Įkraunama...
Įkraunama...

Atiros istorijos įkvėptos - 26 tema

ATIROS ISTORIJOS ĮKVĖPTOS


user posted image



Vasara pasitinka mus ryžtingai besiekiančias savo tikslų!




user posted image


Maistas užima itin reikšmingą vietą mūsų gyvenime. Nuo jo priklauso ne tik sotumo jausmas ir pasitenkinimo lygis, tačiau ir brangiausias mūsų turtas - sveikata. MES LIEKNĖJAME SAUGIAI IR SVEIKAI - DERINDAMOS MAISTĄ!, nes valgant suderintus produktus ne tik lengviau atsikratoma antsvorio, bet ir žymiai pagerėja savijauta. Suderintas maistas greičiau virškinamas, todėl "neina į kūną". Produktus derinantys žmonės džiaugiasi geresne savijauta, teigia atsikratę nedidelių, bet itin nemalonių virškinimo sutrikimų - po valgio jiems nemaudžia skrandžio, negraužia rėmuo, nepučia pilvo, žarnyne nesikaupia dujos.


user posted image

Atskirų valgymų rekomenduojamos energinės vertės:


4 valgymai:
Pusryčiai 25% paros energinės vertės
Pietūs 35% paros energinės vertės
Pavakariai (priešpiečiai) 15% paros energinės vertės
Vakarienė 25% paros energinės vertės.

3 valgymai:
Pusryčiai 30% paros energinės vertės
Piietūs 40-45% paros energinės vertės
Vakarienė 25-30% paros energinės vertės.


user posted image

IKI VIDUDIENIO
Švieži vaisiai ir vaisių sultys, šviežių daržovių sultys ir salotos, garintos daržovės, švieži riešutai ir sėklos.

PO VIDUDIENIO
Kruopos, duona, mėsa, žuvis, ankštiniai augalai, pieno produktai.

Kad svoris kristų reikia kcal suvalgyt mažiau nei rekomenduojama.
Apie 1200-1500 kcal per dieną ir išgerti apie 2l vandens.



user posted image




Nagi, tegyvuoja vasara ir bikiniai!!! thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif

user posted image





25 tema
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Egliukasz: 26 gegužės 2012 - 14:43
aciu uz nuostabiai grazia tema,Egliukasz!!!!
greit galesim ir savo nuotraukas kelt su bikiniais lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif tik SIEK TIEK pasistenkim lotuliukas.gif wub.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(*k.a.c.i.u.s* @ 2012 05 26, 15:59)
Egliukasz-dekui tau uz tema 4u.gif  as jau kaip tik ruosiausi pagaminus pietus kurti biggrin.gif  bet tu saunuole,pirmesne 4u.gif



Na stengiausi stengiausi, galvoju reikia ir man ismokti tai daryt, tik baisu buvo ko nesugadinti temukes kurime biggrin.gif Bet viskas ok, jei patinka, tai man dar smagiau smile.gif
As va irgi noriu susitvarkyti kambary, kaip man patinka, bus mano stiliukas per ateinancias 2,5 sav. thumbup.gif Ilsiuosi siandien, megaujuos, kad net y darba nereikejo 5.30 keltis smile.gif Tau smagu, kad tu rudai degi, as tai baltaskure net y melynuma, tai mano ydegis - krabo raudonumo, tai net nesivarginu:) Sugalvojau eiti pasivaikscioti dabar siek tiek po parduotuves, veliau knyga paskaitysiu, siaip informacijos paieskosiu naudingos - nesu TV ir filmu megeja, man aktyvesne veikla patinka smile.gif
Del temukes, tai aisku greit foto su bikiniais kelsim thumbup.gif Bent as tikrai labai noreciau iki rugsejo pabaigos issitirpdyt tuos lasinius nuo juosmens ir islaikyt iki kitos vasaros - siai jau velokai susigriebiau, bet stengtis vistiek verta 4u.gif O tau kunely pastangrint ir pirmyn thumbup.gif thumbup.gif Tavo mergaites tikrai didziuosis tokia grazia mama turedamos drinks_cheers.gif
Atsakyti
koks ten tavo "stiliukas"buna? ax.gif
as tai ismokau nematyt jau kai kuriu dalyku tvarkoje,nes pries keleta metu tikrai ir pykciu daug budavo,vien del tvarkos. Pedante totali buvau doh.gif dabar persiauklejau siek tiek,tik kai vyras iseina tada vel ciumpu ir viska iki smulkmenu susitvarkau.Pasiruosiu mergaitiskam savaitgaliui,nes man net nuotaika geresne kai viskas svaru,tvarkinga ir nera daiktu,kurie "be vietos".

