Įkraunama...
Įkraunama...

Nėščia nuotaka

QUOTE(Liebchen @ 2013 08 12, 11:25)
Na man ir nesusituokę žmonės, gyvenantys kartu ir vedantys bendrą ūkį nėra jokia šeima. Kad ir 10 bendrų vaikų jie turėtų. Jie tiesiog yra žmonės, kartu auginantys vaikus, bet jokiais būdais ne šeima. Šeima man prasideda nuo santuokos momento. Aišku, aš į viską žvelgiu per atsakingumo į šeimos sąvoką prizmę, nesėkmingos santuokos istorijos ("oi, va tie susituokę, bet nelaimingi, mes va, nesusituokę, ir kokia mes tikra šeima, mūsų santykiais tokioje šeimoje kur kas geresni") mano suvokimui jokios įtakos nedaro. Dar vienas būna įdomus momentus, kalbant šia tema. Esą "pasiryžome auginti vaikus bendrai, o tai kur kas didesnis pasiryžimas nei santuoka". Na moterims gal taip, bet vyrams jau nebūtinai smile.gif. Kai kurie tiesiog velniškai bijo oficiacialių įsipareigojimų, tad jau geriau bendri vaikai, nei vestuvės. Galima pažvelgti į tą pasiryžimą auginti vaikus. Kiek nesusituokusių porų planuoja vaikus? Manau, vienetai. Dauguma jų atsiranda netikėtai. Moteris nenori nutraukti nėštumo, nes galvoja apie bendrą ateitį. Vyras palaiko moterį. Tai viso labo tas pasiryžimas auginti vaiką yra ne joks pasiryžimas, o susitaikymas su atsiradusiomis aplinkybėmis.

mano supratimas apie seima labai panasus thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Liebchen @ 2013 08 12, 11:25)
Na man ir nesusituokę žmonės, gyvenantys kartu ir vedantys bendrą ūkį nėra jokia šeima. Kad ir 10 bendrų vaikų jie turėtų. Jie tiesiog yra žmonės, kartu auginantys vaikus, bet jokiais būdais ne šeima. Šeima man prasideda nuo santuokos momento. Aišku, aš į viską žvelgiu per atsakingumo į šeimos sąvoką prizmę, nesėkmingos santuokos istorijos ("oi, va tie susituokę, bet nelaimingi, mes va, nesusituokę, ir kokia mes tikra šeima, mūsų santykiais tokioje šeimoje kur kas geresni") mano suvokimui jokios įtakos nedaro. Dar vienas būna įdomus momentus, kalbant šia tema. Esą "pasiryžome auginti vaikus bendrai, o tai kur kas didesnis pasiryžimas nei santuoka". Na moterims gal taip, bet vyrams jau nebūtinai smile.gif. Kai kurie tiesiog velniškai bijo oficiacialių įsipareigojimų, tad jau geriau bendri vaikai, nei vestuvės. Galima pažvelgti į tą pasiryžimą auginti vaikus. Kiek nesusituokusių porų planuoja vaikus? Manau, vienetai. Dauguma jų atsiranda netikėtai. Moteris nenori nutraukti nėštumo, nes galvoja apie bendrą ateitį. Vyras palaiko moterį. Tai viso labo tas pasiryžimas auginti vaiką yra ne joks pasiryžimas, o susitaikymas su atsiradusiomis aplinkybėmis.

o argi negalima to pasakyti apie santuoka, kai atsiranda netyciukas? tai susitaikymas su atsiradusiomis aplinkybemis...su vaiku..ir kiek tokiu "seimu"? puse turbut...
Atsakyti
QUOTE(lipnuske @ 2013 08 11, 17:41)

o jus rinkotes vyra?ar emet pirma pasitaikiusi?
paskaitykit sm, pilna cia istoriju, kai pora susituokusi, o antra puse laigo po kitas lova ir neva dirba uzsieny, o is tiesu patogiai gyvena su kita....seima?apie koki sventuma, morale ir tikruma jus dar kalbat biggrin.gif


