Įkraunama...
Įkraunama...

Kalėdiniai skanumynai

Mergaitės, gal ir kartosiuos blush2.gif , bet su kokiais įrankais užtepat glajų ant meduolių?
pirmą partiją meduolių jau iškepiau, vos keli beliko po šeimynos užmatymo bigsmile.gif
Galvoju, o jeigu su akvarelės teptuku, pvz naują nusipirkus, gal gražiai gautųsi?
Atsakyti
QUOTE(Sienna @ 2009 12 12, 17:30)
Mergaitės, gal ir kartosiuos blush2.gif , bet su kokiais įrankais užtepat glajų ant meduolių?
pirmą partiją meduolių jau iškepiau, vos keli beliko po šeimynos užmatymo bigsmile.gif
Galvoju, o jeigu su akvarelės teptuku, pvz naują nusipirkus, gal gražiai gautųsi?


man tai geriausia su is kepimo popieriaus padaryta tutele, esu dariusi ir su konditeriniu svirkstu bet patogiau ir geriau man gaunasi su kepimo popieriaus tutele.
Atsakyti
Pasirodau ir as su savo namuku. pries pora dienu su V sukontravom i pasakyciau, kad gana lb greitai, glajus gavosi geras, greitai stingo. Cia dar ne galutinis variantas, nes kazko dar man truksta g.gif ir sorry uz foto kokybe blush2.gif
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(*Keila* @ 2009 12 12, 19:18)
Cia dar ne galutinis variantas, nes kazko dar man truksta g.gif  ir sorry uz foto kokybe blush2.gif


Nieko jam netruksta - as megstu neperkrautus ax.gif Gal tik virs dureliu padaryciau palepes langeli mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(*Keila* @ 2009 12 12, 18:18)
Pasirodau ir as su savo namuku. pries pora dienu su V sukontravom i pasakyciau, kad gana lb greitai, glajus gavosi geras, greitai stingo. Cia dar ne galutinis variantas, nes kazko dar man truksta g.gif  ir sorry uz foto kokybe blush2.gif

O man tai trūksta spalvų biški blush2.gif kokių saldainukų aplink langus, ant tvorų g.gif mėgstu spalvotus wub.gif

Bet gražus namukas 4u.gif toks lygus wub.gif
Atsakyti
QUOTE(geguzyte5 @ 2009 12 12, 18:22)
Nieko jam netruksta - as megstu neperkrautus ax.gif Gal tik virs dureliu padaryciau palepes langeli mirksiukas.gif


Tai vat vat, man kazko truksta virs dureliu. Nes irgi nemegstu perkrautu. 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Vikucce @ 2009 12 12, 18:26)
O man tai trūksta spalvų biški blush2.gif kokių saldainukų aplink langus, ant tvorų g.gif mėgstu spalvotus wub.gif

Bet gražus namukas 4u.gif toks lygus wub.gif


Aciu 4u.gif .
O as nenoriu saldainiu deti, man nelabai, bet dekoju uz nuomone blush2.gif
Atsakyti
Man iskilo klausimas g.gif o ant eglutes kabinant reiktu i maiselius pakuoti ar nieko tokio pliki ? ax.gif Suprantu, kad jei po to noresim suvalgyt tai jie gi gali apdulketi be fasavimo, bet man taip grazu be jokio celofano blush2.gif .
Atsakyti
QUOTE(huga @ 2009 12 12, 18:51)
Man iskilo klausimas  g.gif  o ant eglutes kabinant reiktu i maiselius pakuoti ar nieko tokio pliki ?  ax.gif  Suprantu, kad jei po to noresim suvalgyt tai jie gi gali apdulketi be fasavimo, bet man taip grazu be jokio celofano  blush2.gif .

Aš kabinčiau be maišelių schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Sienna @ 2009 12 12, 15:30)
Galvoju, o jeigu su akvarelės teptuku, pvz naują nusipirkus, gal gražiai gautųsi?

gali tepti teptuku, bet manau turesi daug vargo, nes sepetelis gali metyti serelius

QUOTE(saide @ 2009 12 12, 17:19)
man tai geriausia su is kepimo popieriaus padaryta tutele, esu dariusi ir su konditeriniu svirkstu bet patogiau ir geriau man gaunasi su kepimo popieriaus tutele.

drinks_cheers.gif as irgi su tubeles pagalba dengiu

QUOTE(geguzyte5 @ 2009 12 12, 18:22)
Nieko jam netruksta - as megstu neperkrautus ax.gif Gal tik virs dureliu padaryciau palepes langeli mirksiukas.gif

mielas namelis, tik man langelio irgi truksta. Jei dar nebelu (pasidatyk labai tirsta glaju) ir nupiesk langeli ax.gif

QUOTE(huga @ 2009 12 12, 18:51)
Man iskilo klausimas  g.gif  o ant eglutes kabinant reiktu i maiselius pakuoti ar nieko tokio pliki ?  ax.gif  Suprantu, kad jei po to noresim suvalgyt tai jie gi gali apdulketi be fasavimo, bet man taip grazu be jokio celofano  blush2.gif .

jei nores valgyti tai reikia juos kabinti arba per Kucias, kad kita diena galetu valgyti arba pakuoti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Nerytė @ 2009 12 12, 19:05)
mielas namelis, tik man langelio irgi truksta. Jei dar nebelu (pasidatyk labai tirsta glaju) ir nupiesk langeli  ax.gif



Glajaus dar turiu, tai eisiu piesti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(huga @ 2009 12 12, 18:51)
jie gi gali apdulketi be fasavimo,

as nesuprantu kur tie zmones gyvena? va mes pusiau statybose pernai gyvenom, tai dulki7 tikrai buvo.. bet vistiek stovejo nameliukas menesi ir vistiek mes jį suvalgem.... negi nelaikot pintinelej kokiu sausainiu savaite??? kiek ten tų dulkelių doh.gif perėjus šaligatviu palei centrine gatvę daugiau šlamšto prisikvėpuojam... ir apsktirai daugiau šlamšto šiais laikais daugiau suvalgom nei toks kelios dulkelės rolleyes.gif

keila, labai mielas nameliukas. lengeli padarysi ir bus isvis super thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos,domina mazdaug koki kieki prieskoniu tokiu kaip maltas imbieras,cinamonas reikia deti i meduoliukus g.gif 4u.gif
Atsakyti