Įkraunama...
Įkraunama...

Vonios kambarys - svarbiausia buto oazė

Sveiki,

savo senos statybos bute norime remontuoti vonią. Vyras kategoriškai atsisakė jungti su tualetu, todėl liks maža patalpa. Noriu sutalpinti ir skalbimo mašiną (mūsų siaura, bet pakraunama iš priekio. Jos gylis 40 cm.

Galvojam dėti mažą vonią, 120x70. kuri dfaugiau tarnautų kaip dušo kabina, bet jeigu turėsim vaikų, būtų patogiau nei su dušo kabina. Ar įmanoma į tokią vonią dar įtalpinti ir kriauklę (tarp vonios ir skalbimo mašinos)? plane rodo, kad tos sienos ilgis 148, bet matavau su metru tai ten tikrai šiek tiek daugiau, kažkur virs 150 yra. Dabar ten nėra kriauklės ir man nelabai patogu vien vonia.
Gal kažkas patars..

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2014 08 21, 08:54)
O man graziau diena vaizdas pro langa rolleyes.gif


Man ir,plius ar tonuotas stiklas veikia nakti? Uzdegus sviesa matys visa gatve kas vyksta vonioj biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(giedre_giee @ 2014 08 21, 09:10)
Gal kažkas patars..

Na, suskaičiavus, Jums plautuvei lieka 40cm. Ar tiek užteks? g.gif Turėjom mes kažkada lygiai tokį patį vonios variantą, ir dabar nepamenu doh.gif , ar buvom plautuvę palikę, ar ne.
Atsakyti
QUOTE(giedre_giee @ 2014 08 21, 09:10)
Sveiki,

savo senos statybos bute norime remontuoti vonią. Vyras kategoriškai atsisakė jungti su tualetu, todėl liks maža patalpa. Noriu sutalpinti ir skalbimo mašiną (mūsų siaura, bet pakraunama iš priekio. Jos gylis 40 cm.

Galvojam dėti mažą vonią, 120x70. kuri dfaugiau tarnautų kaip dušo kabina, bet jeigu turėsim vaikų, būtų patogiau nei su dušo kabina. Ar įmanoma į tokią vonią dar įtalpinti ir kriauklę (tarp vonios ir skalbimo mašinos)? plane rodo, kad tos sienos ilgis 148, bet matavau su metru tai ten tikrai šiek tiek daugiau, kažkur virs 150 yra. Dabar ten nėra kriauklės ir man nelabai patogu vien vonia.
Gal kažkas patars..

user posted image

Musu bute buvo analogiska situacija. Stateme 80 cm duso kabina su pusvone, salia jos 50cm kriaukle su spintele ir tarp ju dar keli cm tarpas buvo. tam kampe, kuriam jus norite statyti skalbianke, ji butu puikiai tilpusi, tik as jau nebenorejau uzsigriozdinti, nebedejom jos i vonia. Buvo pakankamai erdvu. Kas del duso kabinos, pas ka kokie iprociai, mes kaip labai megejai dusinti, o ne guleti vonioj , kito varianto net nesvarstem. Be to pusvonej labai patogu maudyti vaikus.
Atsakyti
QUOTE(Arizona @ 2014 08 21, 10:05)
Musu bute buvo analogiska situacija. Stateme 80 cm duso kabina su pusvone, salia jos 50cm kriaukle su spintele ir tarp ju dar keli cm tarpas buvo. tam kampe, kuriam jus norite statyti skalbianke, ji butu puikiai tilpusi, tik as jau nebenorejau uzsigriozdinti, nebedejom jos i vonia. Buvo pakankamai erdvu. Kas del duso kabinos, pas ka kokie iprociai, mes kaip labai megejai dusinti, o ne guleti vonioj , kito varianto net nesvarstem. Be to pusvonej labai patogu maudyti vaikus.

mūsų buvo toks pirminis planas. Bet kažkaip pamačiau, kad yra tokių mažų vonių, o tokių dušo kabinų labai mažai (80 cm), o geros brangiai kainuoja, pagalvojom gal geriau taip. Beto didesnėj vonioj patogiau maudytis, nors ir maudomės visada po dušu.

kažin labai nepatogu be kriauklės, kai vonia tokia nedidelė? g.gif

dėl vaikų maudymo. Tai gal tada reikia kokios kabinos su įmantriomis durimis, nes kai gyvenom nuomuojamam bute kaip tik buvo tokia maža dušo kabina, tai ten atsidarius duris vos galėdavau patogiai pasilenkus galvą išsiplauti. Jeigu reiktų tėčio pagalbos maudant vaiką tai niekaip abu ranku ten nesukištume lotuliukas.gif ar aš blogai mastau?
Atsakyti
QUOTE(giedre_giee @ 2014 08 21, 10:13)
kažin labai nepatogu be kriauklės, kai vonia tokia nedidelė?  g.gif

