Įkraunama...
Įkraunama...

Provansas ir klasika mūsų namuose

QUOTE(dives @ 2014 11 23, 15:37)
man reikia užuolaidu, tiktu ir medžiaga, atsidarau aš tą ebeju, ten tiek visko, nors nukreipkit kokius filtrus užsidėt ax.gif

Naktiniu, dieniniu? Spalva? Rastas? Medziagiskumas?

Ar turit galimybe i koki uzuolaidu/medziagu salona ikist nosi?
Nebutinai ebay.
As pirkau cia http://www.housedecorinteriors.co.uk/
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Žalia Rūta: 23 lapkričio 2014 - 14:47
QUOTE(TuDa @ 2014 11 23, 11:31)
Kuriam kalėdinę nuotaiką  wub.gif


"Kaimisko" Provence'o kaledinis dekoras

Kaip pasidaryti girliandas

Senoviniu medalionu paveiksliukai

***

Originalus dekoro sprendimai

***

Pastelinis tapybiskas dekoras
Atsakyti
QUOTE(Pupukas24 @ 2014 11 21, 17:05)
sakykit koleges, kaip jums atrodo koks sviestuvas pas mane cia virs salos tiktu? is karto perspeju turiu tik viena skyle laidui, tai is 2 netinka sad.gif kazkaip apsiplanavau, vis masciau apie kazka tokio, kur antroj foto, bet kur ieskoti tokiu grazesniu

Tikrai Senukuose paaižiūrėkit, ten dabar būna visokių -30-40% smile.gif . O jei išsirinktumėt, geriauia pirkti jų internetinėj parduotuvėj, nes tada blogiausiu atveju, jei matysit kad nekaip atrodo pas Jus, galima grąžinti. Išbandyta mirksiukas.gif .
Papildyta:
QUOTE(Pupukas24 @ 2014 11 21, 16:48)
as ji vakar sapnavau net  biggrin.gif


Or kaip Jums jis "ant gyvo"? biggrin.gif
Jetau, kaip spirgu doh.gif , o pardavėjas kažko neskuba man jo išsiųsti unsure.gif ... nors viskas lyg vyksta pagal aprašymus, bej jaučiu rytoj, jei nepasikeis šviestuvo būsena, parašysiu užklausimą - kas ir kaip g.gif
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2014 11 23, 15:47)
Naktiniu, dieniniu? Spalva? Rastas? Medziagiskumas?

Ar turit galimybe i koki uzuolaidu/medziagu salona ikist nosi?
Nebutinai ebay.
As pirkau cia http://www.housedecorinteriors.co.uk/


užtai, kad neturiu supratimo, norėčiau tokios standesnės medžiagos, čia kažkuri foto rodės savo užuolaidų, nepamenu kokia medžiaga buvo, kur gerą kritimą duoda ax.gif

vienu žodžiu, labiau reikia naktinių dėl grožio, traukomos nebus, todėl reikia, kad gražiai gultų blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(dives @ 2014 11 23, 16:10)
užtai, kad neturiu supratimo, norėčiau tokios standesnės medžiagos, čia kažkuri foto rodės savo užuolaidų, nepamenu kokia medžiaga buvo, kur gerą kritimą duoda ax.gif

vienu žodžiu, labiau reikia naktinių dėl grožio, traukomos nebus, todėl reikia, kad gražiai gultų blush2.gif

Tai belskit pupukui i AZ, kad pasakytu kur pirko, nors lyg kazka minejo apie Kalvariju gatve.. bet nelabai jums pakeliui, bet gal galima ir kitur rasti g.gif
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2014 11 23, 11:41)
Buvau idejus linka ne i viena interjera, tai pirma. O paminetos detales irgi nesuteike daryti isvadu tik del vieno interjero. Bet kokiu atveju tai nieko nekeicia.

Tik labai keista, kad issakyti nuomone del duru eksperimentavimo buvo labai blogis, o pasakyti apie menininkes darba - nulis, tai cia jau galima. Dvigubi standartai pas jus. Jusu issakyta nuomone prilygsta vadovelio tezei, o jau mano - 'kaip as taip galejau suabejoti nares duru isvedziojimais'. Nezinau, ar as viena pastebiu ta tendencija, kad jusu nuomone cia virs visko ir tik ji teisinga mastau.gif

Atminciai atgaivinti ( i jusu nuomone del duru, nesu parasiusi nei vieno komentaro):

http://www.google.de...d=0CFoQrQMwHDhk
Atsakyti
QUOTE(vida777 @ 2014 11 23, 17:40)
Atminciai atgaivinti ( i jusu nuomone del duru, nesu parasiusi nei vieno komentaro):

Su atsiprasymu visa raudona is gedos lendu po lapais (cia matyt del durniaus voliojimo man istrigo) blush2.gif

Nu Tuda, laikykites gun_bandana.gif gun_bandana.gif gun_bandana.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(mamagabi @ 2014 11 22, 23:40)
Spalviskai deretu, nes pilka yra neutrali spalva ir prie jos daug kas dera:
Bet va jei kieti baldai kaip idetoje nuotraukoje, tai pats minkstas kampas, kaip baldas, prie tokio country stiliaus gali ziuretis keistai smile.gif

AČIŪ 4u.gif
Kampą pirkom modernesnį, bet kai namie pamatėm spalvą, tai teko apvilkti jį pledukais, nes buvo aišku, jog vaikų linksmieji pirštukai ant jo greitai pasimatys, tai vat gavosi jis toks "kaimietukas". Iš vis mūsų namų stilius, tai provansiško, klasikinio ir kaimo (country) mišinys lotuliukas.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(TuDa @ 2014 11 23, 13:31)
4u.gif Ko Jūs tų durų vis nepamirštat friends.gif

Kuriam kalėdinę nuotaiką  wub.gif http://www.elmueble....como_nieve.html


Bus tu interjeru...visokiu yra... visokiu reikia...
Per tiek laiko juk mes visos jau neoficialiai issiaiskinom, isitikinom ir patvirtinom, kad esame skirtingos smile.gif

Nuorodoje grazus ir sakyciau labai moteriski namai wub.gif
Del kalediniu papuosimu - man visai patiko ilgos kaspinu juostos ant egles bigsmile.gif, nes jau ir nebezinojau kuo papildyti savo balta/auksas/sidabras zaisliuku kolekcija rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2014 11 23, 17:05)
Nu Tuda, laikykites gun_bandana.gif  gun_bandana.gif  gun_bandana.gif  biggrin.gif

sunglasses2.gif friends.gif
Atsakyti
Deliojuosi mintis kokiu daiktu reikes/nereikes naujuose namuose ir pasirodo turiu turto, kuri galeciau perleisti smile.gif Gal kazkam pravers ir tikiuosi labai nesibarsite rolleyes.gif Klauskite tik i az, kad zmoniu nenervuot smile.gif
Dideles ir placios rozines taftos uzuolaidos su pamusalu (du gabalai), paveikslas su gelem, bei Jesios dailinenkes vaza su parasu, geliu puokste dovanu mirksiukas.gif

user posted image

user posted image

user posted image


Atsakyti
QUOTE(tutele @ 2014 11 23, 15:03)

tikrai pakvipo kalėdomis wub.gif ir kiek naujų idėjų 4u.gif

Atsakyti