Kaip ir sakiau, kiekvienas gyvena pagal savo vertybes. O istorijų visur pilna visokių. Man mano šeima yra šventa.
Atsakyti
Kiekvienai savo šeima yra jos pasididžiavimas (nekalbu apie gyvenimą dėl vaikų, turto, nelaimingų santuokų ir t.t.) ir nesvarbu, kaip ji tai įsivaizduoja. Aš už tai, kad žmonės turėtų susituokti, bet tik tada, kai jie patys to nori, o ne dėl valstybinio lygio statuso, nesvarbu ar jie prieš tai gyveno "susimetę" ar tik draugavo. Jų pasirinkimas, ką jiems veikti iki santuokos.
Klausimas toms, kurios griežtai tvirtinat, jog šeima yra skaitoma tik tada, kai atsiranda pas partnerius antspaudas. Tai jūs už gėjų ir lesbiečių santuokas? Jūs palaikot šias (nebe)mažumas? Juk jie kitose šalyse taip pat tuokiasi ir kuria šeimas, gauna tokius pat antspaudus kaip ir jūs, augina vaikus ir gyvena tokį patį socialinį gyvenimą.
Atsakyti
QUOTE(Varona Ivanovna @ 2013 08 14, 22:27)
Kiekvienai savo šeima yra jos pasididžiavimas (nekalbu apie gyvenimą dėl vaikų, turto, nelaimingų santuokų ir t.t.) ir nesvarbu, kaip ji tai įsivaizduoja. Aš už tai, kad žmonės turėtų susituokti, bet tik tada, kai jie patys to nori, o ne dėl valstybinio lygio statuso, nesvarbu ar jie prieš tai gyveno "susimetę" ar tik draugavo. Jų pasirinkimas, ką jiems veikti iki santuokos.
Klausimas toms, kurios griežtai tvirtinat, jog šeima yra skaitoma tik tada, kai atsiranda pas partnerius antspaudas. Tai jūs už gėjų ir lesbiečių santuokas? Jūs palaikot šias (nebe)mažumas? Juk jie kitose šalyse taip pat tuokiasi ir kuria šeimas, gauna tokius pat antspaudus kaip ir jūs, augina vaikus ir gyvena tokį patį socialinį gyvenimą.


Taip, aš esu ir už seksualinių mažumų santuokas. Kuo jūsų partnerystė geresnė už dviejų, tos paties lyties žmonių? Mano laimei nedarytų jokios neigiamos įtakos šalia gyvenanti tokia pora. Ir vaikams, kurių pilni vaikų namai, geriau augti tokioje šeimoje, nei vaikų namuose. Kas iš to išaugs - heteroseksualus ar homoseksualus žmogus - nėra svarbu, svarbu, kad žmogus būtų geras, gyventų taikoje su savimi ir aplinkiniais. Aišku, mūsų konservatyvioje visuomenėje, kur mokykloje tyčiojamasi ir iš "normalių" šeimų vaikų, nėra pati geriausia aplinka. Jei du vyrai augintų vaiką, kažkodėl dauguma mielai juos sutapatintų su pedofilais, nors tai visiška nesamonė. Yra šalių, kur tos pačios lyties žmonės augina vaikus, bet kažkodėl mes girdim tik kaip vaikus tvirkina arba kunigai, arba moteris vedę vyrai, kurie po to tvirkina savo, moters arba giminaičių vaikus.
Atsakyti
QUOTE(Varona Ivanovna @ 2013 08 14, 22:27)

Klausimas toms, kurios griežtai tvirtinat, jog šeima yra skaitoma tik tada, kai atsiranda pas partnerius antspaudas. Tai jūs už gėjų ir lesbiečių santuokas? Jūs palaikot šias (nebe)mažumas? Juk jie kitose šalyse taip pat tuokiasi ir kuria šeimas, gauna tokius pat antspaudus kaip ir jūs, augina vaikus ir gyvena tokį patį socialinį gyvenimą.


Čia jau iškrypimas. Gėjų ir lesbiečių santuokos nėra laiminamos bažnyčioje. Kaip matau čia labai daug kam trūksta paprasčiausio apsiskaitymo, kad suvoktų kas tiksliai yra santuoka, kad tai ne tik antspaudas pase, kaip čia daug kas išsireiškia. Iš to kyla tokių klausimų kaip šis, apie mažumų santykius.
Klausimas nesusituokusioms: Tai Jūs, augindamos savo dukras, linkėsite joms tekėti nėščioms arba jau pagyvenusioms su keliais vyrais?

Kad ir kaip jaučiatės teisios, vistiek kuriat pasiteisinimus sau, kad esat tokios pačios šeimos kaip ir susituokusieji, tik kažkodėl niekas iš susituokusiųjų nelygina savęs su tomis poromis, kurios gyvena susidėję.
Asmeniškai man yra daug maloniau prisistatyti kaip žmona, nei kaip draugė ar sugyventinė.
Atsakyti
QUOTE(barda @ 2013 08 16, 08:06)
Čia jau iškrypimas. Gėjų ir lesbiečių santuokos nėra laiminamos bažnyčioje. Kaip matau čia labai daug kam trūksta paprasčiausio apsiskaitymo, kad suvoktų kas tiksliai yra santuoka, kad tai ne tik antspaudas pase, kaip čia daug kas išsireiškia. Iš to kyla tokių klausimų kaip šis, apie mažumų santykius.
Klausimas nesusituokusioms: Tai Jūs, augindamos savo dukras, linkėsite joms tekėti nėščioms arba jau pagyvenusioms su keliais vyrais?

