Įkraunama...
Įkraunama...

Sienų dangos

QUOTE(Gricė @ 2007 08 10, 11:39)
Kažin, ar sudėtinga jais dengti sienas? Jei reikia labai išlyginti paviršių, tai čia jau gal profesionalo reikia, patiems gali ir nepasisekt. Papasakokit, ar Jūsų pažįstami patys dengė tais tapetais, ar meistrus samdė?

Pas mane visas namas darytas situo volanu.Pirma kart pamaciau as pas zmones gal pries 10 metu ,tai buvo tik nesenai jie pasirode ,man jie labai patiko thumbup.gif , grazu, kazkas idomaus.Tai po kiek laiko ir as sugalvojau pas save su jais daryt. O kas ten rase ,kad baisu ir atrodo kaip popieriukai ir t.t. tai turetu paziuret visa kataloga kokiu ju tik dabar yra,o ypac tikro silko tapetai wub.gif , bet aisku kiekvienam kitaip 4u.gif ,visi zmones su skirtingom nuomonem smile.gif
Dabar nenoreciau namuose nei dazytu sienu nei tu popieriniu tapetu schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kristin: 13 vasario 2008 - 20:48
mane irgi labai domina tapetai, ypac grazus, man, silkiniai tapetai.
Atsakyti
Sunku ka ir patarti, pilna tu tapetu kokiu tik norit. Geriausia prasieiti per parduotuves -Domus, Dubingius ir t.t.. Perversti katalogus ir issirinkti, sunku cia aptarineti, reikia vaidza pamatyti. Gi neaprasysi cia tu tapetu ir ju grozio smile.gif
Atsakyti
Mane taip pat sudomino tie skysti tapetai. Butu idomu suzinot, ar kas nors dar taip dazet savo sienas?
Atsakyti
Sveikutes,

Gal cia ir ne ta tema bet panasumo yra. Viskas susija apie sienu dangas. Taigi turiu problemele verysad.gif Ankstesni gyventojai virtuve isklijavo plaunamais tapetais. Bet taip kad dabar negaliu ju nuimt. Ko tik nedariau ... ir vandenu slapinau, ir sausus skutau, ir skyscio kazkokio pirkau...nors tu saudyk. Gal kam teko susidurt su tokia beda. Patarkit kaip nulupt, kol as dar sienos neisgrioviau bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Danokslis @ 2008 04 08, 14:19)
Sveikutes,

      Gal cia ir ne ta tema bet panasumo yra. Viskas susija apie sienu dangas. Taigi turiu problemele  verysad.gif  Ankstesni gyventojai virtuve isklijavo plaunamais tapetais. Bet taip kad dabar negaliu ju nuimt. Ko tik nedariau ... ir vandenu slapinau, ir sausus skutau, ir skyscio kazkokio pirkau...nors tu saudyk. Gal kam teko susidurt su tokia beda. Patarkit kaip nulupt, kol as dar sienos neisgrioviau  bigsmile.gif


Man tai tas viršutinis "guminis" sluoksnis atsiskyrė gan nesunkiai, nu aišku reikėjo neskubėt, kad kuo didesnis plotas nusiplėštų nes jei tik paskubi - nuplyšta mikroskopinė skiautelė doh.gif tai visą dieną plėšiau doh.gif o kitą dieną jau tą popierinį sluoksnį purškiau su vandeniu (gausiai) ir grandžiau su mentele doh.gif nu buvo darbelio, buvo blink.gif
Atsakyti
Mes lubas galvojam purkšt su tais skystais tapetais-nes labai jau tarpai tarp blokų doh.gif o kabint gipso nenoriu,o dar su tais visais išraitymais lubos schmoll.gif man gražiausios baltos.o nuo tų tapetų atrodis kaip su dekoratyvinių tinku.buvom nuėję gyvai patalpų pažiūrėt -man super thumbup.gif .
Atsakyti
QUOTE(adriu @ 2008 04 08, 14:38)
Mes lubas galvojam purkšt su tais skystais tapetais-nes labai jau tarpai tarp blokų doh.gif o kabint gipso nenoriu,o dar su tais visais išraitymais lubos schmoll.gif man gražiausios baltos.o nuo tų tapetų atrodis kaip su dekoratyvinių tinku.buvom nuėję gyvai patalpų pažiūrėt -man super thumbup.gif .