as tai galvoju ant kito mazyles miego eiti pasportuoti,tik neaisku kaip miegosis-nes "didysis miegas"buvo doh.gif
o del bikini,pamazu pamazu tikrai sulauksim rezultato,kartu ismokdamos per ta laika ir daug dalyku,kaip maitintis teisingai,kaip islaikyti svori,kas tinka musu organizmui ir tt.nes as tik atejus i sia tema tikrai nuovokos neturejau,ka organizmas toleruoja,ko ne...viskas is eiles ejo i trasa,to pasekoje oda tragiska,lasiniai ir tt. o dabar jau moku atsirinkti,ir paslystu tik ant saldumynu...kugeliais jau manes nieks nesuvilios rolleyes.gif schmoll.gif o buvo metas kai jie mano megiamiausi buvo biggrin.gif
Egliuk o tu pati sau plaukucius dazei?kokia spalvyte dabar?
as rytoj vesiu savo merguzele kirptis. Kol prikalbinau doh.gif augins ji plaukus kaip Auksaplaukes ir viskas,o kad galiukai verkiant kirpt reikia -nesvarbu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(*k.a.c.i.u.s* @ 2012 05 26, 16:30)


As panasiai kaip ir tu, todel susitvarkau taip, kaip PAGAL MANE turetu buti ir viskas, is kur paemu, ten ir padedu, viskas super duper grazu, o ne 15 tusinuku metos kambary po visus kampus ir t.t. doh.gif Kazkaip net nuotaika namie but geresne buna smile.gif
Man irgi dar daug daug mokytis teisingai maitintis ir kaip su savim susidorot, bet ryzto turint viska padarysim. Geriausias pavyzdys - irmulia ar Fanore thumbup.gif Kai nori, tai ir gali, kai ryji saldumynus tai guodies, kad kitos atrodo blogiau biggrin.gif O juk priklauso, kaip viduj musu organizmas jaucias, ka priima, ka jis isgyvena po tokiu musu baliu doh.gif
As megeja keist spalva lotuliukas.gif Buvau blond, buvau tamsesne, dabar saule pasviete, vel blond darausi biggrin.gif Dazau pati su Naturtint, kazkada juos tau minejau, kad puikiai mano plaukams tinka smile.gif Dar apsikirpt ir as noreciau mirksiukas.gif Tik baisu cia rizikuot doh.gif
Oj ta tavo mergaite thumbup.gif Pasakyk, kad Auksaplauke grazius galiukus turejo, tai ir jai tokiu reikes tuoj bigsmile.gif Mano sunenas buvo ant spidermeno pasineses, tai sienom lipdavo, kaip jam visos atributikos reikia biggrin.gif biggrin.gif Greitai praeina ir nauji hobiai prasideda biggrin.gif
Atsakyti
Zinai daugeliui manau tinka tas pasakymas"kaip jautiesi,taip ir atrodai"ir cia uzburtas ratas gaunasi,nes kai atrodai prastai-ir savijauta prasta.Bet pradedant liekneti,manau pirmiausia reikia susideti i stalciukas viska galvoje..Ne karta teko isitikinti ir tikrai,jei nesusikalbejimas viduje su savimi,arba saves apgaudinejimas kazkoks ir prievartavimas,tai anksciau ar veliau paluzti zmogelis ir ciuozi vel atgal.. Pvz as,zinau kad surelius megstu ir kad man siuo metu pats geriausias desertas,tai isvada-arba nepirkti,arba jei jau noriu tai iki pietu pasisaldinti blush2.gif

