Įkraunama...
Įkraunama...

> Didingasis amžius (Muhteşem Yüzyıl)

Sakykit o issiaiskins kad cia nagus prikiso mastafa motina? kaip Hiurem pakels kad neteko sunaus? kokie santykiai jos bus su sultonu?
Atsakyti
QUOTE(Alekto @ 2014 09 21, 16:42)
Paskutinis, bet nemazai seriju.

tai kad 4tas dar ne paskutinis g.gif dar 5tas yra unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Džinė @ 2014 09 21, 19:46)
tai kad 4tas dar ne paskutinis g.gif dar 5tas yra unsure.gif

Nėra penkto.
Atsakyti
5-am sezone jie rodo,kaip filmavo filma. Yra kelios serijos berods, bet manes neuzkabino ax.gif
Atsakyti
Kiap gaila Mechmedo,jis man buvo toks tyras,viskuom tikejo.Abejoju ,jei butu buvusi salia Hiurem ,ta ragana nebutu taip padariusi.Odabar liko viena ,tai pradejo moteriske reikstis.
Idomu ir man,ar issiaiskins ,kad tai Mahidevran darbas???Ir ,kaip reaguos Hiurem ,kad tik gryzo ir toks smugis verysad.gif
Atsakyti
Nieks net nesiaiškins,nes tipo nuo ligos mirė. Bet Hiurem visada žinos,kad tai Mahi darbas ir sakys ne kartą jai tai.
Atsakyti
Nors tiek gerai,kad tai jai sakys! Ir ,kokia siandiena Michrimah grazi...valdinga,kad Sachuban taip greitai "supakavo" thumbup.gif
Atsakyti
liudna serija..asaros pacios riedejo verysad.gif ir kai pagavoju, kad kuo toliau tuo liudniau bus, tai taip sunku verysad.gif gaila man Mehmeto, tikiu, jei butu buvusi Hiurem nebutu Mahidevran pavykes jos planas, bet yra kaip yra, bijau net pagalvot ka tures isgyventi motina, gryzti po nezinia kiek laiko ir suzinai toki dalyka..

QUOTE(skorpe555 @ 2014 09 21, 20:45)
Nors tiek gerai,kad tai jai sakys! Ir ,kokia siandiena Michrimah  grazi...valdinga,kad Sachuban taip greitai "supakavo"  thumbup.gif


baisiau nei Hiurem biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif Hiurem kazkaip pasigailedavo dar tu odalisku, mokedavo ji jas i savo puse persiviliot, o cia - nuskandint ir jokiu kalbu
Atsakyti
man tai kazkaip nesamoningai tas Hiurem pasirodymas surezisuotas. Na, tipo buvo kazkur kalinama, tai gal gerai negyveno, o grizta visa issipuscius, graziausi rubai, batai. Galejo parodyt geriau nuplysusiais rubais, gal net purvina, tai itikinamiau ir tikroviskiau atrodytu. Turetu atrodyt kaipnukentejus, o ne vos kaip is sanatorijos grizus (nu, tik susenus labai biggrin.gif ).
Mustafos gaila (graziausias visam seriale bigsmile.gif ), bet nemanau, kad Hiurem dideslis smugis bus. Turi dar 3 sunus, o juk kiekviena ju gimdydama zinojo, kad tik 1 gali isgyvent, kiti anksciau ar veliau mirs. Aisku, i ji viltys idetos, bet dar turi ir kitus princus. Va kai Mahidevran vienturcio neteks, cia tai smugis. Be sunu ten moterys niekas.
Atsakyti
Aš tai galvoju, kad galėjo tą aktorę pakeist serija vėliau, kai jau rodo suaugusius vaikus. Būtų labai pagal laiką atitikę: vaikai užaugo, tėvai paseno, pasikeitė.
Ir ko gero netgi labiau būtų tikusi ta aktorė, kurią sultonas palaikė Hiurem, kai ieškojo miške. Man ji pasirodė labai panaši.
Atsakyti
O ,ar ilgai teks laukti ,kada mirs Mustafa,beje ,del,ko ? Ka jis tokio padarys?
Jo ,galejo gryzti ,kaip istiesu turejo buti...apipplysuis ,be papuosalu...ir t.t. o cia ,kazkaip neitikinamai schmoll.gif ,gal Balibejus ja aprenge ,paruose,juk jis ir surado.beje ,ar Balibejaus tooliau nebepamatysime? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(skorpe555 @ 2014 09 21, 21:26)
O ,ar ilgai teks laukti ,kada mirs Mustafa,beje ,del,ko ? Ka jis tokio padarys?
Jo ,galejo gryzti ,kaip istiesu turejo buti...apipplysuis ,be papuosalu...ir t.t. o cia ,kazkaip neitikinamai schmoll.gif ,gal Balibejus ja aprenge ,paruose,juk jis ir surado.beje ,ar Balibejaus tooliau nebepamatysime? smile.gif

Kiek daug klausimu biggrin.gif

Del Mustafa, tai Hiurem, Rustemas ir Mihrimah nusius persu seihui padirbta Mustafa laiska, o tas atrasys ir atsakymas pateks pas Suleimana. Uztai bus skirta mirties bausme ir nuzudys prie tevo akiu ji.
Mane labiau sukrete Dzihangiro mirtis. Labai baisiai jis kankinosi. As kelias paras keistai jauciaua net kai jis mire doh.gif sukrete ziauriai.
Balibejaus nebebus daugiau.


Cia jau negeltoninsiu, nes nera jokios paslapties biggrin.gif Vaikai jau suauge bus thumbup.gif man Bajazitas bus wub.gif dar galetu ir su Balibejum pasivarzyt lotuliukas.gif Mano skonio vyrai blush2.gif bet va abu be barzdu jau ne tokie simpatiski ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Alekto: 22 rugsėjo 2014 - 05:55