Įkraunama...
Įkraunama...

TV serialas "Twin Peaks"

QUOTE(Hiver @ 2014 10 21, 09:35)
Shelly labai grazi moteris drinks_cheers.gif man dauguma ju grazios, kad ir Norma, ji man Kurioj dabar serialo vietoj esat? O gal jau filma ziurit?  smile.gif

Aš jau viską peržiūrėjau, dabar belieka laukti... ilgai ilgai... biggrin.gif
O Kuperis juk išėjo iš Black Lodge, tik neaikšu, kuris Kuperis, nes ko gero išėjo blogasis, t.y. apsėstas Bobo, o ten liko tikrasis.
Atsakyti
Aš savaitgalį baigiau serialą. Šiandien filmą žiūriu. Jau IMDB paskelbti aktoriai vaidinsiantys 2016. Bet, deja, nei Shelly, nei Audrey ir Loros arba Mady, Serifo nebus... Bet bus ponia su malka, kiti policininkai dirbe, bus ta pora, kurioje ta vienaake, bus Leo, Ronette (mergina,kuria prievartavo kartu su Lora), liliputas, Dickas (tas,kuris konkuravo su policininku del tos policijis sekretores), vienarankis. Laukiu nesulaukiu smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo oziarage: 21 spalio 2014 - 10:50
QUOTE(oziarage @ 2014 10 21, 11:15)
Aš savaitgalį baigiau serialą. Šiandien filmą žiūriu. Jau IMDB paskelbti aktoriai vaidinsiantys 2016. Bet, deja, nei Shelly, nei Audrey ir Loros arba Mady, Serifo nebus... Bet bus ponia su malka, kiti policininkai dirbe, bus ta pora, kurioje ta vienaake, bus Leo, Ronette (mergina,kuria prievartavo kartu su Lora), liliputas,  Dickas (tas,kuris konkuravo su policininku del tos policijis sekretores),  vienarankis. Laukiu nesulaukiu smile.gif

Įmeskit nuorodą 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Carpe diem @ 2014 10 21, 13:14)
Įmeskit nuorodą  4u.gif

Sugedo keliom dienom kompas, nemoku per tel kopijuot puslapių. Įeikit į imdb.com, tada veskite Twin Peaks 2016 ir bingo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Carpe diem @ 2014 10 21, 09:49)
Aš jau viską peržiūrėjau, dabar belieka laukti... ilgai ilgai... biggrin.gif
O Kuperis juk išėjo iš Black Lodge, tik neaikšu, kuris

As taip suprantu kad ten liko tikrasis, o isejo jo antrininkas. Ten jie visi turedavo antrininkus pamenat? Su tom baltom akim biggrin.gif "blogasis as", kitaip tariant. Dar kai filma ziurejot , prisimenat kai Lora sapnuoja kad pabudus mato salia saves Annie, kuri sako "gerasis Deilas yra black lodge, parasykite apie tai savo dienorastyje." Noretusi labiau panarpliot tas temas ir visus neatsakytus, nesuprastus klausimus ax.gif kita vertus nesinori beanalizuojant labai atvirai nupasakot siuzeto, kad toms kurios cia dabar skaito kai kurios misles isliktu kol jos paziures seriala, nes paskui gali but neidomu ziuret. biggrin.gif O sita seriala mano asmenine nuomone paziuret verta visiems, kaip koki 6-aji pojuti ar Avineliu tylejima, kaip sakant chrestomatinis filmas cia. biggrin.gif

Kazkokiam interviu Frostas seniai seniai yra kalbejes, kad kai jie ruosesi kurti trecia sezona, planavo gilintis i antrininku tematika, bet tas sezonas taip ir liko nesukurtas... idomu gal dabar tos idejos bus panaudotos? smile.gif

QUOTE(oziarage @ 2014 10 21, 11:15)
Aš savaitgalį baigiau serialą. Šiandien filmą žiūriu. Jau IMDB paskelbti aktoriai vaidinsiantys 2016. Bet, deja, nei Shelly, nei Audrey ir Loros arba Mady, Serifo nebus... Bet bus ponia su malka, kiti policininkai dirbe, bus ta pora, kurioje ta vienaake, bus Leo, Ronette (mergina,kuria prievartavo kartu su Lora), liliputas,  Dickas (tas,kuris konkuravo su policininku del tos policijis sekretores),  vienarankis. Laukiu nesulaukiu smile.gif