Kad ir kaip jaučiatės teisios, vistiek kuriat pasiteisinimus sau, kad esat tokios pačios šeimos kaip ir susituokusieji, tik kažkodėl niekas iš susituokusiųjų nelygina savęs su tomis poromis, kurios gyvena susidėję.
Asmeniškai man yra daug maloniau prisistatyti kaip žmona, nei kaip draugė ar sugyventinė.


Taip, suprantama, kad gėjų ir lesbiečių santuokos nėra ir niekada nebus laiminamos bažnyčioje. Kažkaip negirdėjau, kad jie to siekia. Puikiai visi supranta, kad katalikiškas tikėjimas prieštarauja tokioms santuokoms. Civilinis santykių įteisinimas nesusijęs su Bažnyčia.
Dėl to apsiskaitymo. Gal Jūsų suvokimas tik toks, kad santuoka sudaroma būtinai Bažnyčioje? Realiam gyvenime, tiek bažnytinė, tiek civilinė santuoka yra santuoka. Galit ir lietuvių kalbos žodyną pavartyti. Ten nėra jokių religinių motyvų. Citata: "santuoka - savanoriška vyro ir moters sąjunga, sukurianti šeimą". Man kur kas blogiau, kad dauguma porų į bažnyčią eina vedamos tokių motyvų: taip madinga, visi taip daro, to nori tėvai, giminės, galbūt mūsų santuoka nuo to bus tvirtesnė, gražios nuotraukos bažnyčioje. Jei visi ten eitų gryno tikėjimo vedini nei skyrybų, nei prašymų nutraukti bažnytinę santuoką nebūtų. Mat yra tik labai konkrečios priežastys tokią santuoką nutraukti. Šiuo klausimu reikėtų daugiau nuoširdumo - jei aš netikiu, vadinasi, santuokos bažnyčioje man nereikia, geriau nuoširdi civilinė. Kitas variantas - noras sudaryti santuoką su kitos religijos žmogumi, tarkim stačiatikiu. Aš, tarkim, norėčiau santuokos katalikų bažnyčioje. Bet tam tuomet mano stačiatikis draugas turi priimti mano tikėjimą, kurio jam anksčiau nereikėjo ir jis tuo netiki. Nenorėčiau jokios prievartos ir nenuoširdumo tuo klausimu, sudaryta civilinė santuoka man būtų tokia pat svarbi.
Atsakyti
QUOTE(barda @ 2013 08 16, 07:06)
Čia jau iškrypimas. Gėjų ir lesbiečių santuokos nėra laiminamos bažnyčioje. Kaip matau čia labai daug kam trūksta paprasčiausio apsiskaitymo, kad suvoktų kas tiksliai yra santuoka, kad tai ne tik antspaudas pase, kaip čia daug kas išsireiškia. Iš to kyla tokių klausimų kaip šis, apie mažumų santykius.
Klausimas nesusituokusioms: Tai Jūs, augindamos savo dukras, linkėsite joms tekėti nėščioms arba jau pagyvenusioms su keliais vyrais?

Kad ir kaip jaučiatės teisios, vistiek kuriat pasiteisinimus sau, kad esat tokios pačios šeimos kaip ir susituokusieji, tik kažkodėl niekas iš susituokusiųjų nelygina savęs su tomis poromis, kurios gyvena susidėję.
Asmeniškai man yra daug maloniau prisistatyti kaip žmona, nei kaip draugė ar sugyventinė.

kazkaip jus ta gyvenima kartu piesiate labai slyksciai ir vulgariai..atrodo, kad viena diena gyvenu su vienu, kita jau ziurek su kitu, laigau po lovas ir pan...o jus pries santuoka negyvenote su draugu?vadinasi buvote irgi tik sugyventine. o neduok D prie ji turejote dar viena partneri, su kuriuo taip pat gyvenote kartu..baisu, ane? doh.gif kaikurios moterys renkasi vyrus..sutinka viena, kuria santykius, gyvena kartu, pamato, kad jis ne jos zmogus, issiskiria, suranda kita...ir taip, jos gyvena su jais, buna sugyventines...kodel tai kazkas baisaus?moterys renkasi vyrus, nepuola su pirma meile tuoktis. vieni apie santuoka pradeda galvoti padraugave 2metus, kiti 5, o kitiem ziurek ir 10prireiks....man jie gali but ir puiki seima ir nesusituoke, viskas priklauso nuo tu zmoniu santykiu ir suvokimo...
o savo dukrai as palinkesiu isteketi uz tikrai mylimo ir mylincio zmogaus..nesvarbu ji bus su pilvu ar be, pagyvenusi su 3vyrais pries tai ar su vienu 4u.gif

