Įkraunama...
Įkraunama...

Atiros istorijos įkvėptos - 26 tema

na tai tau isbandymu netruksta,kai pasonej taip vilioja-saunuole,kad laikaisi,ugdai valia 4u.gif
pas mus gal ir taip butu,bet kadangi maniskis ne is kuduju (dabar tik gerai sukudo,o buvo ir virs 100 doh.gif ,ir dar aukstas) tai drambliuku but nebenori,susiemes vyras pavyzdingai,o ir man ne kaip butu ,negi dabar as paslysiu kai jis taip laikos,sportuoja ir tt. tai vat ir tempiam vienas kita biggrin.gif nes per iseigine jo tai as sakau,gi pailsek,nesportuok kokia diena- o jis neee,tu juk sportavai,tai ka vyras tavo visai gal kelmas lotuliukas.gif tai vat taip ir gyvenam-bet isties daug lengviau kai palaikymas yra,kai pagundu nera pasonej.

o mano pamaiva,tai dabar kol pamirs,tai jauciu maivysis ilgai. Ejom pasivaiksciot,tai vejas draiko tuos plaukus-sakau gal susegsim,na kur tau-tik pasikedena,akinukai uzsideti ir pirmyn lotuliukas.gif oi linksma pas mus buna,demesio tikrai susilaukiam,kai paradas vedamas tokios Auksaplaukes lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *k.a.c.i.u.s*: 27 gegužės 2012 - 21:50
Jergau, kokį jau ilgą laišką buvau prirašiusi ir kažką nuspaudžiau ir viskas dingo doh.gif . Susinervinau, einu jau miegoti, ryt prasideda nauja darbo savaitė smile.gif
Labos nakties, mergaitės 4u.gif
Atsakyti
labos nakties Liebchen,ir grazaus rytojaus 4u.gif
Atsakyti
Liebchen - ryt prisijunk, palaikyk mums kompanija 4u.gif As galvoju iskrovaut, bet 100% dar nepasizadu biggrin.gif
k.a.c.i.a.u. - nu tas tavo vaikas tai thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif Ir tikrai y ka tokia visa biggrin.gif Bet smagu gyvent 4u.gif Labai tau fainai, kad abu sportuojat, turbut namie net elipsinis uzkaista thumbup.gif O tai kiti dazniausiai naudoja kaip vieta drabuzius susikabint po kurio laiko biggrin.gif biggrin.gif
Na ka, as siandien irgi pavargus po saules voniu, einam pailset ir ryt visos y grazu sveika skanu maitinimasi ir sporta kibsim thumbup.gif
Labos 4u.gif
atni9, Fanore, as jus matau daznai cia, bent pasilabinkit tongue.gif 4u.gif Truksta cia jusu 4u.gif
Atsakyti
as ir jau traukiu lovyten,labos nakties visoms,grazaus rytojaus 4u.gif