O, tai jau kai paziuresit filma, parasykit kaip ispudziai? ax.gif 4u.gif

Aciu uz nfo, radau:
http://www.imdb.com/title/tt4093826/

Mane sitas momentas sudomino - kas ta Sylvia, ar buvo ji seriale? g.gif
Jan D'Arcy ... Sylvia Horne (unknown episodes)


Atsakyti
QUOTE(Hiver @ 2014 10 22, 18:52)
Mane sitas momentas sudomino - kas ta Sylvia, ar buvo ji seriale? g.gif
Jan D'Arcy ... Sylvia Horne (unknown episodes)

Beno Horno žmona, Audrey mama 4u.gif
Atsakyti
Filmas, na kaip čia pasakius, man jo galėjo ir nebūti (kažkaip ir ta Donos aktorė pakeista nepatiko). Kažkaip man dar daugiau klausimų gal kilo po jo, nei po serialo smile.gif Lynčas man thumbup.gif Kaip nekantru ką jie toliau susuks.

Man irgi būtų smagu padiskutuoti ir paanalizuoti serialą giliau. Nes pusės ženklų aš tikrai nesupratau smile.gif Na nebent dar 5 kartus peržiūrėčiau viską.

Ai, beje, dar kažkur skaičiau, kad ir šerifas bus, sutarė kūrėjai su juo smile.gif Jis man labai kaip personažas lipo smile.gif

Skaičiau, kad Audrey ir Donos aktorės susipyko su kūrėjais, todėl ir nebuvo jų Fire walk with me...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo oziarage: 22 spalio 2014 - 19:28
O man filmas patiko, daugiau atsakymų pateikė.
Aš dar skaičiau tokią dar versiją, kodėl agentas Kuperis seriale nebuvo suporuotas su Audrey - pasirodo, jie su Doną vaidinančia aktore tuo metu turėjo romaną ir ji užprotestavo dėl Kuperio romano su Audrey serialo metu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Carpe diem @ 2014 10 23, 09:17)
O man filmas patiko, daugiau atsakymų pateikė.
Aš dar skaičiau tokią dar versiją, kodėl agentas Kuperis seriale nebuvo suporuotas su Audrey - pasirodo, jie su Doną vaidinančia aktore tuo metu turėjo romaną ir ji užprotestavo dėl Kuperio romano su Audrey serialo metu biggrin.gif

Oi geras lotuliukas.gif lotuliukas.gif Ko gero paskui jau nebebuvo tų santykių, nes turėjo seriale netgi meilės sceną su Annie biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Hiver @ 2014 10 22, 18:52)
O sita seriala mano asmenine nuomone paziuret verta visiems, kaip koki 6-aji pojuti ar Avineliu tylejima, kaip sakant chrestomatinis filmas cia. 

drinks_cheers.gif Visiškai pritariu. Šiaip bent jau mano aplinkoj daugiau mažiau visi matę. Vieni anksčiau žiūrėję, kiti - vėliau, treti - net po keletą kartų (tame tarpe ir aš laugh.gif ) Man net keista būna, kai kas nors pasako, jog nėra matęs Tvin Pykso biggrin.gif Kartu ir pavydas truputį suima, kad tas žmogus tai dar tik pamatys bigsmile.gif

QUOTE(Carpe diem @ 2014 10 23, 09:17)
Aš dar skaičiau tokią dar versiją, kodėl agentas Kuperis seriale nebuvo suporuotas su Audrey - pasirodo, jie su Doną vaidinančia aktore tuo metu turėjo romaną ir ji užprotestavo dėl Kuperio romano su Audrey serialo metu biggrin.gif

Aha, ir aš kažkur skaičiau šitą biggrin.gif
Atsakyti
Paziurejau dar karta viska. smile.gif Sikart dariau atvirksciai: pirmiausiai paziurejau filma kaip priesistore, po to seriala, o dabar skaitau Loros Palmer dienorasti. Kai ji perskaitysiu tuomet dar karta paziuresiu filma. Jauciu dabar jis man visai kitaip ziuresis.
Atsakyti
QUOTE(Hiver @ 2014 12 11, 13:04)
Paziurejau dar karta viska. smile.gif Sikart dariau atvirksciai: pirmiausiai paziurejau filma kaip priesistore, po to seriala, o dabar skaitau Loros Palmer dienorasti. Kai ji perskaitysiu tuomet dar karta paziuresiu filma. Jauciu dabar jis man visai kitaip ziuresis.

O kur skaitot?
Atsakyti