Įkraunama...
Įkraunama...

Kraujo tyrimai

skydliauke gamina per mazai hormonu.
juk ta balandzio 15 labai greitai smile.gif jei nera bradikardijos, zemo AKS, nepaaiskinamai nepriaugot svorio, nesustorejo balsas, nepatino veidas - galit drasiai laukt mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Loram @ 2010 03 26, 00:49)
skydliauke gamina per mazai hormonu.
juk ta balandzio 15 labai greitai  smile.gif jei nera bradikardijos, zemo AKS, nepaaiskinamai nepriaugot svorio, nesustorejo balsas, nepatino veidas - galit drasiai laukt  mirksiukas.gif

Labai, labai ačiū, Loram 4u.gif . Tai mano mamytės rezultatai. Jokių pasikeitimų ir nejaučiam, tik tai neramina , nes dar sergam onkologine kruties ligele, todėl atrodo, kad reikia viską kuo skubiau spręsti, o dvi savaitės jau ne taip ir mažai.
Dar kartą ačiū, kad esate šiame skyrelyje.
Atsakyti
QUOTE(rasų lanka @ 2010 03 25, 21:59)
Sveiki. Gal galite pakomentuoti skydliaukės tyrimus :
TTH - 59,21, kai norma 0,270 - 4,20
FT4  - 4,62, kai norma 12.00 - 22.00

Suprantu, kad visai išsiderinusi, bet nesuprantu, ar čia per daug gamina, ar per mažai gamina hormonų?  g.gif
Mūsų endokrinologė bus tik balandžio 15d. . Gal vertėtų pasiieškoti kuo greičiau kitos?
Ačiū...

Skydliauke gamina tikrai per mazai hormonu.
Hipotireoze.
Sutvarkoma L-tyroxino tabletemis.
2 savaites tikrai nieko nepakeis. Nepergyvenkite smile.gif
Atsakyti
Rasu lanka, tuoj pat eikite pas bet kuri endokrinologa nelaukit jokiu dvieju savaiciu , baisus skaiciai... man tsh buvo 8 ir tai maniau kad mirsiu!!uzeikit i tema SKYDLIAUKES HIPOTIROZE
Papildyta:
Noriu paklausti ar paprastas bendras kraujo tyrimas parodo kraujo vezi leukemija?
Atsakyti
QUOTE(rasų lanka @ 2010 03 25, 20:59)
Sveiki. Gal galite pakomentuoti skydliaukės tyrimus :
TTH - 59,21, kai norma 0,270 - 4,20
FT4  - 4,62, kai norma 12.00 - 22.00

Suprantu, kad visai išsiderinusi, bet nesuprantu, ar čia per daug gamina, ar per mažai gamina hormonų?  g.gif
Mūsų endokrinologė bus tik balandžio 15d. . Gal vertėtų pasiieškoti kuo greičiau kitos?
Ačiū...

pas mane pries 3men TSH buvo 53,o T4-11.4.Pries 1.5men TSH 35.7 dar kolkas labaiii aukstas verysad.gif uz 3sav.eisiu kartoti ,tai labai laukiu,nes idomu ar nukrito TSH unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(lucero @ 2010 03 28, 13:08)
Noriu paklausti ar paprastas bendras kraujo tyrimas parodo kraujo vezi leukemija?
dazniausiai taip, bet buna kai kuri formu, kai reikia ir kitu tyrimu
Atsakyti
labukas smile.gif ar atliekant paprasta kraujo tyrima suzinoma kraujo grupe?
Atsakyti
QUOTE(rozine_svajone @ 2010 03 30, 18:20)
labukas smile.gif ar atliekant paprasta kraujo tyrima suzinoma kraujo grupe?

ne
Atsakyti
Geriau parašytumėt, kaip sekėsi su ENG matavimu, koks jis buvo ir kodėl, o ne reklamas rašinėti... Štai man praeitą rudenį ENG buvo n te 85. Gydytoja nepatikėjo savo akimis, kai pamatė. Siuntė daryti kraujo tyrimą dar kartą. Antrąkart - vėl 85. Tada supanikavo ir davė siuntimą pilvo organų echoskopijai pasidaryti. Nerado nieko blogo. Neaišku, kodėl ENG toks didelis buvo, nerado priežasties tada...
Atsakyti
QUOTE(*Niki* @ 2010 03 31, 22:52)
Geriau parašytumėt, kaip sekėsi su ENG matavimu, koks jis buvo ir kodėl, o ne reklamas rašinėti... Štai man praeitą rudenį ENG buvo n te 85. Gydytoja nepatikėjo savo akimis, kai pamatė. Siuntė daryti kraujo tyrimą dar kartą. Antrąkart - vėl 85. Tada supanikavo ir davė siuntimą pilvo organų echoskopijai pasidaryti. Nerado nieko blogo. Neaišku, kodėl ENG toks didelis buvo, nerado priežasties tada...

Kažkur turėjo uždegimas būti...stiprus...Mano nusėdimas,kai tik susirgau artritu buvo kurį laiką apie 40-50 berods,bet po to gal organizmas priprato,nes dabar ENG jau senokai normalus.
Atsakyti
Sveiki, šiandien sužinojau kraujo tyrimus, bet manąją šeimos gydytoją pavaduojanti daktarė tik burbtelėjo, kad kraujo tyrimai neblogi, daugiau nieko neaiškino:

TTH - 2,62
FT4 - 1,14

WBC -7,7
RBC -4,66
HdB -144
HCH -92.8
MCV -91.8
MCH -30,9
MCHC - 336
PLT - 224
L4 - 27.3
MO - 46
GR - 68.1
Atsakyti
Sveiki Loram, noreciau, kad pakomentuotumet mano kraujo tyrimus, o tai man jau neramu. Esu nescia 31 sav, visa nestuma padideje leukocitai, daugiausiai buvo iki 13.6, bet dazniausiai 11.8. va dabar paskutiniu kraujo tyrimu nukrypimai nuo normos:
WBC 10.33 norma 9
RBC 3.74 norma 4.10-5.1
HBH 117 norma 120-160
HCT 33.7 norma 35-47
PDW11.1 norma 11.5-15
neut 8.26 norma 1.5-4.5, 79.9 proc norma 40-72
eo 0.11 norma 0.03-0.44 1.1 proc. norma 1.0-5
baso 0.05 morma 0.01-0.25 0.5 proc. norma 0.0-1.0

dariausi tyrima medicina practika

pats apartas ismete diagnoze immature gran?
tai man kaip suprasti tiokia diagnoze, cia kaipo vezio pradzia? baigiu iseit is proto, crb darytas , rodo 0.. man visa nestuma adideje leukocitai ( granuliocitau arba neutrofilai, limfocitai bei monocitai normoj)

labai aciu uz atsakyma
Atsakyti