Įkraunama...
Įkraunama...

Geras endokrinologas Klaipėdoje

Kur toki rast? mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(aferizmas @ 2009 09 14, 14:37)
Kur toki rast?  mirksiukas.gif

Navickas.Dirba savoj klinikoj Mažajame Kaimely,priešais LCC smile.gif
Atsakyti
QUOTE(sausine @ 2009 09 22, 14:22)
Navickas.Dirba savoj klinikoj Mažajame Kaimely,priešais LCC smile.gif


drinks_cheers.gif teko apsilankyti pas ji pora kartu, labai patiko, geras gydytojas.. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(magnetism @ 2009 10 15, 17:03)
drinks_cheers.gif teko apsilankyti pas ji pora kartu, labai patiko, geras gydytojas..  ax.gif


teisingas pasirinkimas drinks_cheers.gif
Atsakyti
Paskutiniu metu ir man reikia endokrinologo konsultacijos, tai daug apsiklausinėjau -pas Navicką nebepatarė eiti -per daug išpuiko sakė ir tik pinigus ima, o ne sveikata rūpinasi .Bet čia tik mano susidariusi nuomonė iš sergančiųjų.
Papildyta:
Man labai gyrė Levingerį ir dar kažkokią motėrį reik prisimint - užkrito blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Juračiuks: 02 gruodžio 2009 - 20:06
o kaip jum universitetines endokrinologes petrauskiene ir tauciene?
Atsakyti
QUOTE(lucero @ 2009 12 02, 21:32)
o kaip jum universitetines endokrinologes petrauskiene ir tauciene?


Tauciene stipresne skydliaukes gydyme 4u.gif
Atsakyti
Petrauskienė visai nieko, maloni moteriškė, nepasikėlus kažkokia. Nesenai lankiaus pas ją.
Atsakyti
gal kas zinote turite kokiu atsilipeimu apie endokrinologes dirbancias h.manto gatveje konsultacineje poliklinikoje? 4u.gif niekaip nerandu gero endokrinologo doh.gif
Atsakyti
Ir aš ieškau to paties. Tik kažko niekas gerų nepasiūlo, apart Navicko. Patarkit gal yra ir kitų gerų endokrinologų Klaipedoj g.gif
Atsakyti
Sveiki, siandien dariau echoskopiju pas endokrinologa H.Manto, pol-koje Vilija Platakiene, vedeja, visai nieko. Labai maloni ax.gif . Bet noreciau dar gauti konsultaciju pas kita daktara. Jau praktika man parode kad geriau 2-3 negu 1.
A miesto ligonine reike siuntima is seim.daktara? Ar uz pinigus?
Atsakyti
dar yra levingeris nefridoj ir sidlauskas lornoj , o miesto ligoninej reik siuntimo ir nemokamai...
Atsakyti