Įkraunama...
Įkraunama...

Toms, kurioms nepavyko DAUG kartų

QUOTE(d'esprit @ 2015 07 05, 10:22)
Žemiau cituoju, kokia yra kai kurių žmonių nuomonė apie mane, galbūt yra ir daugiau taip mąstančių  smile.gif 

D'esprit, užuojauta, kad turi "prielipą", kuri neturi kaip geriau laiką leisti, nei kabinėtis prie žmonių 4u.gif Taip jau yra, kad neurotikų visada buvo ir bus, geriausia tokius žmones išvis ignoruoti, gal su laiku atkibs ir susiras naują auką g.gif Aš labai vertinu Tavo patarimus, įkvėpta Tavo pavyzdžio pasistūmėjau link tikslo, ši tema skatina pasitempti ir būtų labai gaila, jei mus paliktum verysad.gif Esi šios temos geroji fėja krikštamotė, labai tikiuosi, jog dar persigalvosi 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(miegapele @ 2015 07 05, 10:50)
juokinga, viesini ir trini zinutes, kurios tik tau patinka smile.gif dar karta irodei savo neobjektyvuma. Tu negali buti admine. savo nuomones nekeisiu.


Kopink viską, turi tokias pačias technines galimybes kaip ir aš smile.gif nepamiršk tos dalies, kur kaltini mane, jog esu išlaikoma vyro augindama vaikus namie smile.gif

Viskas, daugiau su tavim šioj temoj diskusijų netęsiu, tai niekam neįdomu apart tavęs.
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif

Desprit - reikia pasikonsultuoti su Rasma - ji juk taip pat admin. . Aš nemažai metų buvau admin ir kelių skyrelių moderatorė, bet man atrodo yra kažokia funkcija mest lauk tokius parazituojančius ir konkrečiai temoje nedalyvaujančius narius - kažkaip banint ar blokuot - nepamenu.

Esi mums labai reikalinga, puikiai pateiki infomaciją - kas nori, tas ja naudojasi - ji netrukdo pavyzdžiui tokioms tinginėms kaip man - ktios semiasi tavo patirties, o jei kyla diskusijos - tai tik dar geriau - skaitytojoms galima rinktis iš dar platesnio patarimų lauko.
Ir kas iš to, jei šioje temoje jai nusileisi - ji tave grauš kitose......juolab jei gerai pamenu, žinai, kas tai per žmogus 4u.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

Pasirodo, kad karštis kažkam ir smegenis palietė g.gif O gal pilnatis veikia? Niekaip negaliu suprasti, kodėl kai kuriems žmonėms norisi šmeižti kitus, lįsti į jų gyvenimą? Kokia jiems iš to nauda?

D'Esprit - pritariu merginoms, nepasiduok jokioms provokacijoms, stenkis nereaguoti į tokius dalykus, neleisk jai Tau nurodinėti ir kištis į savo gyvenimą. Jei pasitrauksi iš temos, ji bus Tave nugalėjusi ir plos rankom. Neleisk jai to daryti. Tu mūsų temos vadė, mums patinka šita tema, jei vis dar esam čia. Kam nepatinka, temų daug, lai eina ten, kur patinka.

Būk gera, lik ir toliau čia, Tu mums reikalinga.
Atsakyti
QUOTE(d'esprit @ 2015 07 05, 11:01)
Kopink viską, turi tokias pačias technines galimybes kaip ir aš smile.gif nepamiršk tos dalies, kur kaltini mane, jog esu išlaikoma vyro augindama vaikus namie  smile.gif

Viskas, daugiau su tavim šioj temoj diskusijų netęsiu, tai niekam neįdomu apart tavęs.

1. neturiu tu paciu galimybiu, tu gali trinti sau nepatinkancias zinutes.
2. tai nebuvo kaltinimas, tai buvo paaiskinimas, kodel as tau nieko nepavydziu
3. as nelindau dabar i sita tema, tu pati pradejai. pati liepei rasyti kritika tau asmeniskai i az, nes nepatiko, kad tai dariau viesai, o dabar viesini.

