Įkraunama...
Įkraunama...

Medinės žaliuzės

Svajojau, ir as apie medines zaliuzes, taciau norus reikejo keisti, kai pamaciau ju kaina, tad pasirinkau roletus. Domejausi ju kaina, meistras sake kad vienas kvadrat. metras mediniu zaliuziu apie 300 litu, ir savo praktikoje jis neturejo ne vieno tokio uzsakymo. Tai mazdaug 3,5 cm. plocio lentaeles. Siuo metu tokis zaliu. uzsisake sese, tik cia ne lietuv.uz dvieju vitrininiu langu zaliuz. paklos apie 1000 euru.
Atsakyti
QUOTE(Ieva-Pieva @ 2006 09 25, 11:43)
aaa, gerai tada  bigsmile.gif kažkur skaičiau, kad sunku dulkes valyt ir kad nuo saulės blunka  unsure.gif

lengvai valosi ir visai neblunka (turim 2 metus) mirksiukas.gif
Kaina.. 190Lt už kv/m + mechanizmai, montavimas ir t.t.. už 2 balkono duris, vienas nedidelis langelis, kitas 1mX1,5m sumokėjau apie 1700 doh.gif Užsakinėjau Laurestoj, nesu labai patenkinta aptarnavimu, o šiaip viskas OK mirksiukas.gif
Atsakyti
Man irgi medinės labai gražu, nesudaro ofiso įspūdžio ax.gif
Atsakyti
Nors pati neturiu, bet man gražu teik medinės tiek bambukinės žaliuzės ir roletukai. Atrodo jaukiau, tačiau ne kiekvienam interjerui tinka. Man patinka senamiesčio butukuose naudojamos medinės žaliuzės. Na, ir šiaip viskas kas natūralu - sveika ir gražu didis.gif
Atsakyti
QUOTE(BaltairJuoda @ 2006 10 05, 10:03)
Nors pati neturiu, bet man gražu teik medinės tiek bambukinės žaliuzės ir roletukai. Atrodo jaukiau, tačiau ne kiekvienam interjerui tinka. Man patinka senamiesčio butukuose naudojamos medinės žaliuzės. Na, ir šiaip viskas kas natūralu - sveika ir gražu didis.gif


pas mus butas kaip tik Klaipedos senamiestyje kur tikrai dera tokie dalykai, nes mes nedarome modernaus, salto interjero. blush2.gif ax.gif islaikome sveikai "senovini", pamario krasto stiliu, tai norisi naturalumo kuo daugiau. bet kiek supratau, tos uz 190 lt zaliuzes bus tokios kaip plastikines, turiu omeny ju ploti (juosteles), nes yra dar tokios platesnem juostelem, idomiai ziurisi, tai tos jau 300 lt doh.gif as issikviesiu meistra pirmadieni ir derinsiu viska.
rolleyes.gif ziuresim ka priskaiciuos. tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Silence @ 2006 10 05, 21:57)
pas mus butas kaip tik Klaipedos senamiestyje kur tikrai dera tokie dalykai, nes mes nedarome modernaus, salto interjero. blush2.gif  ax.gif islaikome sveikai "senovini", pamario krasto stiliu, tai norisi naturalumo kuo daugiau. bet kiek supratau, tos uz 190 lt zaliuzes bus tokios kaip plastikines, turiu omeny ju ploti (juosteles), nes yra dar tokios platesnem juostelem, idomiai ziurisi, tai tos jau 300 lt doh.gif as issikviesiu meistra pirmadieni ir derinsiu viska.
rolleyes.gif ziuresim ka priskaiciuos. tongue.gif


o tos platesnem juostelem, tai mazdaug kokio plocio?as ieskau tokiu placiom juostom mediniu zaliuziu, bet kol kas niekur nerandu(tiesa, tik pradejau ieskoti 4u.gif )
gal kas dejosi tokias?ar zino, kur rasti?
Atsakyti
mes medines zaliuzes pirkom i virtuve tai nelabai dideliu reikejo bet man tai liuks thumbup.gif o pirkom senukuose nes radom kaip tik tokio dydzio kaip reikejo tai nereikejo daryt pagal spec uzsakyma. ir sumokejom tikrai normaliai 90 litu fainai man tai labai super ax.gif
Atsakyti
Mes susidėję medines žaliuzes. Vienam nevarstomam langui - vitrinai, virtuvės langui ir mažutes vonios kambariui bei katilinei. Man tai labai gražu ir patogu. gamino pagal užsakymą Isveta. Jei nebūtų tokios bedieviškai brangios, būčiau visiems langams sudėjus. Nors namas medinis (sienos, grindys, lubos), bet medinės žaliuzės labai dera.
Aš patenkinta. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Ruginė @ 2009 03 01, 20:41)
Mes susidėję medines žaliuzes. Vienam nevarstomam langui - vitrinai, virtuvės langui ir mažutes vonios kambariui bei katilinei. Man tai labai gražu ir patogu. gamino pagal užsakymą Isveta. Jei nebūtų tokios bedieviškai brangios, būčiau visiems langams sudėjus. Nors namas medinis (sienos, grindys, lubos), bet medinės žaliuzės labai dera.
Aš patenkinta.  mirksiukas.gif

man grazu ,bet tik ne bute,na nebent virtuveje g.gif
Atsakyti
QUOTE(Giselle @ 2006 09 25, 14:25)
pas mus viruveje yra medines, tamsiai raudonos spalvos zaliuzes. nieko sudetingo, kas liecia dulkiu valyma, ir neblunka, bent jau 1,5 metu  neblunka  thumbup.gif


pas mus virtuvėj irgi jau virš dviejų metų. Man labai patinka. Neblunka, o dulkes valyt kaip ir nuo visur - nieko per daug sudėtingo. Mes užsakinėjom prie Ermitažo. Tik nepamenu kiek kainavo.
Atsakyti
QUOTE(Amie @ 2009 04 14, 09:05)
pas mus virtuvėj irgi jau virš dviejų metų. Man labai patinka. Neblunka, o dulkes valyt kaip ir nuo visur - nieko per daug sudėtingo. Mes užsakinėjom prie Ermitažo. Tik nepamenu kiek kainavo.

va va mastau apie medines. net turiu horizontales plastikines virtuveje, siuabas nuo ju dulkes valyt. mastau keisti i medines.
Atsakyti
Ne visai į temą, bet paklausiu čia.
Norėčiau, kad pasidalintų nuomone tie, kas turi susidėję medinius langus. Niekaip neapsisprendžiam, dėti plastikinius ar medinius g.gif Prisiklausiau, kad medinius kas trys - penki metai reikia perlakuoti, kad "sėda", nėra ilgaamžiai ir pan. Na, kaip ten yra iš tikrųjų? Prašau, kas turit, parašykit, ar nenusivylėt ax.gif
Atsakyti