Įkraunama...
Įkraunama...

Atiros istorijos įkvėptos - 26 tema

Labas rytas, ka tik po darbu, pusryciauju 4u.gif Zadu lekt po to y parka pasikaitint valandziuke ir veliau gal susitikt su draugais kitam Londono gale smile.gif As minusiuko neisvydau, ir netgi pliusa +3 kg blink.gif Negi nuo keliu saldainiu taip gali but? unsure.gif Tikiuosi cia wc reikalai ir skysciai susilaike blush2.gif

k.a.c.i.a.u. - nuotrauka zadu ykelt birzelio 11 d. kai maniskis grys, kad ir kokia ji bebutu 4u.gif Praeita karta geda buvo, kad nieko nepasiekiau per menesy, tai ir nusimuilinau blush2.gif biggrin.gif To pasekoje praradau slapuka, reikes susigrazint ir nusipelnyt vel jo 4u.gif

Tikiuos visos turesit grazia ir silta dienele, ryt pirmadienis - laukiam gryztant visu 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Laba diena 4u.gif
mes katik sugrizom is parko,gerai pasivaiksciojom,mazyle numigo.Kol oras puikus,naudojames proga,namuose beveik nesedim biggrin.gif
Egliukasz-ne minties neturek jog nuo saldainiu 5,tie 3kg.Juk taip neimanoma,kiek ten kaloriju virsijai? Gal tiesiog tavo metabolizmas suletejo,nes kcal mazai sunaudoji,ogi esi auksta.As tai stebiu,kad nenumazint tu kcal besistengiant sulieknet,nes buvo metas kai i wc ir kas 3d doh.gif o tau turbut butent del wc ir skysciu uzsilaikymo..Gal kavos daug geri?gazuotu gerimu?suriai valgai? g.gif

as tai nesisveriu,kazkaip nenoriu matyt kiek sveriu..gal koki kg ir pameciau,nes ilendu jau i visus rubus pries nestuke.gif taciau kai netenkina vaizdas,koks skirtumas kiek tas skaiciukas.Kazkaip nutariau taip,kai jau pradesiu patikti veidrodyje tada ir sversiuos.Nes kai uzsibrezi tam tikra skaiciuka,tai ir prasideda-pamatai daugiau,nusivili,nukrenta motyvacija doh.gif

Atsakyti
QUOTE(*k.a.c.i.u.s* @ 2012 05 27, 15:14)
as tai nesisveriu,kazkaip nenoriu matyt kiek sveriu..gal koki kg ir pameciau,nes ilendu jau i visus rubus pries nestuke.gif  taciau kai netenkina vaizdas,koks skirtumas kiek tas skaiciukas.Kazkaip nutariau taip,kai jau pradesiu patikti veidrodyje tada ir sversiuos.Nes kai uzsibrezi tam tikra skaiciuka,tai ir prasideda-pamatai daugiau,nusivili,nukrenta motyvacija doh.gif


Na tu teisi, gal as irgi nesisversiu, na karta per savaite ar reciau, nes apimtys mazeja, pati pilvo forma keicias, riebalai pradejo trauktis thumbup.gif Bet va siandien tie skaiciai demotyvavo tai ziauriai. As naudoju daug prieskoniu, druskos normaliai, kavos balintos puodukas max ir tai ne kasdien, visa kita vanduo. BET.. Dabar kai karsta paziurejau, kad isgeriu daugiau negu 2l.. Gal del to, plius kai karsta, visada pas mane uzsilaiko skysciai del sirdies, kaip ir teciui g.gif Del WC tai man visada bedos, net nuo darzoviu, daug y galva neimu blush2.gif Vistiek nepasiduosiu, nuo sokolado maziau juk nesversiu biggrin.gif Gal mityba pasikoreguosiu dar, bet man 3 valgymai normalus per diena, suvartoju apie 1200-1600 kcal ir nesijauciu alkana, nenoriu tu uzkandziu, nes nuo to viskas ir prasideda blush2.gif

Siandien meniukas:

Pusryciai: apelsinas ir vanduo
Priespieciai: omletas su kumpio gabaliukais ir selenom
Pietus: kepsniukas su trintom virtom darzovem
Vakariene: manau bus tas pats kas pietums

