa, gerai tada  bigsmile.gif kažkur skaičiau, kad sunku dulkes valyt ir kad nuo saulės blunka  unsure.gif


aj, is tikro netaip sunku valyt. svarbiausia jas uzsuktas valyt. tada brukst brukst i viskas... siaip man grazu, stilinga ir gana prabangiai atrodo. bet tarkim nedeciau i koki miegama, nes ten man vistiek daugiau noris intymesnes aplinkos smile.gif
Atsakyti
pas mus vienas kambarys, tai mes isvengsime miegamojo problemos biggrin.gif bus trys langai, kuriuos dengsime zaliuzemis.
Atsakyti
pas mus viruveje yra medines, tamsiai raudonos spalvos zaliuzes. nieko sudetingo, kas liecia dulkiu valyma, ir neblunka, bent jau 1,5 metu neblunka thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Giselle @ 2006 09 25, 14:25)
pas mus viruveje yra medines, tamsiai raudonos spalvos zaliuzes. nieko sudetingo, kas liecia dulkiu valyma, ir neblunka, bent jau 1,5 metu  neblunka  thumbup.gif

o kiek mokejote uz jas, jei ne paslaptis? blush2.gif
Atsakyti
dabar medines turiu viename miegamajame- man patinka,praktiska,patogu,ir grazu. tamsaus medzio. dullkes nuvalyti labai lengva. per pora metu nepabluko smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Silence @ 2006 09 25, 14:53)
o kiek mokejote uz jas, jei ne paslaptis? blush2.gif



kad nepamenu, pirkom Jyske, bet kokybe esu labai patenkinta
Atsakyti
Mes pirkom "Senukuose". Kiek kainavo nepamenu, bet virs 100lt. Man patinka.
Atsakyti
Nors mes ir neturime medinių žaliuzių, bet man irgi labai gražu, sudaro pietų kraštų įspūdį ...
Atsakyti