Įkraunama...
Įkraunama...

Nauja lojalumo kortelė Lyoness

Baikit tyčiotis iš žmonių- juk jau ir arkliui aišku, kad už čekius reiks susimokėti. O visas "navarotas", tas, kad tuos čekius įsigyjant tarpininkaus Lyoness, už tai suteikdama pirkėjui papildomų nuolaidų. Ir aišku, kad vienos parduotuvės čekiu neatsiskaitysit kitoje, juk jei gaunam dovanų čekį į kokią Sarmą, tai kojinių parduotuvėje jo nepriims.
Matau čia didelį priešiškumą šiai kompanijai ir bandymą speciailiai drumsti vandenis. Juk jei nepatinka, tai nieks neverčia jungtis. P.S.- pati irgi nepriklausau, bet bandau suprasti kaip viskas čia vyksta, nes nebuvau tiesiogiai susidūrus su jokia tinklinio marketingo kompanija.
Atsakyti
QUOTE(mititėja @ 2012 03 10, 21:10)
Tai visiems, perkantiems po kibiną ir padalins tų kortelių? O kodėl tada gatvėje nepadalina?


Gatvėje kibino neparduos ir neužfiksuos pirkimo-pardavimo operacijos

QUOTE(mititėja @ 2012 03 10, 21:10)
Du klausimai:
1. Užsisakau 1500 čekių (nesvarbu, kokiais nominalais), NIEKO UŽ JUOS NEMOKU, o tada nueinu į nurodytas parduotuves ir jais atsiskaitau už prekes, VIETOJ PINIGŲ? Tai aš galiu milijoną užsisakyt (galit duot ir po 1 nominalą) ir pasiimt prekių už milijoną NIEKUR NIEKO NEMOKĖDAMA?
2. Ar teisingai supratau, kad kiekvienai parduotuvei - savi čekiai? T.y. negalima Kristianoje atsiskaityti Maximos čekiais? Bet galiu pasiimti Maximos čekių, atitinkančių milijoną litų ir Kristianos čekių, atitinkančių milijoną? Pristatys nemokamai, nes imu virš 1500 Lt ir man nereikės už juos NIEKO NIEKO MOKĖTI?  bigsmile.gif  bigsmile.gif


Nelabai suprantu, kur link lenkiate? Bet nujaučiu, kad bandot iš šios diskusijos pasidaryti sau pramogą. 1500 čekių lygu 1500 litų iš jūsų kišenės.
O jei klausiat ne apie tai, tai atsiprašau, bet tarp eilučių skaityti aš nemoku.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo wixi: 10 kovo 2012 - 22:16
QUOTE(wixi @ 2012 03 10, 22:50)
Kaip ir nemaišau:
Kaip jūsų kovos ir barikados susijusios su mano pasisakymais šioje temoje? Ar čia galima tik kovoti - už arba prieš jus (lyoness)? bigsmile.gif bigsmile.gif

QUOTE(wixi @ 2012 03 10, 23:10)
Gatvėje kibino neparduos ir neužfiksuos pirkimo-pardavimo operacijos
Gerai, suprantu, kad būtina pirkti kibiną. Tarkim aš tai ir darau. Pasiimu kortelę ir niekada ja nepasinaudoju. Man tai nieko nekainuoja? ar aš vis dėlto kažkaip įsipareigoju?

QUOTE(wixi @ 2012 03 10, 23:10)
Nelabai suprantu, kur link lenkiate? Bet nujaučiu, kad bandot iš šios diskusijos pasidaryti sau pramogą. 1500 čekių lygu 1500 litų iš jūsų kišenės.
O jei klausiat ne apie tai, tai atsiprašau, bet tarp eilučių skaityti aš nemoku.
Puikiai supratote. Ir labai gerai atsakėte. Grįžom prie to, apie ką kalbėjom pradžioje, bet jūs puolėt neigti. Jūs PERKATE čekius (arba kortelę). O tai yra - AVANSUOJATE. O tada gaunate nuolaidas. Už avansavimą. Ir "prisirišate" prie tam tikro pardavėjo. Nesat laisva prasinešti per norimas parduotuves. Esate suinteresuota pirkti tam tikrose. Ir išleisti čekius.