Vandens jau dabar 2l drasiai yra blush2.gif blush2.gif

Oras tai ir cia pasakiskas, lakstau visur, kaimynai juokias, kad va va draugas isvaziavo ir gastroles prasidejo biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
va va siulyciau nesisvert... as kai maza,tai uzkele maniskis svarstykles,kad ne ant kedes pasilipus nepasiekiu,tai ir ramybe..nera ir nereikia biggrin.gif apimtys daileja,rubai laisveja,vaizdas veidrodyje grazesnis ir liuks. Nes pvz as tarkim dabar sveriu kiek pries nestuke.gif (speju) bet tikrai kunas neatrodo taip-nes isglebes ir lasinio ir tt,tai jauciu minimum iki 50kg numest reikia,kad atrodyciau zmoniskai..tai kam save demotyvuot?gi tas svoris tampos,diena maziau,kita daugiau doh.gif


meniukas tavo thumbup.gif as ka pietums dar nezinau,tingiu kazka rimto daryt..mazylei blynu prikepiau,o pati gal tuna valgysiu g.gif
kur tu gastroliuoji?ka veiki? 4u.gif
Atsakyti
Laba smile.gif
Grįžau ir aš, nusidėjėlė. Vakar diena buvo normali, tik vakaras su eurovizija baigėsi tragiškai maisto prasme smile.gif. Buvo ledai, traškučiai, alus, susitikimas su drauge, su kuria nesveikas maistas buvo mūsų ritualas. Viskas pirkta sąmoningai. Vakar buvo skanu, bet šiandien tikrai prastai jaučiuosi. Kažkaip labai jau prie žemės traukia ir alkio jausmo, kuris buvo nuolatinis mano palydovas, nėra. Daugiau sau tokių "bajerių" leisti nebenorėčiau. Nežinau, kaip mane ryt nubaus svarstyklės. Galvojau, kad gal čia nieko tokio savatgalį truputį atsipūsti (po praėjusio savatgalio negero maitinimosi vis tiek išėjau su minusu), bet dabar labai gailiuosi. Veikiausiai ryt nė nesisversiu, nenoriu gadintis nuotaikos, geriau jau ryt sau griežtesnė pabūsiu ir rezultatus pažiūrėsiu antradienį.
Kalbate matau apie svėrinėjimusis. Mane jie kažkaip motyvuoja, išskyrus šiandieną tai yra kasrytinis mano ritualas. Pradėjus griežtai laikytis aš kasryt matydavau arba mažesnį, arba tokį pat svorį (tik vieną kartą po daugiau duonos pamačiau pliusą). Taip man labiau pavyksta suprasti, koks maistas ir kaip veikia mano organizmą. Va vakarykštis tai blogai paveikė, net jokių įrodymų man nereikia biggrin.gif
Atsakyti
Na as jau po pietu ir pavakariu ir sporto ir pasivaiksciojimu keliu thumbup.gif super produktyvi diena,kunas padekos viliuosi blush2.gif

Liebchen-jei samoningai pirkai,tai vadinas ir norejai to nesveiko maisto? tai cia nuo saves nepabegsi,neapgausi saves.Reikia su drauge isivest nauja tradicija-sveiku uzkandziu.Kaskart susiutikusios gaminkit drauge koki nors nauja ir sveikuoliska patiekala,kad ir saldesi.Arba jei nera kaip kartu gaminkit tai pasiruoskit.Bus ir sioks toks atributas-tradicija,rast kazka sveiko ir saves isbandymas ir siaip svietimasis maisto ziniose blush2.gif
o kas liecia cipsus,nevalgiau ju daugiau nei metai.Ne trupinelio,net vyras prie alaus ju neperka-jei jau noris kazko,renkas riesutus..nes koks to cipso kelias iki musu doh.gif suzinojus praejo visi norai ju kada gyvenime isidet i burna. doh.gif
Atsakyti
Sveikos, sugryzau jau 4u.gif Issilaksciau kaip suo, kad namie nebutu depresijos vienai ir y saldytuva ( kuris beje tuscias saldumynu prasme biggrin.gif ) pagundos nebutu smile.gif Juokingiausia, kad sugalvojau, jog sekmadienis ir noriu sau ledu! Pries tai grazu maudomuka bandziau pasimatuot. Vaizdelis sugadino visa nora lotuliukas.gif Perejau 3 parduotuves, rankos nusalo saldiklyje vis imant ir padedant doh.gif Neysivaizduoju, ka kiti galvojo biggrin.gif Tai ir likau nieko nepesus, turiu saldytuve kavos pasidarius silpnos su liesu pienu - va ir desertas bus smile.gif
Liebchen - na cia pamoka, kad naujus yprocius ugdom kasdien ir visa gyvenima smile.gif Gi ir tu cipsu ir viso kito gal nebutum pirkus, jei ne drauge kartu buvus g.gif Bent man taip atrodo, nes tada suveikia bandos jausmas plius mintis - ai kartais galima biggrin.gif Aisku galima, bet skanu kazka pasigaminti - duoniukus su cesnaku, varskes pyraga issikept, bananu ledu pasidaryt thumbup.gif Tikekimes ilgam tavo kunelis sita atsimins ir kita karta to nenoresi savo pacios labui 4u.gif
k.a.c.i.a.u. - norejau pasivaikscioti ir rankine nusipirkt. Vienoj vietoj issirinkau, sakau kada uzsidarot, noriu kitur dar paziuret. Sako penkta. Ateinu puse penkiu, ale jau uzrasas CLOSED lotuliukas.gif Va ir galvok, kaip kalakutas, tai tikrai pakliusi y puoda biggrin.gif Bet siaip dziaugiuosi, kartais tiesiog patinka pasivaiksciot, pavepsot, net be intencijos kazka pirkt, raminanciai veikia smile.gif
Siandien visi apie Eurovizija sneka, as net nezinau, kas laimejo biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(*k.a.c.i.u.s* @ 2012 05 27, 19:22)