Atsakyti
Laba diena 4u.gif pasivažinėjom su dviratuku smagiai, o dabar jau pasislėpėm per pačius karščius bigsmile.gif pietums bus kažkas su humusu, bo mes šaunuoliai kažkokiu stebuklingu būdu megą porciją jo pasigaminom lotuliukas.gif
O šaip aš negera, galit barti, ledų gi valgiau doh.gif

QUOTE
d'esprit


d'esprit, nesijaudinkite dėl pelytės 4u.gif tokiems žmonėms daug blogiau nei mums, ne visi internetiniai persekiotojai gali nuo to išgyti, dažnu atveju tokie žmonės turi rimtų problemų ax.gif
bet kuriuo atveju peržengus ribas manau forumo administracija spręs ką daryti, negi nėra taisyklių ką cyberstalking atveju daryti?

QUOTE
Sveikutės, pagaliau pralaužiau ledus. Šiandien svarstyklės rodė -1,2 kg mažiau negu vakar ryte thumbup.gif Vakarykštis meniu:

<...>
Penktadienį taip nusvilau saulėj, į vaistinę teko net eit , miego kokybė ne kokia, nes viskas dega ir kartu niežti. Dar šiandien nugara , krūtinė, kojų sulenkimai iš galo ir pečiai raudoni. Pasisvilinau 2,5 val. Jaučiu saulės smūgį gavau, nes grįžus ėjau iškart miegot kaip užmigau, tai porai val., o vakar prabudau nuo nežmoniškų galvos skausmų tai pusrytis buvo - tabletė nuo skausmo  biggrin.gif Siaubinga su liemenėlės užsidėjimu biggrin.gif


Sveikinu su minusu 4u.gif
Pats geriausias iš bandytų krepų po saulės, gan greitai nuramina odą - nuoroda, vaistinėse prekiauja eucerin produkcija mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Argija: 05 liepos 2015 - 13:34
Per buvimo forume laiką funkcija "ignoruoti dalyvį" esu pasinaudojusi dukart. Tiesiog ateina toks momentas, kai pasidaro nebeįdomu kaskart atvėrus forumą rasti nemielas AŽ. Suvoki, kad ir forume visai neįdomios tos žinutės, kurios tik 'dirgina' atsakyti, bet atsakydamas jautiesi tik švaistantis laiką. Įjungus tą funkciją, virtualus žmogus dingsta iš akiračio visai. Nematai jo forume, nematai jo įsijungusi laiškus..ir kas keisčiausia, dabar prabėgus laikui aš net nebegaliu pasakyti kokius forumo dalyvius aš ignoravau, nors kažkada turbūt nebuvo dienos, kai nebūtų kažko parašę, užkabinę ir nebūčiau galvojus g.gif

Aš tai siūlau nepalikti temos ir nebevargti su asmeniniu susirašinėjimu nesmagiom temom. Nes tai niekur nenuves, nieko neišpręs. Tas kartėlis likęs po žinučių tik verčia vėl ir vėl sukti mintyse parašytus žodžius ir net gaunasi toks paradoksas, kad nuolat tenka galvoti apie žmones, apie kuriuos net nenorime galvoti. Gyvenimas per daug trumpas net tiems, kurie mums svarbūs, įdomūs, geri, nuoširdūs ir kuriuos mes mylime, tad geriau koncentruotis į patinkantį bendravimą.

d'esprit, jeigu Tau ši tema gera ir miela, tai kodėl Tu turi kažkur išeiti, kažką mesti, kažką palikti?

Aš tik vieną žinau, kad visos neigiamos emocijos ir visa vidinė įtampa mums grįžta per ligas. Per tokias ligas ir tokius išgyvenimus, kurie kartu duoda ir suvokimą kas gyvenime išties svarbu. Aš vengiu tokių negatyvių emocijų, neįsileidžiu jų nei pati, nei per kitus žmones. Tikrasis palengvėjimas išmokti gyventi be svetimų nuomonės. Ir dar didesnis palengvėjimas išmokti žmonėse matyti gera, daryti gera. O jei to gero nė kruopelytės neišeina įžiūrėti, tai tiesiog ištarti sau "kaip gaila, mums nepakeliui" smile.gif
Savi ir mylintys, geriausi draugai randa geriausius žodžius, jų dažniausiai ir verta įsiklausyti..

