Įkraunama...
Įkraunama...

Ugnis ir Ledas

QUOTE(Karas1433 @ 2014 10 24, 13:11)
Mano nuomone, kad jau ne pirmas turku serialas kuriame personazai "tikri". Mes esam linke save apgaudineti, savo poelgius teisinti. Manau is to ir siame serijale mums blasko personazai, nes negalim pasirinkti vieno visiskai gero ir kito blogo. Jie visi turi dvi puses, vienu kartu tarkim Giunejus atrodo saunuolis ir labai geras, o kitu kartu koktu pasidaro nuo jo elgesio ir mastymo. Lygiai taip pat ir broliu mama - tai ji viena uzstoja, tai is kito naudos iesko.
Labai gyvenimiskos scenos. As izvelgiu taip. smile.gif

thumbup.gif drinks_cheers.gif thumbup.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
Na, as sio serialo scenaristus tai tik pagirti galiu. Uz tai, kad jie serialo eigoj visu heroju veidus pakeicia. Ir visas tas procesas kaip tam tikri ivykiai ir supanti aplinka, zmones, kuriuos jie sutinka, ir t.t. itakoja ju gyvenima ir kaip keiciasi ju poziuris, prioritetai ir pats gyvenimas, mane tiesiog prikauste. Ir viskas taip naturaliai parodyta, kad atrodo lyg gyventum salimais toje pacioje gatveje ir viska savomis akimis matytum. Pas turkus nera nei vieno veikejo grynai teigiamo ar grynai neigiamo, kaip ir gyvenime. Man butent tas ir patinka, kad jie tiesiog zmones, paprasti, su pliusais, minusais, naturalus.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Milagra: 24 spalio 2014 - 20:38
Ir mane pradėjo ,,vežti" serialas. Tikrai kitoks. Ir Guney pradeda patikti. Kad nesiekia naudos tiesiogiai, kad siekia tikslų. Tik gaila Kuzejaus, kad neišdrįsta meilėje Džemrei prisipažinti. Juk ji laisva, atrodė, kas jam trukdė. Įdomu kaip viskas pakryps. Labai įdomu kaip toliau rutuluosis visų gyvenimai.
Atsakyti
QUOTE(oziarage @ 2014 10 24, 13:46)
Ir mane pradėjo ,,vežti" serialas. Tikrai kitoks. Ir Guney pradeda patikti. Kad nesiekia naudos tiesiogiai, kad siekia tikslų. Tik gaila Kuzejaus, kad neišdrįsta meilėje Džemrei prisipažinti. Juk ji laisva, atrodė, kas jam trukdė. Įdomu kaip viskas pakryps. Labai įdomu kaip toliau rutuluosis visų gyvenimai.

Smagu, kad "veža"! O kaip viskas vystysis tikiuosi irgi patiks, ir serialas turėti sukelti dar daug įvairių jausmų, tačiau manau, kad jei jau užkabino, tai nenuvils!
Atsakyti
QUOTE(oziarage @ 2014 10 24, 20:46)
Ir mane pradėjo ,,vežti" serialas. Tikrai kitoks. Ir Guney pradeda patikti. Kad nesiekia naudos tiesiogiai, kad siekia tikslų. Tik gaila Kuzejaus, kad neišdrįsta meilėje Džemrei prisipažinti. Juk ji laisva, atrodė, kas jam trukdė. Įdomu kaip viskas pakryps. Labai įdomu kaip toliau rutuluosis visų gyvenimai.

Na va, smagu smile.gif Ir mane tikrai ne nuo pirmos serijos uzveze. bet jau kaip uzveze, tai negriztamai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Mockava @ 2014 10 24, 16:31)
Deja, jis vadovaujasi ne gudrumu, bet sąžine... skirtingai nuo kai kurių veikėjų.  Čia ir visa jo bėda- sąžinė....

Bent kol kas jis man prie saziningo dar ir gurdrus atrodo. Ne ta prasme, kad sukcius, bet toks gudragalvis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Leiton @ 2014 10 24, 14:24)
Bent kol kas jis man prie saziningo dar ir gurdrus atrodo. Ne ta prasme, kad sukcius, bet toks gudragalvis smile.gif

Na jeigu jūs ta prasme sakot gudragalvis, kad protingas, tai tikrai sutinku.
Atsakyti
Idomu, kaip Kuziejus atsikratys Simai. Uzsikore pati ant kaklo, o dabar pasidare nasta. Nesuprantu,jeigu jis susituoke su ja, tai kokiu tikslu pasidare aborta?
Atsakyti
jis dar buvo nepasipirses, tuo metu po mustyniu padare dingau, i skambucius neatsiliepe, tai galvojo, kad pasiplove, o dar ir drauge jos dare spaudima, kad ner cia ko laukti, davai greiciau, net ir pinigu paskolino abortui. o pasidare aborta, ir aisku iskart Kuzejus parsirado ir dar su ziedu
Atsakyti
QUOTE(Leiton @ 2014 10 24, 22:24)
Bent kol kas jis man prie saziningo dar ir gurdrus atrodo. Ne ta prasme, kad sukcius, bet toks gudragalvis smile.gif


man jis irgi gudrus atrodo, toks uzsislepes, bet savo tikslo link eina, isvis man giunejus, kaip ir jo mama, apie juos pasakyciau, tyli kiaule, gilia sakni knisa, na jie man abu tokie, atrodo geruciai, bet vat turi kazko ir nelabai gero.
Atsakyti
QUOTE(vemvet @ 2014 10 24, 18:15)
Nei vienam nelinkiu blogos baigties. Isvis tokiu dalyku nelinkiu net priesams. Gi lazda du galus turi gyvenime smile.gif

Tai vat Giunejus to lazdos galo ir nusipelnys manau biggrin.gif
Atsakyti
kuzia kuzia...uzsirove ant tos priedurnes simai, ir dar jos durnesnes seimos doh.gif doh.gif doh.gif pas kuzia bedos vienos nevaiksto doh.gif
O jau Dzemre, pavyduliauti pradeda, jausmai gimsta, grazu ziuret bigsmile.gif

QUOTE(Taurida @ 2014 10 27, 17:02)
Tai vat Giunejus to lazdos galo ir nusipelnys manau biggrin.gif


na bet siuo metu, tai jis dar nieko kazko bloga nepadare, tai keistas jusu toks nusistatymas, aisku nebent jus jau matet filma visa, kad linkit jam to..
Atsakyti