Įkraunama...
Įkraunama...

Ikimokyklinukų užsiėmimai Kaune

kazkaip be Suzzuki mokykleles ir Astos muzikos pamokeliu Kaune nieko daugiau ir nezinom ...
Ka lanko jusu vaikiukai ? kas patinka ?

Atsakyti
is 0 atsakymu supratau, kad Kaune ner kur idomiai ir naudingai praleisti laika
su vaikais sad.gif
bet negi tai tiesa ??!! pasigirkit

pavydziu vilnietems, kurios pvz lanko kazkoki sporto kluba, kur
mergytes pastrakalioja ir mamytes gali kaulus pamankstint (na, arba
kavos isgert)
Kaune, kiek domejausi, sport klubuose tik kambariai vaikams su aukle,
bet juk su aukle ir namie pabut gali ...

O kur sokiu bureliai ?
Atsakyti
Na, siaip ir Kaune yra sporto klubu, kur gali ir vaikuciai pasportuoti. As einu i sporto kluba, kur yra skirtas kampelis ir vaikuciams. Ten maciau yra deze su zaisliukais, piestukais, yra keleta vaikisku treniruokliu, kopeteles. Maciau, kad kai kurios mamytes atsiveda vaikucius, tai jie ten zaidzia, bet dazniausia vyresni vaiksto kartu su mamytemis ir bando sportuoti kartu su suaugusiais. Tik man tai atrodo nesaugu. Na, as savojo dvimetinuko ten nesivedu, nes jis tikrai ten nesedetu ir su zaisliukais nezaistu. Bet truputi ramesniems vaikuciams tai ten smagu.
Atsakyti
kad yra Kaune sporto klubu su kambariais vaikams, tai as irgi zinau,

bet va vilnietes gyresi, kad yra aerobika ar kazkokios mankstos vaikams specialiai
(mano dukra 4,5 m)

zodziu, musu darzelyje nera jokios sportines veiklos, tai ieskau, kur mergina
galetu pajudeti (pasportuoti ar pasokti)
Atsakyti
Esu Kauno vaiku pop choro "LASELIUKAI" choreografe...mano mama yra dainavimo vadove blush-anim-cl.gif (pasigyriau)...tai va, dirbam su vaikais nuo 3 metuku- norinciais dainuoti ir sokti... Kitais metais organizuosim vaikuciu su negalia grupe...tai jei ka domins sie uzsiemimai dainavos rajone- prasom kreiptis wink.gif
Atsakyti
QUOTE (pusk @ 2004 03 22, 11:11)
Esu Kauno vaiku pop choro "LASELIUKAI" choreografe...mano mama yra dainavimo vadove blush-anim-cl.gif (pasigyriau)...tai va, dirbam su vaikais nuo 3 metuku- norinciais dainuoti ir sokti... Kitais metais organizuosim vaikuciu su negalia grupe...tai jei ka domins sie uzsiemimai dainavos rajone- prasom kreiptis wink.gif

Aisku domina. thumbup.gif Parasyk placiau kada vyksta uzsiemimai, ar berniukus priimat, kokios kainos ir t.t. Ar kituose rajonuose, pvz. Šilainiuose nera? Maniskis sokti nelabai nori, darzelyje buvom uzrase i sokius, bet nepatiko jam. O dainuoti lygtai nori, turi klausa. Buvo atranka i Varpeli (berniuku choras + fortepijonas), ji isrinko, bet man ju laikas nepatinka, nes darbo metu.
Prasau parasyk placiau. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE (pusk @ 2004 03 22, 11:11)
Esu Kauno vaiku pop choro "LASELIUKAI" choreografe...mano mama yra dainavimo vadove blush-anim-cl.gif (pasigyriau)...tai va, dirbam su vaikais nuo 3 metuku- norinciais dainuoti ir sokti... Kitais metais organizuosim vaikuciu su negalia grupe...tai jei ka domins sie uzsiemimai dainavos rajone- prasom kreiptis wink.gif