Norėjau norėjau smile.gif. Pykstu ant savęs, nes kokios čia vakaro tradicijos, jei nuo 18:00 nevalgau, tiksliau, turėčiau nevalgyti. Aš apskritai nelabai mėgstu gaminti, tad kai toji pati draugė anksčiau siūlydavo laisvalaikiu gamintis ką nors valgyti, kad tik pasotint savo pilvus, tai man kažkaip atrodydavo pats blogiausias būdas leisti laiką. Man puiki Liebchen - nepataikaujanti savo pilvui, valganti labai paprastai, šįkart tas tikrai nepavyko.
Aš ir anksčiau neturėjau jokio noro traškučiams, bet kai po studijų pradėjau sunkokai dirbti, naktimis, pagalvojau, ką aš dar čia save ribosiu kažkuo ir juos pradėjau vartoti. Iš neskanių ir nepageidaujamų, jie man tapo tikrai neblogo skonio.
Aš studijavau mokslą, tiesiogiai susijusį su maistu, dirbau poroje maisto gamybos įmonių ir dabar mano darbas susijęs su maisto pramone. Ir turiu pasakyti, kad prieš jas aš bijojau daug labiau įvairių produktų, nei kad po jų.

QUOTE(Egliukasz @ 2012 05 27, 21:04)


Kokia šauni valios istorija su ledais wink.gif. Kur kas šaunesnė už manąją biggrin.gif
Aha, tie susitikimai mane blogai veikia, bet man nereikia jų atsisakyti, o labiau padirbėti su savimi smile.gif. Na nieko, toji draugė jau ir sumąstė, kad reikia kažko panašaus imtis, rezultatai ant manęs jau kažkiek matosi, tad šiandien sulaukiau klausimo, kaip aš čia gyvenu smile.gif. Ne, daugiau sau tokių pramogų leisti nebenoriu, nes nenoriu prarasti valios, kuomet leidi sau vieną kartą taip pasielgti, tai kai kada galima ir nebesustoti.

Eisiu savęs pabausti sportu smile.gif
Atsakyti
Egliukasz-kas per sopingai a?gi sakei nieko nebepirksi biggrin.gif na del rankines tai atleistina.As pvz esu ligone,ant batu ir rankiniu blush2.gif lotuliukas.gif man maza ir maza,bet vat rankines sunkiai ir issirenku.Dabar reiktu irgi jau atsinaujinti,bet patinkancios neradau blush2.gif del ledu saunuole.Kokie dar ledai! tik ne starte,kai dar tirpinti yra ka 4u.gif

Liebchen-net nezinau ka patarti,kadangi jei noris tai noris,Na nieko nepadarysi.Reikia tiketis ,kad tie norai daznai nesikartotu,nes tikrai kis koja siekiant tikslu.
Kas liecia susipazinima su maistu,ir butent cipsais,tai as irgi "susipazinau"ne kazkur internete straipsniukus skaitydama. Turejau puikia galimybe pabendrauti,pamatyti su zmogiukais,siek tiek daugiau numananciais visus tuos dalykus.Ir kaip minejau,suzinojus visa kelia,nei as nei vyras nebepamenam net cipsu skonio biggrin.gif
kaip tavo siandieninis meniukas Liebchen? 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *k.a.c.i.u.s*: 27 gegužės 2012 - 20:48
Atsportuok, as tai visada po to save keikiu - suvalgyt lengva, o va issportuot tai daug jegu ydet reikia biggrin.gif 4u.gif Na aisku ne pasaulio pabaiga ir gan sunku visada islikt savimi, kai kiti visiskai kitaip gyvena ir maitinas, ir nesupranta, nepalaiko, pvz. kaip maniskis unsure.gif Bet matai, graziai atrodai, drauge jau ir susimaste, taip kad kuo daugiau tobulesi, tuo daugiau sulauksi komplimentu, klausimu ir ykvepsi zmones keistis thumbup.gif 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(*k.a.c.i.u.s* @ 2012 05 27, 21:46)
Egliukasz-kas per sopingai a?gi sakei nieko nebepirksi biggrin.gif  na del rankines tai atleistina.As pvz esu ligone,ant batu ir rankiniu blush2.gif  lotuliukas.gif  man maza ir maza,bet vat rankines sunkiai ir issirenku.Dabar reiktu irgi jau atsinaujinti,bet patinkancios neradau blush2.gif del ledu saunuole.Kokie dar ledai! tik ne starte,kai dar tirpinti yra ka 4u.gif