Realiai pagalvojus, o kam tos kriauklės ten reikia? Geriau gal galvoti kažkokią mažą kriauklytę tualete rankom nusiplaut. O tokioj vonioj pastačius kriauklę tarp vonios ir skalbyklės sunkiau pasiekiamas tampa vonios maišytuvas unsure.gif .
Atsakyti
QUOTE(Juodai @ 2014 08 21, 10:21)
Realiai pagalvojus, o kam tos kriauklės ten reikia? Geriau gal galvoti kažkokią mažą kriauklytę tualete rankom nusiplaut. O tokioj vonioj pastačius kriauklę tarp vonios ir skalbyklės sunkiau pasiekiamas tampa vonios maišytuvas unsure.gif .

tualetas tai irgi mažiukas. Be to išsiderėjau MB, kad tualete pastatysim bidete, kadangi nejungiam vonios ir tualeto ir bide netelpa. Tik nežinau, ar pavysk įgivendint. r sakot geriau labai mažą kriauklę tualete?
Atsakyti
QUOTE(giedre_giee @ 2014 08 21, 10:13)
mūsų buvo toks pirminis planas. Bet kažkaip pamačiau, kad yra tokių mažų vonių, o tokių dušo kabinų labai mažai (80 cm), o geros brangiai kainuoja, pagalvojom gal geriau taip. Beto didesnėj vonioj patogiau maudytis, nors ir maudomės visada po dušu.

kažin labai nepatogu be kriauklės, kai vonia tokia nedidelė?  g.gif

dėl vaikų maudymo. Tai gal tada reikia kokios kabinos su įmantriomis durimis, nes kai gyvenom nuomuojamam bute kaip tik buvo tokia maža dušo kabina, tai ten atsidarius duris vos galėdavau patogiai pasilenkus galvą išsiplauti. Jeigu reiktų tėčio pagalbos maudant vaiką tai niekaip abu ranku ten nesukištume  lotuliukas.gif  ar aš blogai mastau?

Na, mes stateme ravak duso kabina. Vienam zmogui duru plocio sociai uztenka. O kas del vaiku maudymo dviese, tai taip abu su vyru ten nelabai tipltumet vaiko palaikyt. nors mes esame taip dare. Is kitos puses tas vaiko maudymas dviese neilgai trunka. Galima vonele su stovu pradzioj turet ir maudyt ne dusinej, o kabina tarnautu jau velesniems maudymams.

Kas del kriaukles, kiek esu susidurusi, man niekad nebuvo patogu, kur vonia atlieka kriaukles funkcijas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Arizona: 21 rugpjūčio 2014 - 09:32
Dėl margų plytelių, metro plytelių ir kitų dabar "ant bangos" dalykų aš irgi galvojau, kad pasidarysiu, o paskui pas visus bus panašiai, bet kad nemažai druagų dabar įsirenginėja naujus namus ir pas nieką nieko panašaus nėra smile.gif
Kažkaip žmonėm labiau modernas limpa, viskas ramiom lygiom spalvom ir pan.
Todėl ir aš nusiraminau, kad mano namai lyg originalesni biggrin.gif
Reakcijos tikrai tokios keistokos būna svečių - bet visi pagiria margas vonios grindis, metro plyteles, margas koridoriaus grindų plyteles, margas virtuvės sienų plyteles, akylesni net pastebi, kad tie margumai kartojasi atskirose vietose ir tampa viso interjero jungiamuoju akcentu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(giedre_giee @ 2014 08 21, 10:25)
Be to išsiderėjau MB, kad tualete pastatysim bidete,

Bidetė vietos praktiškai neužims, juk šalia klozeto turėtų būti.
Atsakyti
QUOTE(lyrika @ 2014 08 20, 15:25)
pagaliau is mes "damusem" savo antro auksto vonia.

Gražu wub.gif taip, matosi, kad baldai iš Ikejos (kai ten pabūni ir susipažįstu su pasiūla), bet vis tiek gražu smile.gif kaip iš žurnalo mirksiukas.gif

Dėl lango uždengio - aš irgi dar mąstymuose ir paieškose, pirma galvojau užuolaidą kabinti, kad jaukumo voniai suteiktų, paskui perisgalvojau ir linkau prie romanetės, o dabar MB įkalbėta linkstu prie baltų plačių medinių žaliuzių. Ko gero jas ir dėsim.
Atsakyti
QUOTE(Arizona @ 2014 08 21, 10:27)
Is kitos puses tas vaiko maudymas dviese neilgai trunka. Galima vonele su stovu pradzioj turet ir maudyt ne dusinej, o kabina tarnautu jau velesniems maudymams.

Trečią vaiką išvis mažai vonelėj maudžiau, po kranu greitai nuprausdavau ir viskas. Duše taip būtų neišėję. Paskui jau leisdavau mūsų vonią. Esmė ta, kad ir paaugę vaikai mėgsta vonioj pasimaudyt, jiems tas dušas - nelabai.

QUOTE(Arizona @ 2014 08 21, 10:27)
Kas del kriaukles, kiek esu susidurusi, man niekad nebuvo patogu, kur vonia atlieka kriaukles funkcijas.

Bet kam kriauklė vonioj? Dantims valytis. Esant tokiai situacijai, kai jokiu būdu nenorima jungti tualeto su vonia, o abu mažulyčiai, tiktai manau naudingiau kriauklę turėti tualete, aišku, jei telpa, kad ir minimali. Aišku, jei tokia minimali telpa dar vonioje, tai puiku. Yra gi tų mažyčių kriauklyčių.
Atsakyti