Įkraunama...
Įkraunama...

Langų rūbai - 12 tema

QUOTE(Rabambule @ 2014 11 11, 22:08)
Va butent ko noriu, tai cia yra siaudeliai? Pas mane po savaites ateis su audiniais, tai noriu pasakyt ko noriu, nes pardaveja firmos mane durne palaike. As galiu sakyti kad cia romanete?

O koks skirtumas pavadinimas? mirksiukas.gif Mano siuveja ivardino - minkstos romanetes. Ziuresiu, kas gausis unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Rabambule @ 2014 11 11, 21:08)
Va butent ko noriu, tai cia yra siaudeliai? Pas mane po savaites ateis su audiniais, tai noriu pasakyt ko noriu, nes pardaveja firmos mane durne palaike. As galiu sakyti kad cia romanete?

Ne, čia šiaudelių nėra 4u.gif Ir jos turėtų būti vadinamos austrijetėmis. Mano istorija tokia, kad iš visų romanečių tuos šiaudelius ištraukiau, nes reikėjo skalbti, tai kai pakabinau , jų daugiau nebesukišau, nes pati užuolaidėlė atrodo dabar geriau, kai jų nėra. Bet čia ne visiems taip. Kitiems reikia to griežtumo. Šiaudeliai jie tik tam ir reikalingi, kad gražiai suklostuotų audinį jį keliant į viršų. Tai kur pamatysi tokias tobulai tvarkingas užuolaidėles, žinok- jos su šiaudeliais biggrin.gif Ir jei nenori tų šiaudelių, tai reikia rinktis minkštą audinuką, nes iš kieto audinio pasiūta austrijetė primins skardos lakštą pervažiuotą gatvėj lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(TuDa @ 2014 11 12, 09:42)
Ne, čia šiaudelių nėra 4u.gif Ir jos turėtų būti vadinamos austrijetėmis. Mano istorija tokia, kad iš visų romanečių tuos šiaudelius ištraukiau, nes reikėjo skalbti, tai kai pakabinau , jų daugiau nebesukišau, nes pati užuolaidėlė atrodo dabar geriau, kai jų nėra. Bet čia ne visiems taip. Kitiems reikia to griežtumo. Šiaudeliai jie tik tam ir reikalingi, kad gražiai suklostuotų audinį jį keliant į viršų. Tai kur pamatysi tokias tobulai tvarkingas užuolaidėles, žinok- jos su šiaudeliais biggrin.gif Ir jei nenori tų šiaudelių, tai reikia rinktis minkštą audinuką, nes iš kieto audinio pasiūta austrijetė primins skardos lakštą pervažiuotą gatvėj lotuliukas.gif

Tuda, tai esminis skiriamasis bruozas romanetes ir austrietes siaudeliai?
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2014 11 12, 08:47)
Tuda, tai esminis skiriamasis bruozas romanetes ir austrietes siaudeliai?

Taip 4u.gif nebus šiaudelių- nebus dailių (GRIEŽTŲ) klosčių biggrin.gif
Romanetės – tai klostėmis pasikeliančios užuolaidos, kurias grandinėle valdomo mechanizmo pagalba galima pakelti į reikiamą aukštį.
Austrijietės – tai romanečių atmaina, kurios kyla į viršų rauktomis bangomis.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo TuDa: 12 lapkričio 2014 - 08:55
labas rytas 4u.gif , noriu paklausti tokio klausimo. Kaip ir kur galeciau, uzsakyti pasiuti uzuolaida i svetaine ir kazka i laiptine du nedideli langiukai ? reikalas tame , kad gyvenu ne LT , tai svarbu , kad galeciau uzsakyti uzuolaida (audini) issirenkant internete. Aciu
Atsakyti
Sveikutės 4u.gif

Gal kuri man pasakys kaip (kuom) tvirtinama dieninė užuolaida, kaip šioje nuotraukoje?
man labai gražu ax.gif norėčiau savo svetainei tokių lengvų dieninių užuolaidų prigludusių...

user posted image

ir čia
user posted image

ir dar čia
user posted image
Atsakyti

Tikrai gražu, ir man labai įdomu 4u.gif Gal kas žinot?
Atsakyti
Labas. 4u.gif

Kitą savaitę keliamės į savo namus. Ir iškilo toks klausimas dėl užuolaidų. Dar niekada nesu susidūrusi su tuo, todėl kreipiuosi į jus.

1. Kiek cm karnizo turėčiau užleisti už langų?

2. Kokius karnizus geriau rinktis? Esmė tame, kad svetainės langai dideli ir atviri, todėl esam kaip akvariume. Per visus kraustymusis dabar tikrai nesugebėsim staigiai užuolaidas nusipirkti, tai laikinai kabinčiausi savo senas užuolaidas, o vėliau norėsiu padaryti kažką labai panašaus į tai:

user posted image

3. Ir kiek cm nuo žemės turėtų kabėti tiek dieninės, tiek naktinės užuolaidos?

Ačiū 4u.gif
Atsakyti
Karinuks, parašiau ten, iš kur ėmėte foto. Tai va ką rašo apie tokias dienines užuolaidas:

Kitoje foto dienines uzuolaidos slankioja ant aliuminio begelio. Begeli galime islenkti toki, koks reikalingas tam langui.
Atsakyti
QUOTE(Paslaptele @ 2014 11 21, 13:57)
Karinuks, parašiau ten, iš kur ėmėte foto. Tai va ką rašo apie tokias dienines užuolaidas:

Kitoje foto dienines uzuolaidos slankioja ant aliuminio begelio. Begeli galime islenkti toki, koks reikalingas tam langui.

Ačiū 4u.gif
Atsakyti
Laba smile.gif

domina plisuotos žaliuzės. Iškilo klausimas, ar jos nesukrenta ant iki žemės įstiklinto balkono? Ar užtrauktos tolygiai pasiskirsto? Ar priežiūra nesudėtinga? Baugina dulkės tarpuose... Pasidalinkit patirtimi, mamytės, kurios turit 4u.gif
Atsakyti
Sveiki

Gal kas žinote kur Kaune kokybiškai siuva užuolaidas romanetes iš mano audinio?
Dėkui mirksiukas.gif
Atsakyti