Egliukasz-pas mus amunicija gera,ne tik elipsinis,hanteliu,stanga,suolelis,atsilenkimam toks aparatas,sokdyne,kamuoli dar vat papirkau..zodziu tik sportuok moterie lotuliukas.gif ale as tik elipsini,pratimu ant kamuolio presui,tesugebu padaryt. doh.gif
Atsakyti
Sveikos mielosios, kaip as jusu pasiilgau, bet dar 8 dienos iki nauju namuciu, tai dirbam issijuose doh.gif
As ryte toooooookyyyyyyy ilgaaaaa prirasiau ir internetas dingo o su juo ir viskas ka rasiau doh.gif
Tai trumpai:
dirbu, po darbo i nama, maistas issireguliavo, bet skaiciuoju ckal ir angliavandenius, tik tiek kad vakariene gaunas 9-10 vakare, nes tokia lekianti esu.
Sporto nebuvo jau dvi savaites, sporto sale atstoja kopecios, teptukai, siuksliu rinkimas, maisu tampymas ir visokie kitokie statybiniai darbai doh.gif
Svoris vis dar 57, nei auga nei krenta, nors pasiusk.
Vis dar viliuosi kad kada nors pagaliau susidelios mano gyvenime, ir galesiu isivesti siokia tokia rutina maisto ir sporto atzvilgiu, kad nuridenti dar tuos 2 prakeiktus kg, na bando jie mano kantrybe bigsmile.gif
Siandien antra diena buvome pliaze, tai pasvilau truputi ir pamacius driauges ir kitas moteriskikes, tai nesigiriant panos, bet esu savimi vis dar patenkinta blush2.gif o jau mano vyras tai eina is proto paskutini menesi, nu jau kokia as jam sexy nors nusisauk, tai net siandien pavydas buvo, kad draugiu vyrai mane su bikiniu mato lotuliukas.gif juokdarys ir tiek lotuliukas.gif bet savimyla pakuteno blush2.gif
Egliukasz norejau paklausti del saltu ranku-koju, nes mano amzina problema, ar yra kokiu budu, kaip atsikratyti to saltumo g.gif
Oi Kacius berods rase apie bbq, tai zinokit, mesos nebegaliu valgyt, nu skrandis mirsta, zarnynas uzsikemsa, o naudos phhh, tai visai meciau ta reikala, vietoj to vista arba zuvis eina.
Kiek visko daug noriu plepeti, bet neprisimenu visko vienu metu, o ir velu jau, einu miegucio ryt labai uzimta diena, jau pradedu manta krauti, o dar kiek parduotuviu apvaziuoti, zodziu, grisiu pas jus, kai jau busiu savo namuciuose, na o tai turetu buti kita savaite.
Iki merginos
Oi ciu Egliukasz uz temute, labai sauni 4u.gif
Sveikute naujokele, junkis i musu buri, su mumis neliudesi mirksiukas.gif
Atsakyti
labas rytas bigsmile.gif o jau kiek priplepėjote, gaivaliojasi temutė, šaunu thumbup.gif

na kaip faina, turim naują temą thumbup.gif šaunuolė, Egliukasz thumbup.gif

mano savaitgalis pusėtinas, jei šeštadienis puikiai tiek su sportu tiek su mityba, tai vakar bardakas buvo, tik tiek, kad tokių visiškai šlamštų nebuvo... negaliu, odos išvaizda svarbesnė nei skandį nesąmonėmis užkimšti biggrin.gif

rytinis svoris smagus - 50, 6 kg assa.gif (aišku, praeitą savaitę viduryje buvo ir lygiai 50,0 kg ) ir apimtys džiugina wub.gif

jeee, pagaliau prasidėjo, mėgstamausi vaisiai : abrikosai, persikai, arbūzai - turėsiu ką valgyti per vasarą hihihi.gif essen.gif:

Nauja savaitė, nauji maži tikslai thumbup.gif

Visoms gražios savaitės pradžios group.gif:
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif Gryztu su ketvirciu arbuzo, 7 abrikosais, 3 apelsinais, 2 obuoliais - iskrova siandien thumbup.gif Tikiuosi atlaikyt blush2.gif Vakare zadu nat, jogurta su selenom valgyt, kad maziau pagundu susigriesyt butu, kai nakty prabusiu gurgianciu pilvu lotuliukas.gif Juokauju aisku!
As jau po poros darbeliu plius su vezliukais uzsiemiau ryte - reikejo akvariuma ir visa amunicija valyt ir pakeist vandeny. Pripyliau daugiau nei yprastai vandens, tai nardo kaip ruoniai biggrin.gif Tik girdziu pliusku pliusku biggrin.gif Dabar eisiu pasidegint - dar vis geras oras thumbup.gif
irmulia - nekimba prie taves tie kilai, ka suvalgai, tai ispurtai, nes turbut atsimeni, kiek daug jegu ir pastangu ydejai y tai, ka dabar turi thumbup.gif Skaiciukai tai super 4u.gif Tik nenusimesk iki 47,xx, man tu graziausiai atrodai 49-50 kg 4u.gif
Fanore - sveika gyva 4u.gif Smagu, kad parasei thumbup.gif Ysivaizduoju, kaip tavo vyras didziuojasi tavim, saunu thumbup.gif Tikrai super atrodai, dar kai susitvarkysit, vel y ritma ysivaziuosi, bus viskas liuks thumbup.gif Del saltu ranku ir koju - jeigu prasidejo tik neseniai, pasitikrink sveikata. Gali buti nepakankamos mitybos ( mineralu ir vit, trukumas), kraujotakos nepakankamumas, zemas kraujospudis. Mano atveju buvo rukymas, nepakankamas judejimas ( nes nesportavau ilga laika)ir voztuvo nesandarumas ( mano gimines sirdies yda). Plius ytakos turi stresas, oro svyravimai, kurie cia mus visas manau vargina siek tiek 4u.gif Mano daktaras sake, kad tai dazna jaunu moteru problema, tad dziaukimes, esam vis dar jaunos biggrin.gif thumbup.gif
Smagios savaites pradzios visoms 4u.gif
Atsakyti
Egliukasz, kimba kimba mirksiukas.gif jei nuolatos (dieną iš dienos kaip kad žiemą buvo...) persivalgau ir dar vėlai vakare - tai kaip zorazos ne tik kilai bet ir meilės rankenos auga doh.gif
Bet dabar situacija jau konktroliuojama thumbup.gif

joa, 49-50 kg man irgi pačiai labai patinka 4u.gif ir MB pritaria ,kad nereikia nei daugiau nei mažiau.

a lia kokių skanumynų parsitempei clap_1.gif: kaip tik šaldytvuve turiu 1/2 arbūzo - čia pavakariams bus, o vakarienę baltyminę planuojam : varškė su šviežiu agurkiuku - po to žygiuosim assa.gif

šiandien pamankšinau kojeles, presiuką, rankelių dar nespėjau biggrin.gif


joa, kad neišmiegojimas ir stresai labai įtakoja tiek svorį tiek, bendrai visą savijautą - tai faktas drinks_cheers.gif

tu rimtai, vėžlių turi ? blink.gif niu rodyk savo grožius bigsmile.gif
Atsakyti
Taip, cia mano beibiai:

Cia mano Agurkelis, turiu nuo praeitu metu gimtadienio:

user posted image

Cia mano Godzile nuo siu Kaledu:

user posted image

Kartu, vyras lipa ant galvos biggrin.gif

user posted image

O cia mano maziuke nuo praeito gimtadienio, kuria MB nupirko jau sergancia ir pasimire po 4 sav. verysad.gif

user posted image

Buvo maziukai, dabar jau auga, po keliu metu bus milzinai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Egliukasz @ 2012 05 28, 15:35)
Taip, cia mano beibiai:



eina sau .... wub.gif kokie grožiai wub.gif noriu vėžlio.... noriu ... maniškis prieš n metų buvo tokį pažadėjęs, niu ir ką ... taip ir liko tas vėžlys pažadų forma cray.gif

matyt dabar teks vaikams pirkti hihihi.gif thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos, ateinu atgal į temą, nes šiandien jau pridaviau bakalaurą, beliko kitą pirmadienį apsiginti, o jau bijau tai kaip velnias kryžiaus doh.gif Pasiekimų per dingimo laikotarpį 0, nuodėmių - kalnas. Nesisveriu, nes įtariu tai, kas buvo nukritę sugrįžo, vaizdas veidrodyje kraupus, visiškas nusivilimas. Tiesą sakant, net nežinau nuo ko imtis...Sporto irgi neliko, nes kiauras dienas prasedėdavau rašydama, artimiausias dvi savaites irgi nebus, nes ruošimasis gynimui, dalyvavimas pokalbiuose, kraustymasis į naują butą suės visą laiką. Lieka tik mitybos koregavimas, iš kurio kol kas šnipštas. Ai...
Atsakyti