P. S. Taip, forume ne dirbu, o pramogauju. mirksiukas.gif O jūs ne? bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mititėja: 10 kovo 2012 - 22:53
QUOTE(mititėja @ 2012 03 10, 23:52)
Kaip jūsų kovos ir barikados susijusios su mano pasisakymais šioje temoje? Ar čia galima tik kovoti - už arba prieš jus (lyoness)?  bigsmile.gif  bigsmile.gif

Gerai, suprantu, kad būtina pirkti kibiną. Tarkim aš tai ir darau. Pasiimu kortelę ir niekada ja nepasinaudoju. Man tai nieko nekainuoja? ar aš vis dėlto kažkaip įsipareigoju?

Puikiai supratote. Ir labai gerai atsakėte. Grįžom prie to, apie ką kalbėjom pradžioje, bet jūs puolėt neigti. Jūs PERKATE čekius (arba kortelę). O tai yra - AVANSUOJATE. O tada gaunate nuolaidas. Už avansavimą. Ir "prisirišate" prie tam tikro pardavėjo. Nesat laisva prasinešti per norimas parduotuves. Esate suinteresuota pirkti tam tikrose. Ir išleisti čekius.

P. S. Taip, forume ne dirbu, o pramogauju.  mirksiukas.gif O jūs ne?  bigsmile.gif


Labai džiaugiuosi, jei sau kažką tuo įrodėte. Man, deja, neįrodėte nieko. Pagal jūsų išvedžiojimus išeina taip, kad kai važiuodama į Rygą nusipirkti balzamo, išsikeičiu litus į latus, irgi kažką avansuoju? Tai tuomet bet kuriuo metu, kai mano piniginėj yra pinigų, aš kažką avansuoju biggrin.gif Deja, bet įsigydama čekius, aš tik keičiu vieną valiutą į kitą (litus į PC pinigus) ir mano piniginės finansinė padėtis nė kiek nepakinta, nes joje kaip buvo 1500 lt, taip ir liko. Pasikeitė tik pavidalas smile.gif Ir prasinešti pro kitas parduotuves man niekas netrukdo ir nedraudžia, nes pas mane piniginėj visuomet yra ir grynųjų pinigų. Kas kaip nori, tas taip ir spraudžia save į rėmus. O aš laisva daryti, ką noriu ir nuolaidų kortelė mažiausiai mane varžo.
Kadangi aš čia tikrai ne pramogauju, o tiesiog diskutuoju ir matau, kad diskusija su pirmoku būtų žymiai prasmingesnė, tai šįsyk aš jus asmeniškai palieku jūsų pramogų aikštelėje. Sėkmės smile.gif
Atsakyti
QUOTE(wixi @ 2012 03 11, 13:49)
Labai džiaugiuosi, jei sau kažką tuo įrodėte. Man, deja, neįrodėte nieko. Pagal jūsų išvedžiojimus išeina taip, kad kai važiuodama į Rygą nusipirkti balzamo, išsikeičiu litus į latus, irgi kažką avansuoju? 
Netiesa. Latus bet kuriuo momentu galite išsikeisti į litus. Jūsų "Lyoness" čekių - nea.

QUOTE(wixi @ 2012 03 11, 13:49)
Tai tuomet bet kuriuo metu, kai mano piniginėj yra pinigų, aš kažką avansuoju  biggrin.gif Deja, bet įsigydama čekius, aš tik keičiu vieną valiutą į kitą (litus į PC pinigus) ir mano piniginės finansinė padėtis nė kiek nepakinta, nes joje kaip buvo 1500 lt, taip ir liko. Pasikeitė tik pavidalas  smile.gif Ir prasinešti pro kitas parduotuves man niekas netrukdo ir nedraudžia, nes pas mane piniginėj visuomet yra ir grynųjų pinigų. Kas kaip nori, tas taip ir spraudžia save į rėmus. O aš laisva daryti, ką noriu ir nuolaidų kortelė mažiausiai mane varžo. 
Irgi netiesa. "Lyoness" čekiai nėra valiuta, deja. Tai yra įsipareigojimas pirkti tam tikroje parduotuvėje. Tai yra tas pats, kas jūs paliktumėte 500 Lt Maximoje, 500 Lt Senukuose ir 500 Lt Kristianoje. Ir, jums apsiperkant šiose parduotuvėse nereikėtų mokėti, o pinigai būtų nuskaičiuojami iš "avanso".
Kaip suprantu, jūs nematot problemos avansuoti parduotuves. Labai puiku. Būtent tuo ir remiasi "Lyoness" tipo programos. Turbūt visi tinkliniai marketingai, o ir piramidės remiasi tokiu ar panašiu požiūriu.
Ir kodėl ne? Bile tik jums gerai. 4u.gif