del plaukuciu tai as taip ir nenusidaziau..kazkaip tikrai buvau jau susimascius,bet kirpeja atkalbino,tai ir liko.Tik dabar siek tiek kirpima pakeitus,kai kurios mate facebook'e.Tai patys plaukai gerokai papurinti,graziau krenta..tik nezinau dar as pati-ar patinka man,ar ne lotuliukas.gif vieni giria kad nesu turejus tokios sukuosenos,kad taip tiktu,kiti sako su tiesiais kirpciais graziau ir tt..O pati kaip minejau,dar nenusprendziau,kaip man graziau..Bet kai taip auga,tai visada galiu keist tas sukuosenas kaip panorejus..
Na o del dukrytes,tai prikalbinom abi su kirpeja,kad galiukus pakirpus tai plaukai augs keleta kartu greiciau.Nusipirkom priemoniu,galiukam aliejuka-tai vis galvyte issiplovus,praso kad tepciau jai..Jau procedurintis tai nepamirsta niekad,jei pamatys lakuojant nagus,tuoj ir jai reikia.Tokia fyfute auga,nesuprasi is kur tokia lotuliukas.gif
Atsakyti
Sveikos mergaites 4u.gif
Ohoooo kokia grazi temute thumbup.gif Aciu Egliukasz 4u.gif
Ryt paskaitysiu, varom su vyru i klubiuka pazylioti mirksiukas.gif vaikai issiusti, kas pas mociute, kas pas auklyte, o tevam LAISVEEEEE, jetau kaip gerai, po tokio darbo, atsipusti mirksiukas.gif
Gero savaitgalio visoms 4u.gif
Atsakyti
gerai paselkit Bos 4u.gif


as po sporto,visa apsipatenkinus savo diena,priduodu meniu:

pusryciai: aviziniu dribsniu kose su bananu
priespieciai: varske grudeta
pietus: vistienos krutinele su salotom
pavakariai: keptas obuolys
vakariene: brokoliu sriuba

vandens 2l,sporto 40min elipsinis,bandysiu dar pilvui ir kojom pasidaryt-jei mazoji leis blush2.gif
Atsakyti
Niu va, vel labai grazus meniukas siandien thumbup.gif Smagu smagu thumbup.gif As tai tik dabar gryzau, visur prisizyliojau - irgi aliejuko plaukam reikejo, tai dar kazko, tai visur kur tik nuolaidos perejau lotuliukas.gif Pas mane 5 daiktai is 5 skirtingu parduotuviu biggrin.gif

Bos - smagiai pauzkit, mes taves laukiam jau 4u.gif
Juratyte26 tai dingo kaip y vandeny, Junciukas maciau skaite, nieko neparase, likom mes fronta laikyt biggrin.gif

Beje, koky elipsiny turi? 4u.gif
Oi mazute ir taip grazi, bet va mama mato ir nori dar grazesne but 4u.gif biggrin.gif Maniskis sako, jei butu mergaite ir jinai tiek turetu visko kiek as, tai neuztektu vietos niekur doh.gif blush2.gif Mano naujas 2012 metu tikslas nepirkti nieko naujo, iki kol nepabaigsiu seno galiojo lygiai iki siandien doh.gif
Beje, arbuzo nespejau nusipirkt ir suvalgyt, teko nat. sultis isgert pietum, nebuvau namie ax.gif Cia uz nuodeme biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Egliukasz @ 2012 05 26, 23:27)
Niu va, vel labai grazus meniukas siandien thumbup.gif Smagu smagu thumbup.gif As tai tik dabar gryzau, visur prisizyliojau - irgi aliejuko plaukam reikejo, tai dar kazko, tai visur kur tik nuolaidos perejau lotuliukas.gif Pas mane 5 daiktai is 5 skirtingu parduotuviu biggrin.gif

Bos - smagiai pauzkit, mes taves laukiam jau 4u.gif
Juratyte26 tai dingo kaip y vandeny, Junciukas maciau skaite, nieko neparase, likom mes fronta laikyt biggrin.gif

Beje, koky elipsiny turi? 4u.gif
Oi mazute ir taip grazi, bet va mama mato ir nori dar grazesne but 4u.gif  biggrin.gif Maniskis sako, jei butu mergaite ir jinai tiek turetu visko kiek as, tai neuztektu vietos niekur doh.gif  blush2.gif Mano naujas 2012 metu tikslas nepirkti nieko naujo, iki kol nepabaigsiu seno galiojo lygiai iki siandien doh.gif
Beje, arbuzo nespejau nusipirkt ir suvalgyt, teko nat. sultis isgert pietum, nebuvau namie ax.gif Cia uz nuodeme biggrin.gif