Siūlau ramiai atsisėsti ir pagalvoti ar išties svarbu, kad kiti patvirtintų ko esi verta, ar ko esi neverta? O gal esi pakankamai laiminga būdama savimi? bigsmile.gif Gal visai nebūtina priimti širdin ir mintin tų, kurie siekia pažeminti, nepelnytai kritikuoti? Atsisakyk ir apmaudo, ir nuoskaudų, tiesiog palik šią situaciją ir žmogų, kuris tau rašo, praeityje ir nedaryk skubotų sprendimų 4u.gif

Nemačiau aš šioje temoje dar blogų, klaidinančių ir gyvenimus žalojančių patarimų. Juolab ir d'esprit pusės.
Galbūt ne visi patarimai mums tinka individualiai, bet tam ir esame, kad patys spręstume į ką įsiklausyti, pagal savo situaciją. Tik mes patys esame už save atsakingi, o savo bėdas, nesėkmes neverta primesti kitiems jokia forma..

*
Aš visąlaik prisimenu studijų metus: turėjau draugę, kuri kasryt atsistodavo prieš veidrodį ir užsivesdavo su tokia afirmacija "Kokia aš graži šiandien. Bet tai kaip man sekasi. Mano gyvenimo galima tik pavydėti. Ir kokia gera diena šiandien." ir t.t. Kokias 10 min. įvairiausiom intonacijom, kol aš neištvėrus neuždainuodavau "kokia graži diena ir aš koks nuostabus", leisk prie veidrodžio po" biggrin.gif Šitos istorijos moralas - tikėk savim smile.gif Vėliau, jau kitų studijų metais supratau kokia galinga ta pozityvumo sau afirmacija. Be jokių "ne". Labai siūlau visoms išbandyti 4u.gif

Atsakyti
QUOTE(d'esprit @ 2015 07 05, 09:22)
Sveikos  smile.gif

Na ką, dar kartą klausiu, kuri perimsit iš manęs šios temos priežiūrą? Nors ir smagu man su jumis, bet yra žmonių, anot kurių mano patarimai svorio metimo klausimais yra labai blogi, luošinantys žmonių gyvenimus ir t.t., taigi, turbūt tikrai metas dėti tašką man šioje temoje. Žemiau cituoju, kokia yra kai kurių žmonių nuomonė apie mane, galbūt yra ir daugiau taip mąstančių  smile.gif 

Taigi, kuri norit vietoj manęs prižiūrėti temą, brūkštelkit až, atsiųsiu svorio ir matmenų lenteles, kad nereiktų iį naujo jų kurtis.

Esu įsitikinusi, kad po šio mano post'o ir šioje temoje minėta narė apsireikš, iš anksto atsiprašau  4u.gif
nenoriu, kad su savo kvailais patarimais luopsintum kitu gyvenimus, nes kaip minejau, atejus i tavo skyreli, tu atrodai labai krutai, pasikausciusi daug info, kitos tavim pasitiki, klauso, o is tikro nieko gero.

Jau galvojau vel kazka ne nuo to galo pradejau sakyti biggrin.gif manau cia viskas del to kad karsta, niekam nieko nereikia perimti, atves oras ir viskas susitvarkys biggrin.gif o seip tai tie, kas cia uzsuka, manau turi toki pati tiksla, o kad ne visi patarimai visiems tinka, tai cia ne patarimus rasiusio beda, yra kaip yra smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo iparado: 05 liepos 2015 - 16:25
Ačiū visiems ir visoms už gražius žodžius, gera girdėti 4u.gif

Pirmą kartą pasinaudojau dalyvio ignoravimo funkcija ax.gif

iparado, ši nuolat manim nepatenkinta persona, nešioja kažkokias 4 metų senumo nuoskaudas dėl kažkada mano pasakytų žodžių ir laikas nuo laiko apsireiškia drėbteldama kažką bjauraus smile.gif

Rasma, taip, afirmacijos yra stebuklinga jėga drinks_cheers.gif Esu buvusi Ilzės Butkutės "Efektyvių žinučių dirbtuvėse", labai daug naudingos informacijos gavau šia tema, tikrai įdomu, gaila, kad laikui bėgant tas įprotis save teigiamai programuoti silpsta, reikia atgaivinti jį smile.gif

Argija, nebarsim dėl ledų, vasara gi, o turbūt ir ne visą dėžutę suvalgei? ax.gif