Pamusalas senos suplyses, tai kaip ir reikia, bet cia daugiau pramoga, laikui praleist, nei nusipirkt smile.gif As retai jas perku, turejau tik viena ir ja nesiojau pusantru metu - kazkokia nemoteriska as doh.gif lotuliukas.gif Tai vat vietoj ledu cia butu buves desertas man ta rankine, kuria nusiziurejau, bet anksciau uzsidare parduotuve lotuliukas.gif Teks kartot vizita smile.gif
Man yprotis pasidarys nesedet isvis namie, nes ner progu uzkandziaut ar galvot apie maista thumbup.gif Ryt vel iseigine, tai ir jau susiplanavau, kad eisiu CV padalint papildomam darbui, y biblioteka, pasivaiksciot ir t.t. thumbup.gif Deginu lasinius biggrin.gif
Kaip tavo fyfutes siandien laikos? 4u.gif bigsmile.gif
Atsakyti
pasiseke velniskai man,kad maniskis irgi ziuri ka valgo,sportuoja-zodziu figura ziurim abu,viens kita paragindami neryt. Tai ir nebeperkam nuodemingo maisto,tik va anyta uzveza anukei ir mums,kad ne duok die nesukustume lotuliukas.gif

del rankines tai as saviske 3metai turiu-tiesiog jau nusibodo visos kiek turiu,noriu naujos..nu liga,nieko nepadarysi.Atrodo turi viena,dvi ir gana.

o fyfutes mano zaidzia,viena supas,kita soka,dainuoja karuna uzsidejus. Pasikirpom galiukus,tai visa diena maivos galva kraipo,nes kirpeja isgyre plaukus biggrin.gif
o taip tai kieme buvom,pasivaiksciot kelis kartus,mazoji kieme pusdieni gera isbuvo irgi sudejus laika 4u.gif

o rytojaus as dar visai nesuplanavus..reikalu nera,mastau ka mes cia idomaus veiksim. g.gif oras tai jau atveso,vakaras saltas blink.gif
Atsakyti
Tai tikrai tau pasiseke.. Nes maniskis kudas, sportuoja, tai kada atsimena, kad gyvenam salia parko ir gali ratuka apibegt doh.gif lotuliukas.gif Valgo tai jis.. doh.gif Mes tokius vadinam maisto gadintojais - suvalgo, y tualeta ir nera, ne gramo ant pilvo lotuliukas.gif Jam 35 tuoj bus, o zymiai geriau figuros atzvilgiu atrodo nei as, 8 metais jaunesne doh.gif Tai irgi vercia susiimt biggrin.gif Baisiausia, kad prisinesa namo visokiu sh.., nes as nebeperku ir prasideda.. Atkisa sausainy, sakau as nevalgau. Tai jis galvoja, kad as nevalgau sausainio tik doh.gif Tada atkisa saldainy ir t.t. doh.gif doh.gif Po to sako, tai koks skirtumas ar dabar suvalgysi ar uz dvieju val. palusi doh.gif Dabar nusprendziau, kad cia man valios isbandymas ir patariu, kur gali tas spurgas susikist blush2.gif Nes del maisto palaikymo ir supratimo jokio. Turiu est kaip karve, bet atrodyt kaip manekene lotuliukas.gif doh.gif
Pas mus ryt zada irgi, kad bus vesiau, tai ziuresim, ar tik vel svarko nereikes biggrin.gif Bent kiek pasidziaugem, nugara raudona truputy, galiu pasidziaugt, kad saules gavau thumbup.gif
Ajajaj tai tavo Auksaplauke isvis turetu but laiminga siandien thumbup.gif Jauciu, kai trys iseinat pasivaiksciot, demesio irgi tikrai nemazai sulaukiat thumbup.gif
Atsakyti