saunuole Egliukasz-ispirkai siandienine nuodeme thumbup.gif
del priemoniu ir visu kitu pirkiniu-tai maniskiui velniskai pasiseke,nes as prku tik ko reikia ir visu tu priemoniu turiu tik tiek,kiek naudoju. Nemegstu apkraut saves nereikalingais daiktais,siek tiek minimalizmas vyrauja,tiek kosmetikoj,tiek spintoj.
bet va dukryte tikra puoseiva,sukneliu pilna spinta,papuosaliuku,karoliuku-vis mociute atveza,segtuku ,gumyciu as vel paperku-kai uzmatau ka ir negaliu nenupirkt,nepuost savo panelyciu. Maniskis net pabara mane,ypac del mazosios,kad greit gi isaugs ir kam perku ne is tu pigiuju-kaip primarkas ir tt. Na man vaikas turi ir atrodyti graziai,stiliovai lotuliukas.gif juolab kad turiu panas tai isvis wub.gif
beje koki aliejuka papirkai? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(*k.a.c.i.u.s* @ 2012 05 26, 23:13)
saunuole Egliukasz-ispirkai siandienine nuodeme thumbup.gif
del priemoniu ir visu kitu pirkiniu-tai maniskiui velniskai pasiseke,nes as prku tik ko reikia ir visu tu priemoniu turiu tik tiek,kiek naudoju. Nemegstu apkraut saves nereikalingais daiktais,siek tiek minimalizmas vyrauja,tiek kosmetikoj,tiek spintoj.
bet va dukryte tikra puoseiva,sukneliu pilna spinta,papuosaliuku,karoliuku-vis mociute atveza,segtuku ,gumyciu as vel paperku-kai uzmatau ka ir negaliu nenupirkt,nepuost savo panelyciu. Maniskis net pabara mane,ypac del mazosios,kad greit gi isaugs ir kam perku ne is tu pigiuju-kaip primarkas ir tt. Na man vaikas turi ir atrodyti graziai,stiliovai lotuliukas.gif  juolab kad turiu panas tai isvis wub.gif
beje koki aliejuka papirkai? ax.gif


Mano sese lygiai taip pat - jau geriau sau nenusipirks ko, bet vaikiukas visada tures ka grazesnio, geresnio smile.gif As kai viena, tai sau ir perku, kol iseina blush2.gif Nors ir siaip daug daiktu neturiu, tik mane tas velnias nesa pastoviai y galera su plaukais ka daryt, tai va buteliu buteliuku amzinai daug, net pradejau per ebay kartais ka pardavinet doh.gif blush2.gif Siandien va pirma karta po 5 men. pirkau ( kaip tik akcija buvo 3 uz £10):

http://www.boots.com...m-50ml_1246793/

Dar apsauga nuo karscio ir kauke pasiemiau blush2.gif Dabar tikiuosi nieko nepirkt vel bent 3 men. nes dar turiu is anksciau, plius situ ilgai uzteks biggrin.gif
Tavo dukrytes tai modeliukai galetu but, tokios grazuoles ir ispuostos thumbup.gif thumbup.gif
Na ka, atsisveikinu jau siam vakarui, o tai dviese sita tema ir pribaigsim biggrin.gif Tikiuos apacioj kabancios parasys bent trumpai, kaip joms sekas, smagu butu isgirst 4u.gif 4u.gif
Geros ir ramios nakties 4u.gif
Atsakyti
gerai,eik ilsetis,slenku ir as jau i lova 4u.gif o kad fronta palaikom,tai nors mes-o tai tema gaivint reikia,motyvacija didesne kai viena kita palaikom.As kazkaip mastau jog reikia ir kelti nuotraukas birzelio 1d. Jei pvz visos kurioms reikia ikeltume-oho kaip save sumotyvuotume,kad st 4u.gif gtis,kad kita men matytume pacios pokycius.. blush2.gif

aliejuka ir as toki ciupinejau,nes pirkau sampunus ir kondicionierius,tai ieskojau to 3 daiktelio.Bet aliejuka perku as organiska,kokosu aliejuka-tinka mum abiem,ir labai patinka ir labai ilgai uztenka ir kainuoja nedaug ,apie 11eur thumbup.gif

na ka uzteks pliurpti,saldziu sapnu visoms ir grazaus rytojaus 4u.gif kad isvystu minusiuka,kas sverias ax.gif
Atsakyti