Įkraunama...
Įkraunama...

Korean Drama

QUOTE(Mosso @ 2014 10 13, 17:22)
O pačios nickas iš meilės Kpop grupei?  ax.gif Skaičiau, kad dabartinis dievaitis Lee Min Ho ėmė klausytis šios grupės, tai jos reitingai pašoko į aukštumas.  bigsmile.gif

Tikrai taip wub.gif Nežinau kodėl patiko wub.gif
Atsakyti
Pradėjau ir aš žiūrėti Hotel King, pažiūrėjau jau kelis epizodus, na nežinau kol kas man kai kurie veiksmai veikėjų ir poelgiai atrodo šiek tiek neadekvatūs, na bet matyt čia užslėpta dar daug kažko, nes visgi tik šiandien apsižiūrėjau,jog istorija bus ilga net 32 serijų.. smile.gif Čia jaučiu kažkas su tuo kerštu biški kaip City Hunter ne viskas taip atrodo ir ne viskas dėl to daroma dėl ko rodoma ir išaiškėja tik jau pabaigoje... smile.gif Nors šiaip gana mano skonio todėl bus matyt kaip ten kas toliau, nes jis jaučiu iš tų , kad kuo toliau tuo gerėja arba pripranti, įsigyveni biggrin.gif
aš dar norėčiau pasiteiraut mane labai domina vakar kaip ieškojau ką pažiūrėt drama pavadinimu "Secret love", sudomino aprašymas ir tai,kad reitingai nuo labai mažų iškilo į gana aukštus... Gal kas matėt ir galit papasakot ar patiko? smile.gif Nes žiūriu mane kažkaip tos niūresnės pastaruoju metu labiau sudomina, kur daug neteisybės... smile.gif smagu pasižiūrėt ir į tuos labai šabloniškus juokingus, bet kartais jie pabosta ir norisi kažko kito smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Sofija_las_vegas @ 2014 10 14, 19:55)
Pradėjau ir aš žiūrėti Hotel King, pažiūrėjau jau kelis epizodus, na nežinau kol kas man kai kurie veiksmai veikėjų ir poelgiai atrodo šiek tiek neadekvatūs, na bet matyt čia užslėpta dar daug kažko, nes visgi tik šiandien apsižiūrėjau,jog istorija bus ilga net 32 serijų.. smile.gif Čia jaučiu kažkas su tuo kerštu biški kaip City Hunter ne viskas taip atrodo ir ne viskas dėl to daroma dėl ko rodoma ir išaiškėja tik jau pabaigoje... smile.gif Nors šiaip gana mano skonio todėl bus matyt kaip ten kas toliau, nes jis jaučiu iš tų , kad kuo toliau tuo gerėja arba pripranti, įsigyveni biggrin.gif
aš dar norėčiau pasiteiraut mane labai domina vakar kaip ieškojau ką pažiūrėt drama pavadinimu "Secret love", sudomino aprašymas ir tai,kad reitingai nuo labai mažų iškilo į gana aukštus... Gal kas matėt ir galit papasakot ar patiko? smile.gif Nes žiūriu mane kažkaip tos niūresnės pastaruoju metu labiau sudomina, kur daug neteisybės... smile.gif smagu pasižiūrėt ir į tuos labai šabloniškus juokingus, bet kartais jie pabosta ir norisi kažko kito smile.gif

Hotel King pavarčiau, bet padėjau. Gal kada vėliau smile.gif
Apie šitą rašot?
http://asianwiki.com/Secret_Love
Nes tuo pavadinimu berods, yra ir daugiau. O šitą aš mačiau, viena iš mano pirmųjų, tai tada labai didelį įspūdį paliko. Labai stiprus pagrindinis moters vaidmuo, vyrukas irgi ohoho, nors iš pradžių nervino, bet paskui laaaabai nustebino. Lauksim komentarų ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Mosso @ 2014 10 15, 19:32)
Hotel King pavarčiau, bet padėjau. Gal kada vėliau  smile.gif
Apie šitą rašot?
http://asianwiki.com/Secret_Love
Nes tuo pavadinimu berods, yra ir daugiau. O šitą aš mačiau, viena iš mano pirmųjų, tai tada labai didelį įspūdį paliko. Labai stiprus pagrindinis moters vaidmuo, vyrukas irgi ohoho, nors iš pradžių nervino, bet paskui laaaabai nustebino. Lauksim komentarų  ax.gif