Alkaja, taip, tu teisi dėl visko 4u.gif

Mazule, turbūt vienintelė funkcija yra ignoruoti dalyvį g.gif

Atsakyti
Labas rytas 4u.gif

QUOTE(d'esprit @ 2015 07 05, 18:20)
<...>

Argija, nebarsim dėl ledų, vasara gi, o turbūt ir ne visą dėžutę suvalgei?  ax.gif

<...>



Suvalgiau baltijos ledą, jis pakankamai didelis blush2.gif
O šiaip aš dar nesugalvojau kaip man gyvenant ne vienai išlaviruoti su sveikesniu meniu. MB visiškai nepadeda, picas kepa, ledus perka.. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Panterajuodoji @ 2015 07 05, 10:04)
Sveikos.Orchideja geras tavo meniu ,perskaiciau ir pasijutau soti,o kai kitu paskaitau tai man tiek mazai atrodo to maisto.Su saule atsargiai. As ir deginausi prie namu pievuteje.Penktadieni po 20 min viena ir kita puse,o sestadieni tik po 10 min.Labai jau karsta. Stukseti pradejo sirdele .Prabuvau diena namuose,tik vakare kelis km nuejau ,kai jau karsciu nebebuvo.Vaikysteje buvau gavusi saules smugi net mediku pabalbos reikejo.Tai nuo to laiko labai jautri esu saulei, silumai ,tvankumui.Jei reikia kur truputi ilgiau pastoveti tuoj bloga ,silpna ,pykinti pradeda nors esu lauke.Jei vaikstau tai nieko.Tai va nebemegstu renginiu kur reikia stoveti.Sveik.


Ačiūka smile.gif Galėtų jau lietūs prasidėti, man jau per karšta. Jau odos būklė, ganėtinai normali (dar nesilupu, kaip norėčiau nesilupti unsure.gif ) tik niežti kūną kol kas lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Highlander @ 2015 07 05, 12:00)
D'esprit, užuojauta, kad turi "prielipą", kuri neturi kaip geriau laiką leisti, nei kabinėtis prie žmonių  4u.gif  Taip jau yra, kad neurotikų visada buvo ir bus, geriausia tokius žmones išvis ignoruoti, gal su laiku atkibs ir susiras naują auką  g.gif  Aš labai vertinu Tavo patarimus, įkvėpta Tavo pavyzdžio pasistūmėjau link tikslo, ši tema skatina pasitempti ir būtų labai gaila, jei mus paliktum  verysad.gif  Esi šios temos geroji fėja krikštamotė, labai tikiuosi, jog dar persigalvosi  4u.gif


Pilnai pritariu thumbup.gif . Visokių žmonių yra biggrin.gif
Papildyta:
Vakar valgiau viską ką norėjau, kada norėjau ir kiek norėjau. Šiandien svarstyklės parodė tik +100 gr. Šiandien man "nevalgadienis" (taip vadinu savo sumažinto kaloringumo dienas ). Nevalgiadienius planuoju atlikti kaip seniau - pirmadieniais ir ketvirtadieniais.
Atsakyti
Sveikos smile.gif

QUOTE(Argija @ 2015 07 06, 07:57)
Labas rytas 4u.gif
Suvalgiau baltijos ledą, jis pakankamai didelis blush2.gif
O šiaip aš dar nesugalvojau kaip man gyvenant ne vienai išlaviruoti su sveikesniu meniu. MB visiškai nepadeda, picas kepa, ledus perka..  doh.gif


Įsivaizduoju, kaip sunku turėtų būti, kai vyras mėgsta ir perka, gamina kaloringą maistą unsure.gif Jei atvirai, aš nesugebėčiau atsilaikyti, neturiu tiek valios, deja, tai nelabai ką ir patarsiu unsure.gif

QUOTE(Orchid69 @ 2015 07 06, 09:59)
Ačiūka smile.gif Galėtų jau lietūs prasidėti, man jau per karšta.


Aš irgi laukiu lietaus, taip norisi gaivumo ax.gif Vis žiūriu dabar į apsiniaukusį dangų su viltim, kad gaaaal pagaliau pradės lyti rolleyes.gif

Bėgiot nebėgioju šiom dienom, tai išsitraukiau steperį cool.gif

iparado, vis sugalvoju tau klausimų biggrin.gif Gal gali parašyt savo kelių dienų meniu, ko ir kiek valgai ax.gif
Atsakyti