QUOTE(wixi @ 2012 03 11, 13:49)
Kadangi aš čia tikrai ne pramogauju,
Suprantu, kiekvienam savo, mano darbas nereikalauja nuolatos ieškoti norinčių dalyvauti marketingo tinkle. Galiu leisti sau forume pramogauti. rolleyes.gif
QUOTE(wixi @ 2012 03 11, 13:49)
o tiesiog diskutuoju ir matau, kad diskusija su pirmoku būtų žymiai prasmingesnė, tai šįsyk aš jus asmeniškai palieku jūsų pramogų aikštelėje. Sėkmės  smile.gif
Net neabejoju. Pirmokas jau seniai būtų įtikėjęs, kad "Lyoness" - geriausias kada nors gautas pasiūlymas. Ir tikrai suprantu, kad nenorite gaišti bergždžiai laiko su "potencialiu nepirkėju".
Ir jums sėkmės jūsų barikadose ir kovose. 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mititėja: 11 kovo 2012 - 14:36
dėl tos laisvės pirkti kur nori- aš pavyzdžiui esu šiek tiek suvaržyta- aplink mane nėra didelio parduotuvių pasirinkimo. Artimiausia maisto- Aibė, tačiau joje nėra sauskelnių ir mišinėlio vaikui, todėl einu į kitą artimiausią (Maximą), kurioje visko yra. Galėčiau keliauti dar į Iki, bet iki jos reikia važiuoti mašina, o ir stovėjimo aikštelės prie jos nėra, todėl su mažu vaiku nepatogu. Norfa apskritai nesusipratimas, o ne parduotuvė, beje iki jos dar toliau. Va ir mano "laisvė". Kosmetikos parduotuves mieste turim tik 2- vėlgi jokios pasirinkimo laisvės, nes į didmiestį praktiškai per metus nevažiuoju (juk dėl lūpdažio ar tušo neaukosiu pusės dienos). Taigi, vienokiu ar kitokiu būdu vis tiek esam suvaržyti.
Va kai dovanų gavau "Akropolio" čekį- čia tikrai buvo nelaisvė, nes tam, kad išleisčiau gautus 50 Lt, turėjau važiuoti į kitą miestą doh.gif
Atsakyti
QUOTE(rasiux- @ 2012 03 11, 16:18)
dėl tos laisvės pirkti kur nori- aš pavyzdžiui esu šiek tiek suvaržyta- aplink mane nėra didelio parduotuvių pasirinkimo. Artimiausia maisto- Aibė, tačiau joje nėra sauskelnių ir mišinėlio vaikui, todėl einu į kitą artimiausią (Maximą), kurioje visko yra. Galėčiau keliauti dar į Iki, bet iki jos reikia važiuoti mašina, o ir stovėjimo aikštelės prie jos nėra, todėl su mažu vaiku nepatogu. Norfa apskritai nesusipratimas, o ne parduotuvė, beje iki jos dar toliau. Va ir mano "laisvė".  Kosmetikos parduotuves mieste turim tik 2- vėlgi jokios pasirinkimo laisvės, nes į didmiestį praktiškai per metus nevažiuoju (juk dėl lūpdažio ar tušo neaukosiu pusės dienos). Taigi, vienokiu ar kitokiu būdu vis tiek esam suvaržyti.
Va kai dovanų gavau "Akropolio" čekį- čia tikrai buvo nelaisvė, nes tam, kad išleisčiau gautus 50 Lt, turėjau važiuoti į kitą miestą  doh.gif


