Įkraunama...
Įkraunama...

Karadajus

kažkodėl manau,kad bent pagrindinių veikėjų atžvilgiu bus laiminga pabaiga-kitaip nežiūrėčiau.Iš turkų ir težiūriu šį per Lietuvos tv.Internete pasirenku su laimingom pabaigom,nenoriu pusmetį žiūrėjus nusivilt-tada geriau filmą su bloga pabaiga pažiūrėt. smile.gif Man serijalai asociojuojasi su pasakos suaugusiom moteriškutėm rolleyes.gif -tad ir noriu laimingos pabaigos...
Atsakyti
QUOTE(Amapatria @ 2014 10 14, 17:12)
kažkodėl manau,kad bent pagrindinių veikėjų atžvilgiu bus laiminga pabaiga-kitaip nežiūrėčiau.Iš turkų ir težiūriu šį per Lietuvos tv.Internete pasirenku su laimingom pabaigom,nenoriu pusmetį žiūrėjus nusivilt-tada geriau filmą su bloga pabaiga pažiūrėt. smile.gif Man serijalai asociojuojasi su pasakos suaugusiom moteriškutėm rolleyes.gif -tad ir noriu laimingos pabaigos...


tai kad is turku kaip tik skayciau galima tiketis staigmenu, kiek skaiciau pas juos laimingos pabaigos nera daznas dalykas unsure.gif

beje siandien ziuriu kur prokuroras nama nedzdetui dave tai cia tas pats namas kur per karadaju to dedes prieso namai buvo, pas kuri aisan su sunum gyveno, tik baldai skiriasi bigsmile.gif
Atsakyti
Šiandien tai graudi serija....bus ...bent man .
Atsakyti
Na zinokit jau pradeda nervuot mane tas istempimas,dabar bahar,veliau dar kazkas,o tiesa vis tolsta ir prokuroras su savo nesvariais darbeliais laimi..cia iki pabaigos kaip iki menulio,jei trecias sezonas dar kuriamas tai jei matys,kad reitingai geri tai vel prikurs visko.. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(širlė @ 2014 10 21, 08:11)
Na zinokit jau pradeda nervuot mane tas istempimas,dabar bahar,veliau dar kazkas,o tiesa vis tolsta ir prokuroras su savo nesvariais darbeliais laimi..cia iki pabaigos kaip iki menulio,jei trecias sezonas dar kuriamas tai jei matys,kad reitingai geri tai vel prikurs visko.. doh.gif


Per tv labai ištemptai rodo jie jų viena serija kartais net į 3 dalis dalina, jai būtu rode normaliai nedaline jau būtume pabaige žiūrėti kiek yra serijų išleista, ir ne taip ištemptai atrodytu:)
Atsakyti
QUOTE(širlė @ 2014 10 21, 01:11)
Na zinokit jau pradeda nervuot mane tas istempimas,dabar bahar,veliau dar kazkas,o tiesa vis tolsta ir prokuroras su savo nesvariais darbeliais laimi..cia iki pabaigos kaip iki menulio,jei trecias sezonas dar kuriamas tai jei matys,kad reitingai geri tai vel prikurs visko.. doh.gif

drinks_cheers.gif aš ruskai iki 130 serijos kentėjau... Daugiau nebegalėjau, nerviškai to tempimo neatlaikiau.... Tas pats per tą patį, kalėjimas, namai, teismas... Nors yra ir fainų personažų - tėvas, Mehiro brolis ir jo meilės istorija tikriausiai bus išvystyta fainai, sesės abi ir žinoma mažasis sūnėnas, bet kad tris serijas apie vieną dieną rodo! doh.gif Kaip Justamina sako, gal todėl kad serijos karpytos, bet man tas lyg ir neaktualu, nes per dieną galiu žiūrėti kiek noriu.... Nutrenkiau aš ji jau prieš kiek laiko, nemanau kad kada nors sugrįšiu pabaigti. Ne mano serialas...
Atsakyti
QUOTE(Justmina @ 2014 10 21, 09:29)
Per tv labai ištemptai rodo jie jų viena serija kartais net į 3 dalis dalina, jai būtu rode normaliai nedaline jau būtume pabaige žiūrėti kiek yra serijų išleista, ir ne taip ištemptai atrodytu:)


Taip, per tv jie trumpas serijas rodo, bet patys ivykiai labai istempti, ta pati per ta pati, jau atrodo arteja link kokio kabliuko ir bakst - vel is pradziu, prokuroras zingsniu priekyje o Mahiras vel gale, jei visi trys sezonai bus apie tevo teisma tai pipec doh.gif
Atsakyti
QUOTE(širlė @ 2014 10 22, 07:11)
Taip, per tv jie trumpas serijas rodo, bet patys ivykiai labai istempti, ta pati per ta pati, jau atrodo arteja link kokio kabliuko ir bakst - vel is pradziu, prokuroras zingsniu priekyje o Mahiras vel gale, jei visi trys sezonai bus apie tevo teisma tai pipec doh.gif


teismai 2me sezone baigsis. 3me sezone Mahiras visiems blogiukams keršis ir kraujas liesis laisvai, ir tokia graži meilė bus paaukota verysad.gif
Atsakyti
jurakkk,juk dar nesibaigė serijalas,kodėl apie meilės auką kalbi...ar tai Mahiro???Aš irgi daug ką perleidau per akis iš rusų forumų....ir man patinka tas tęsimas....
Papildyta:
Jurakk,pageltonink apie kokią meilę kalbi????Nes trečio sezono kai ką žvilgtelėjau...bet neužčiuopiau... wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Amapatria @ 2014 10 22, 12:48)
jurakkk,juk dar nesibaigė serijalas,kodėl apie meilės auką kalbi...ar tai Mahiro???Aš irgi daug ką perleidau per akis iš  rusų forumų....ir man patinka tas tęsimas....
Papildyta:
Jurakk,pageltonink apie kokią meilę kalbi????Nes trečio sezono kai ką žvilgtelėjau...bet neužčiuopiau... wink.gif

aišku apie Mahiro ir Ferides... kad ir kokios pasakos tai butu, tačiau turi būti logika: pasirinkęs keršyti banditams jiems suprantamais būdais negali likti švariomis rankomis... o Feride tai- teisėja.
peržiūrėjusi pirmas 3čio sezono serijas supratau, kad Mahiras atsisako meilės Feridei vardan keršto
Atsakyti
QUOTE(jurakkk @ 2014 10 22, 14:42)
aišku apie Mahiro ir Ferides... kad ir kokios pasakos tai butu, tačiau turi būti logika: pasirinkęs keršyti banditams jiems  suprantamais būdais negali likti švariomis rankomis... o Feride tai- teisėja.
peržiūrėjusi pirmas 3čio sezono serijas supratau, kad Mahiras atsisako meilės Feridei vardan keršto

a6 trečio sezono tik dvi serijas radau....kolei kas
Atsakyti
aš viena čia ir tečiulbu...tai pasidalinsiu:vis dar žiūriu...ir man tinka šis serijalas... thumbup.gif
Atsakyti