susituokusios poros saves su nesusituokusiom nelygina, nes ir taip jauciate auksciau uz nesusituokusias...is cia ir prasideda tokie zodziai kaip- neteki, nes draugas nesipersta, draugas nenori, apgaudineji pati save, kad to dar nenori ir pan doh.gif ar gi ne taip? biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lipnuske: 16 rugpjūčio 2013 - 09:58
QUOTE(lipnuske @ 2013 08 16, 10:56)
o jus pries santuoka negyvenote su draugu?vadinasi buvote irgi tik sugyventine.


Aš niekada nebuvau sugyventinė, nes gyventi kartu pradėjome tik po vestuvių. Stebitės?
Papildyta:
QUOTE(Liebchen @ 2013 08 16, 09:43)
Man kur kas blogiau, kad dauguma porų į bažnyčią eina vedamos tokių motyvų: taip madinga, visi taip daro, to nori tėvai, giminės, galbūt mūsų santuoka nuo to bus tvirtesnė, gražios nuotraukos bažnyčioje. Jei visi ten eitų gryno tikėjimo vedini nei skyrybų, nei prašymų nutraukti bažnytinę santuoką nebūtų. Mat yra tik labai konkrečios priežastys tokią santuoką nutraukti. Šiuo klausimu reikėtų daugiau nuoširdumo - jei aš netikiu, vadinasi, santuokos bažnyčioje man nereikia, geriau nuoširdi civilinė. Kitas variantas - noras sudaryti santuoką su kitos religijos žmogumi, tarkim stačiatikiu. Aš, tarkim, norėčiau santuokos katalikų bažnyčioje. Bet tam tuomet mano stačiatikis draugas turi priimti mano tikėjimą, kurio jam anksčiau nereikėjo ir jis tuo netiki. Nenorėčiau jokios prievartos ir nenuoširdumo tuo klausimu, sudaryta civilinė santuoka man būtų tokia pat svarbi.


Sutinku su Jūsų šia mintim. Man irgi labai liūdna, kai bažnytinė santuoka paverčiama mados reikalu ir nepasigilinama į esmę.
Atsakyti
Sveikos wink.gif mes nusprendem tuoktis gruodzio men, nutarem data liepoa gale.. wink.gif pradejom ruostis ir db taip gavosi kad nesenai suzinojau kad esu nescia... ir jau prasidejes ketvirtas men.o dar liko geras men.iki vestuviu wink.gif ka padarysi, nieko nekeiciam, veatuves kuklios as jauciuosi puikiai, nepykina isvis... tad tuoksiuosi 5-6men wink.gif
Atsakyti
JiTa, pas mane panašiai smile.gif gegužės pradžioje nunešėme prašymą, pasiskyrėme darą rugsėjo gale. Už viską sumokėjome ir viską suplanavome, o tada gegužės pabaigoj sužinojom, kad bus dviguba šventė biggrin.gif tai irgi tekėsiu nėščia, nematau tame nieko blogo + pati žinau, kad vestuvės suplanuotos dar nežinant apie nėštumą (gal jo tada ir nebuvo dar), o ką kiti šnekės, tai čia jau jų fantazijos reikalas smile.gif
Atsakyti
Nu tema paskaicius - atrodo, kad Veronikos laikai aprasyti biggrin.gif

Tekesiu jau dideliame nestume ir galvos sau nesuku. Ir vyras ne primas mano gyvenime, ir gyvenau su savo MB nesusituokusi..kaip baisu bigsmile.gif


Papildyta:
QUOTE(Mumuke @ 2015 06 29, 18:37)
JiTa, pas mane panašiai smile.gif gegužės pradžioje nunešėme prašymą, pasiskyrėme darą rugsėjo gale. Už viską sumokėjome ir viską suplanavome, o tada gegužės pabaigoj sužinojom, kad bus dviguba šventė biggrin.gif tai irgi tekėsiu nėščia, nematau tame nieko blogo + pati žinau, kad vestuvės suplanuotos dar nežinant apie nėštumą (gal jo tada ir nebuvo dar), o ką kiti šnekės, tai čia jau jų fantazijos reikalas smile.gif


Pas mus panasiai. Bet aciu dievui pas mus nera tokiu davatku, kad skaiciuoti kada pareiskimai paduoti ir kada pilvas isdygo biggrin.gif
Ir aplamai galvojau, kad tie laikai jau baigesi biggrin.gif
Atsakyti