Šito nesu mačius dar g.gif
Pabaigiau Glorious day - paliko didelį įspūdį smile.gif Visi epizodai įdomūs, nebuvo nuobodu žiūrėti smile.gif Dabar eisiu ieškoti, ką toliau esu įsidėjus į planuojamas žiūrėti dramas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Mosso @ 2014 10 15, 21:32)
Apie šitą rašot?
http://asianwiki.com/Secret_Love
Nes tuo pavadinimu berods, yra ir daugiau. O šitą aš mačiau, viena iš mano pirmųjų, tai tada labai didelį įspūdį paliko. Labai stiprus pagrindinis moters vaidmuo, vyrukas irgi ohoho, nors iš pradžių nervino, bet paskui laaaabai nustebino. Lauksim komentarų  ax.gif

Ši man patiko. Tiesa, įsijaučiau tikrai ne nuo pirmo epizodo. Net galvojau nebežiūrėt, bet džiaugiuosi, kad taip nepadariau. ax.gif

Nors žadėjau prieš pradedant žiūrėti naujas dramas, pirmiau pabaigti pradėtas, nepavyko atsispirti kelioms naujienoms.
Bad Guys - panašu, kad bus įdomi g.gif Apie nusikaltėlius, kurie medžios kitus nusikaltėlius, o tam, kuris tai padarys greičiausiai, sutrumpės bausmės laikas.
Tomorrow's Cantabile - tikiuosi gražios muzikos. wub.gif

Atsakyti
QUOTE(Fula @ 2014 10 16, 19:07)
Nors žadėjau prieš pradedant žiūrėti naujas dramas, pirmiau pabaigti pradėtas, nepavyko atsispirti kelioms naujienoms.
Bad Guys - panašu, kad bus įdomi g.gif  Apie nusikaltėlius, kurie medžios kitus nusikaltėlius, o tam, kuris tai padarys greičiausiai, sutrumpės bausmės laikas.
Tomorrow's Cantabile - tikiuosi gražios muzikos.  wub.gif

Korėjietiški action kategorijos serialai man kol kas svetimi, mačiau tik keletą, kad turėčiau nors kokį supratimą smile.gif
Tomorrow's Cantabile- vasarą buvau pradėjus žiūrėti japonišką versiją, nes labai jau išgirta forumuose. Tačiau man nepaliko jokio įspūdžio. Korėjietišką tik permečiau, bet kol neišeis bent 6 serijos- nežiūrėsiu biggrin.gif
Atsakyti
Aš įsijungiau Empire of Gold,kolkas makalynė blush2.gif
Atsakyti
Sveikos smile.gif Na ką bandau žiūrėt tą Empire of Gold, biškį ryškėja man ten kaip ir kas, matysim kaip bus toliau smile.gif Dar įsijungiau Shark - toks įdomus visai ir Secret Love. Tai va šitus dabar žiūrėsiu tris smile.gif
Atsakyti
Vakar ieškojau, ką naujo pažiūrėti, ir netikėtai atradau va kokį dalyką
We Got Married 4 (Song Jae Rim & Kim So Eun)
Neįsivaizdavau, kad taip užkabins. Skaitydavau forumuose, kad Korėjos TV show labai aukštus reitingus turi, bet niekad nemaniau, kad aš žiūrėsiu biggrin.gif

Kaip įdomu stebėti žmonių santykius, papročius. Tik niekaip nesuprantu, kodėl jie, turėdami tobulą šypseną, ją pridengia ranka hihihi.gif
Atsakyti
Secret Love - 10 balų thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif wub.gif wub.gif Labai patiko ir tikrai rekomenduoju thumbup.gif pažiūrėjau per kelias dienas, negalėjau sustot thumbup.gif
Atsakyti
As dabar ziuriu My Lovely Girl ir Plus Nine Boys
user posted image user posted image

Na dar undinele pabaigiau pries savaite.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo artemide23: 24 spalio 2014 - 17:13
QUOTE(artemide23 @ 2014 10 24, 18:11)
As dabar ziuriu My Lovely Girl ir  Plus Nine Boys

Šios priklauso mano sąrašėliui "Noriu žiūrėti". smile.gif
Ypač ta pirmoji traukia.

QUOTE(artemide23 @ 2014 10 24, 18:11)
Na dar undinele pabaigiau pries savaite.

Kažkodėl pirma serija mane sutrikdė. Nesupratau jos. blush2.gif
Gal toliau įdomiau? g.gif
Atsakyti