Tai mes lubas ir esam išsipurškę lygiai dėl tos pačios priežasties doh.gif dabar lygios gražios baltos lubos thumbup.gif
Atsakyti
Na gal ir man patarsit merginos blush2.gif
Situacija tokia: name visos sienos: gipsas ir dažytos. Dabar nežinau ką daryti su siena palei laiptus. Tai suprantama tokia vieta, kur gali labai nusičiupinėti ir išsipurvinti. Mąstau apie kokį tai tinką nu kaip būna su įbrėžimais (atsiprašau už neprofesonalius išsireiškimus mirksiukas.gif ) Nes norisi kad visa erdvė būtų tos pačios spalvos. Gal merginos žinot kokių gerų idėjų dėl sienų laiptinėse?
Atsakyti
QUOTE(paukstele @ 2008 04 08, 16:56)
Na gal ir man patarsit merginos  blush2.gif
Situacija tokia: name visos sienos: gipsas ir dažytos. Dabar nežinau ką daryti su siena palei laiptus. Tai suprantama tokia vieta, kur gali labai nusičiupinėti ir išsipurvinti. Mąstau apie kokį tai tinką nu kaip būna su įbrėžimais (atsiprašau už neprofesonalius išsireiškimus  mirksiukas.gif  ) Nes norisi kad visa erdvė būtų tos pačios spalvos. Gal merginos žinot kokių gerų idėjų dėl sienų laiptinėse?



statybinis tinkas yra gipso ar cemento pagrindu- tai veliau vistiek tais paciais dazais dazosi ir taip pat sekmingai tepasi.
spec. akrilinis tinkas dengtas skaidriom lazurom - tvirtas, ir lengvai valomas.

http://public.fotki....ekoras-faktura/

cia savireklama- bet be problemu galit rasti kitus meistrus. unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(dekor @ 2008 04 08, 16:39)
statybinis tinkas yra gipso ar cemento pagrindu- tai veliau vistiek tais paciais dazais dazosi ir taip pat sekmingai tepasi.
spec. akrilinis tinkas dengtas skaidriom lazurom - tvirtas, ir lengvai valomas.

http://public.fotki....ekoras-faktura/

cia savireklama- bet be problemu galit rasti kitus meistrus. unsure.gif


Kokios maždaug kainos už kv. m. tiesiog "nelygios sienos" ir kv. m. kokio nors "piešinio"? Suprantu, kad klausimas nelabai koks, bet norisi turėti bent jau supratimą, kurios eilės tai skaičiai. Kol kas ir mes svaigstame apie tokį laiptinės "apipavidalinimą" ir vieną svetainės sieną "su razinka".
Ir dar - kaip turi būti paruoštos sienos dekoravimui tinku?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo AGI: 08 balandžio 2008 - 16:49
QUOTE(AGI @ 2008 04 08, 18:48)
Kokios maždaug kainos už kv. m. tiesiog "nelygios sienos" ir kv. m. kokio nors "piešinio"? Suprantu, kad klausimas nelabai koks, bet norisi turėti bent jau supratimą, kurios eilės tai skaičiai. Kol kas ir mes svaigstame apie tokį laiptinės "apipavidalinimą" ir vieną svetainės sieną "su razinka".
Ir dar - kaip turi būti paruoštos sienos dekoravimui tinku?




Dėl kainų -tai dažniausiai užduodamas klausimas biggrin.gif . Kainos:

Dekoravimas akriline faktūra- (darbas+visos dekoro medžiagos) 130-180lt kvm

Ornamentika - 200-500 lt kvm

Tapyba - nuo 300 lt kvm
Kitų dekoratorių darbų kainų nežinau- jums reikėtų jiems pasiskambinti.

Dėl jūsų laiptinės ir "razinkos" biggrin.gif svetainėje -dekoras tai investicija praktiniu ir estetiniu požiuriu- kaip ir kiekviena investicija ji turi atsipirkti, dėl praktiškumo kaip ir viskas aišku- dekoruota siena patvari ir ilgalaikė- dėl estetikos -reikėtu kad dekoratorius aiškiai suformuotu ir motyvuotu estetinį sprendimą- kad po keliu metu tos "razinkos" neapkarstu.

Sienos paruošimas- sudeti kampai ir 1-2 kartus praglaistyta ir prašveista siena, nereikia tokio kruopštaus paruošimo kaip dažymui bet neturi buti sienoje irėžimų bei duobučių. Akrilinio tinko sluoksnis būna ~ 2-4mm
Atsakyti