Vienas dalykas, būti suvaržytu dėl tam tikrų aplinkybių, kitas - kai pats save dėl tam tikrų priežasčių varžai wink.gif Vienu atveju pasirinkimo nėra, arba jis nedidelis, kitu - pasirinkimas didelis, bet pats žmogus spraudžia save į kažkokius rėmus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(rasiux- @ 2012 03 11, 16:18)
dėl tos laisvės pirkti kur nori- aš pavyzdžiui esu šiek tiek suvaržyta- aplink mane nėra didelio parduotuvių pasirinkimo. Artimiausia maisto- Aibė, tačiau joje nėra sauskelnių ir mišinėlio vaikui, todėl einu į kitą artimiausią (Maximą), kurioje visko yra. Galėčiau keliauti dar į Iki, bet iki jos reikia važiuoti mašina, o ir stovėjimo aikštelės prie jos nėra, todėl su mažu vaiku nepatogu. Norfa apskritai nesusipratimas, o ne parduotuvė, beje iki jos dar toliau. Va ir mano "laisvė".  Kosmetikos parduotuves mieste turim tik 2- vėlgi jokios pasirinkimo laisvės, nes į didmiestį praktiškai per metus nevažiuoju (juk dėl lūpdažio ar tušo neaukosiu pusės dienos). Taigi, vienokiu ar kitokiu būdu vis tiek esam suvaržyti.
Va kai dovanų gavau "Akropolio" čekį- čia tikrai buvo nelaisvė, nes tam, kad išleisčiau gautus 50 Lt, turėjau važiuoti į kitą miestą  doh.gif
Sutinku, kad visi vienaip ar kitaip, daugiau ar mažiau yra suvaržyti (priklausomai nuo to, kur gyvena). Bet "Lyoness" čekiai (kortelė) suvaržo dar labiau.
Atsakyti
QUOTE(mititėja @ 2012 03 11, 16:32)
Sutinku, kad visi vienaip ar kitaip, daugiau ar mažiau yra suvaržyti (priklausomai nuo to, kur gyvena). Bet "Lyoness" čekiai (kortelė) suvaržo dar labiau.

atsakymas yra visai paprastas -suvaržymų jokių,kas kaip nori tas ir elgiasi kaip nori,jei turėsit kortele ir naudokit ,nauda ateis nors ir nesuprasit,ar anksčiau ar vėliau visų beveik visų piniginėse bus ir naudos,kaip dabar kad kitas kad naudoja,o čia ginčytis ar įrodinėti nėra jokio tikslo,kas ieško kabliukų tam paprasčiausiai dar neatėjo laikas,kas domisi už tuos tik džiaugiuosi 4u.gif į dominčius klausymus užbėgdama retkarčiais galėsiu irgi atsakyti,o į ginčus neverta leistis drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(stru @ 2012 03 12, 09:53)
kas ieško kabliukų tam paprasčiausiai dar neatėjo laikas,kas domisi už tuos tik džiaugiuosi  4u.gif
Man atrodo, kad tai Lyoness gerbėjams neatėjo laikas, jeigu nesuvokia, kad nemokamų pietų nebūna, o nemokamas sūris - tik pelėkautuose. O kad džiaugiatės potencialiais naivuoliais nieko stebėtino - jūsų toks darbas. bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(mititėja @ 2012 03 12, 11:02)
Man atrodo, kad tai Lyoness gerbėjams neatėjo laikas, jeigu nesuvokia, kad nemokamų pietų nebūna, o nemokamas sūris - tik pelėkautuose. O kad džiaugiatės potencialiais naivuoliais nieko stebėtino - jūsų toks darbas.  bigsmile.gif

pakalbėsim kada nors kai žinosit iš tikro kaip veikia sistema drinks_cheers.gif kiek suprantų ir JŪSŲ toks darbas -bet visokių reikia ,be jūsų irgi sistema veikia ir nieko nepakeisit,
Atsakyti
QUOTE(stru @ 2012 03 12, 12:17)
pakalbėsim kada nors kai žinosit iš tikro kaip veikia sistema drinks_cheers.gif 
Arba kai jūs įsikirsit, kokia sistemos esmė. biggrin.gif
QUOTE(stru @ 2012 03 12, 12:17)
kiek suprantų ir JŪSŲ toks darbas
Koks? g.gif
QUOTE(stru @ 2012 03 12, 12:17)
-bet visokių reikia
Žinoma. Kažkas gi turi dirbti, o ne burbulus pardavinėti. 4u.gif
QUOTE(stru @ 2012 03 12, 12:17)
be jūsų irgi sistema veikia ir nieko nepakeisit,
Kas gi sako, kad neveikia? AO MMM irgi veikė. Ir dabar iš naujo veikia. biggrin.gif
Atsakyti