Įkraunama...
Įkraunama...

Sekcija

Norim iki svenciu nusipirkt nauja sekcija,nenoriu dideles,gal patartumet kokia ? g.gif O gal nuotraukeliu turit? wub.gif

Atsakyti
Mes kaip tik šią savaitę įsigijom sekciją, tai labai gerai žinau ką reiškia lengvo varianto ieškojimas smile.gif
Tiesa pasakius, nieko mums patinkančio ir neradom. Praverčiau ne vieną baldų katalogą. Norėjosi kažkokio labai lengvo varianto. T.y. ne dėl susidėjimo, o dėl grožio rolleyes.gif Na pvz. tokio:
user posted image

Galiausiai nutarėm gaminti pagal užsakymą. Rezultatu likom patenkinti, nes iki smulkmenų suderinom projektą (spalvas, rankenėles, lentynų aukštį, stalčių kiekį ir t.t.). Mūsiškis variantas tikrai labai paprastas, tačiau tuo jis man ir patinka smile.gif Jei bus įdomu, kada nors įmesiu foto.
Atsakyti
Mes taip pat paskutiniu metu buvom uzsieme sekcijos paieskomis.
Varciau visokius katalogus, ieskojau internete, perejom visas baldu parduotuves.
Su vyru nusprendem, kokia mums patiktu. O tada nuejom pas baldu gamintojus ir uzsisakem. Suderinom viska: spalva, dydi, suprojektavo viska pagal musu poreikius, ismatavimus, pagal aparatura. O ir kaina gavosi truputi mazesne nei parduotuveje.

Del patarimo biggrin.gif cia jau skonio reikalas wink.gif
Man patinka kompaktiska ir funkcionali. Nemegstu vien lentynu, nes tai daugiau dekoro dalis, o praktiskumo - maza.

Gali pavartyti OTTO kataloga, gal kokiu ideju kils Spausti cia
Atsakyti
as noreciau antikvarines rolleyes.gif liktu ir vaikams, ir anukams wub.gif
Atsakyti
QUOTE (Ieva-Pieva @ 2004 12 10, 10:47)
as noreciau antikvarines rolleyes.gif liktu ir vaikams, ir anukams wub.gif

Antikvaras gražu, bet turi derėti prie viso interjero ...O jei vaikai ar anūkai pasirinks modernų, minimalistinį? wink.gif
Kita vertus, pati svajoju apie kokią antikvarinę skrynią ar pan - toks daiktas, manau, tiktų bet kur...
Atsakyti
QUOTE (Aušrinė @ 2004 12 08, 12:31)
Galiausiai nutarėm gaminti pagal užsakymą. Rezultatu likom patenkinti, nes iki smulkmenų suderinom projektą (spalvas, rankenėles, lentynų aukštį, stalčių kiekį ir t.t.). Mūsiškis variantas tikrai labai paprastas, tačiau tuo jis man ir patinka smile.gif Jei bus įdomu, kada nors įmesiu foto.

Perskaiciau ir pamanaiu kad apie save skaitau biggrin.gif
Mes irgi vos nenusokom nuo protelio, kol radom kas baldus pagamins. Pagaliau turim toki daikta, koki ir susiprojektavom rolleyes.gif
Ir pasakysiu as jums, kad mokejom daug daug pigiau, nei butumem pirke parduotuvej wink.gif
Atsakyti
QUOTE(PaneleKiausiniene @ 2004 12 10, 12:24)
Ausrine, kur gamino ir kas projektavo? Labai labai reikia. Baigiu pasiust  ohmy.gif



Užsisakėm firmelėj Baldų Vizija (Ž.Šančiai). Dirbu su jais vienam pastate, tai matau kaip jie dirba.
Patarimas užsisakant - reikia maždaug žinot ko nori, įsivaizduot ką kur dėsi. Tada pagal tavo norus bus ir projektukas. smile.gif
Atsakyti
stai cia yra neblogu ideju smile.gif :

http://www.oltena.lt...ldai/index.html

gal dar kas zinote kokiu puslapiuku su nuotraukom?
Atsakyti
Gal kam pravers-
http://www.blackredw...ecart/index.cgi
http://www.mbl.ru/- cia visokiausiu sekciju yra nuo super masyviu iki minimalistiniu variantu. Didelis pliusas, kad dauguma pavyzdziu su projekteliais-breziniais. tongue.gif
Atsakyti
Nu aš čia biški "pareklamuosiu" savo kraštiečius,bet jų baldų galima nusipirkti Vilniuje ir Kaune,tai galite pasidairyti jų puslapėlyje rolleyes.gif
Sekcijos
Gal kam pravers smile.gif
doh.gif pamiršau pasakyti,kad mes turime "Stas" sekciją wink_3.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ernute: 22 gruodžio 2004 - 14:12
Laba diena. Mes gyvename vieno kambario bute triese-aš, mano draugas ir 6 mėn. vaikelis. Turime tokią nedidelę spintą-sekciją. Gal žinote būdų, kaip kuo daugiau į ją sutalpinti mūsų visų trijų daiktus (drabužiai, rankšluosčiai, patalynė, kūdikio priežiūros priemonės...). Daugiau kur jų dėti neturiu. Patarkit. sad.gif Nervina betvarkė.
Atsakyti
gal gali pabandyti aprasyti kaip tas 1 kambario butas atrodo? kokio dydzio kolidorius, praejimas i virtuve, kurioj buto vietoj durys i tuoleta ir vonia. Ar virtuve pilnai apstatyta baldais, kokiu ir kur dar baldu turite? kiek yra kvadratu, ar nuosavas ar nuomojamas? ar butu galimybe nusipirkti keleta nauju daiktu susidejimui?

Tada galeciau patart ka nors, nes kazkada ir mes trise vieno kambario bute gyvenom ( 35 kv. ) smile.gif
Atsakyti