O kaip idomu Pusk wink.gif Na, kai mes busim 3 metu gal reikes ir susidomet smile.gif
Atsakyti
rolleyes.gif uzsiemimai vyksta 2 kart/sav- nuo 15 arba 16 val. priimami visi norintys- nes tokio amziaus vaikus reikia atrasti- visi juk dainuoja, jei nedainuoja tai repuoja (deklamuoja pagal muzika wink.gif )...Kaune yra daug tokio pobudzio studiju, tik nezinau nuo keliu metuku ten priimami vaikuciai...siaip pas mus aiskios amziaus ribos nera- kartais 2 metu vaikas ohoho kaip pasirodo...kaina atrodo 50Lt/men- bet sito tiksliai negaliu pasakyti- i finansus nesikisu, laikui begant reikia primoketi uz koncertinius rubus...dabar atrodo grupe nusistovejusi- vaiksto ir koncertuoja 10 vaikuciu, priemimai vyksta rugpjucio/rugsejo menesiais.., bet sakau apibrezimu nera- jei labai vaikas ir teveliai nori su vadove sutarti del lankymo tikriausiai galima bet kada...
Papildyta @ [mergetime]1079956769[/mergetime]
jei norit duokit emailus- atsiusiu dainele kokia maziausiuju paklausyt wink.gif ( siandien as tokia gera- tik siulau,siulau laugh.gif )
Atsakyti
QUOTE (pusk @ 2004 03 22, 13:58)
Kaune yra daug tokio pobudzio studiju

aciu, Pusk, kad nepatingejai parasyt.
Ar as cia nieko nepastebiu, ar nezinau, kur ziuret, bet niekur nematau tu studiju
(ar kitokiu uzsiemimu vaikams) reklamu sad.gif

siaip as matau, kad mano mergyte (4,5 m) ritma jaucia gerai, bet va klausa
nelabai pasigirt galim ...
o tuose Laseliukuose yra sokiu ir dainu grupe bendrai, ar atskirai ?



Papildyta @ [mergetime]1080028956[/mergetime]
o kas zinote koki tautiniu sokiu bureli ?

ar aerobika ? manksteles ?
Atsakyti
QUOTE
Vaivilute Paskelbta Šiandien 7:57 am
QUOTE
  QUOTE (pusk @ 2004 03 22, 13:58)
Kaune yra daug tokio pobudzio studiju 



aciu, Pusk, kad nepatingejai parasyt.
Ar as cia nieko nepastebiu, ar nezinau, kur ziuret, bet niekur nematau tu studiju
(ar kitokiu uzsiemimu vaikams) reklamu

siaip as matau, kad mano mergyte (4,5 m) ritma jaucia gerai, bet va klausa
nelabai pasigirt galim ...
o tuose Laseliukuose yra sokiu ir dainu grupe bendrai, ar atskirai ?


na cia reiskia kai vaika atvedi- tai pirma vaikiukas eina i sokio pamoka (45 min), paskui su juo dirba vokalo vadove nzn kiek laiko...kartais viskas vyksta kartu - bet cia taip buna pries koncertus...
kad daug tokio pobudzio studiju tai as turiu galvoje- "Saules vaikai", "DND", "Linksmoji sypsena", "TUTA" ir t.t. bet kokios amziaus gryupes ten nezinau wink.gif
Atsakyti
Kazkur skaiciau,kad yra mokyklele maziausiems(tik nezinau kokiam mieste).Ten susirenka vaikuciai su mamytem ir smagiai leidzia laika(dainuoja,soka,klausosi muzikos,zaidzia,mokosi bendrauti).Zinau,kad ten lankosi net ir kudikeliai.
Labai noreciau,kad ir mano dukryte lankytu kokia panasaus tipo mokyklele.Mums dabar 1,5 m.,o su kitais vaikuciais nebendraujam.Noras yra begalinis.Gal zinot ar Kaune yra tokia mokykla?
Atsakyti
QUOTE
ligitukeB Paskelbta Šiandien 12:12 pm
  Kazkur skaiciau,kad yra mokyklele maziausiems(tik nezinau kokiam mieste).Ten susirenka vaikuciai su mamytem ir smagiai leidzia laika(dainuoja,soka,klausosi muzikos,zaidzia,mokosi bendrauti).Zinau,kad ten lankosi net ir kudikeliai.
Labai noreciau,kad ir mano dukryte lankytu kokia panasaus tipo mokyklele.Mums dabar 1,5 m.,o su kitais vaikuciais nebendraujam.Noras yra begalinis.Gal zinot ar Kaune yra tokia mokykla? 


Maciau per TV apie tokia m-kla Vilniuje...Kokiam rajone gyvenat? gal su kuria nors mamyte susitiktumet- pabendrautu leliai wink.gif
Atsakyti