Įkraunama...
Įkraunama...

Jurbarkiukai

Sveikos merginos,

Gal kas bande jau konsultacijas ir gydyma naujoje odontologijos klinikoje, prie mazosios maximos?

Idomu isgirsti butu atsiliepimus ir kainas.
Aciu
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

gal kuri turit parduoti vaikštynę ax.gif parašykit į AŽ mirksiukas.gif
Atsakyti
sveiktutes gal turit adresiuka sitame forume kur buvo kelemi jurbarko mamyciu skelbimai? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ristina @ 2012 03 21, 10:56)
Sveikos  4u.gif

gal kuri turit parduoti vaikštynę  ax.gif  parašykit į AŽ  mirksiukas.gif


kineziterapeutai labai labai nerekomenduoja...
Kanadoje net draudžiama prekiauti
Atsakyti
QUOTE(irmaliet @ 2012 03 22, 22:24)
kineziterapeutai labai labai nerekomenduoja...
Kanadoje net draudžiama prekiauti

Visą dieną nelaikysiu smile.gif prastai, kai tas daiktas tampa vaiko "gyvenamoji" vieta.
O kiek žinau, nerekomenduoja dėl saugumo, nes vaikštynės būna kad apvirsta.
Atsakyti
Labas, matau nelabai čia intensyviai vyksta pokalbiai biggrin.gif .
Dėl vaikštynės, dėjau abu savo vaikus, ir niekada nėra apvirtę.Reikia pirkti geros firmos, patikimą, ir aišku nelaikyti vaiko joje visą dieną tongue.gif .
Mes su mergina sėdim namie, vėjaropiai pakirto mano angelą.Liūdna, kaip per toki orą reikia sėdėt namie verysad.gif .
Sakė pas mus darželi daug vaikų iškrito, net ir mama nuo savo vaikiuko užsikrėtė.
Draugė savo mergaitę buvo paskiepinus prieš 3 metus, o vis tiek susirgo, sakė išberta, tik nekarščiuoja.
Atsakyti
Tai tik dar patvirtina vėjaraupių skiepų mitą doh.gif

Maniškis ir susirgo, nesuprantu nei kuo, nei nuo ko verysad.gif O lauke šilta, vaikai su trumpom laksto kai kurie biggrin.gif

Kaip gerai, kad maniškiams vaikštynė nepatiko, nes sveiko tame nieko nėra, tik mamai laisvų rankų įranga, dar vienas būdas, kaip pabūt atskirai nuo vaiko lotuliukas.gif Juokauju, neįsižeiskite 4u.gif Bet tokia jau ta realybė blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(~♥KaipTaiKaip♥~ @ 2012 03 23, 18:02)
Kaip gerai, kad maniškiams vaikštynė nepatiko, nes sveiko tame nieko nėra, tik mamai laisvų rankų įranga, dar vienas būdas, kaip pabūt atskirai nuo vaiko  lotuliukas.gif Juokauju, neįsižeiskite  4u.gif Bet tokia jau ta realybė  blush2.gif

Na neįsižeisiu,bet jai vaikai labai neramūs, tai nelabai mamos spėja, o jai dar vyresni turi vaika, kuriam reikia ruošti pamokas padėti, namus susitvarkyt ir valgyt išvirt.
O dar yra ir tokių mamyčių kurios mokosi. Negalima taip pat savęs pamiršti schmoll.gif .Tai manau čia tikrai geras pagalbininkas auginant vaika, o ne noras pabūt atskirai ax.gif .
Atsakyti
QUOTE(~♥KaipTaiKaip♥~ @ 2012 03 23, 16:02)
Kaip gerai, kad maniškiams vaikštynė nepatiko, nes sveiko tame nieko nėra, tik mamai laisvų rankų įranga, dar vienas būdas, kaip pabūt atskirai nuo vaiko  lotuliukas.gif Juokauju, neįsižeiskite  4u.gif Bet tokia jau ta realybė  blush2.gif

Todėl ir reikalingas daiktas thumbup.gif kai reikia laisvų rankų smile.gif

Turiu tokį vaikiuką, kuris dieną pamiega maximum 15-20min. tongue.gif tad viskas vyksta su vaikų ant rankų ar po pažastim bigsmile.gif
Gal ir egositiška aš mama, bet kartais ir WC aplankyt reikia rolleyes.gif
Atsakyti
Keista, bet ir aš vaikų turiu, tiek kad jau dabar jiems vaikštynių nereik. Bet jie nesėdėdavo jose ir vyresnis buvo, ir mažesniu reikėjo pasirūpint ir nenumirėm biggrin.gif Ir į WC nueidavau ir miegodavo tik ant rankų biggrin.gif
Atsakyti
Kažkaip nesureikšminu aš tų vaikštynių blogybių. Norint visur įmanoma rast tiek gero, tiek blogo mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Ristina @ 2012 03 24, 12:19)
Kažkaip nesureikšminu aš tų vaikštynių blogybių. Norint visur įmanoma rast tiek gero, tiek blogo  mirksiukas.gif

drinks_cheers.gif
Atsakyti