Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas. Dabar tai jau tikrai. Metam svorį su visam

QUOTE(~Blacky~ @ 2014 05 09, 13:48)
Bos, ar labai sunku 3 kart i diena valgyti be uzkandziu? As prisiskaicius nuo senu laiku, kad daznai ir po truputi valgyti reikia, tai daznai valgyti ipratau be problemu, bet kai baigesi dietos, tas iprotis liko ir gaunasi, kad daznai ir po nemazai, vis kazko uzkrimsti norisi  doh.gif
Kuria savaites diena prisidavineti noretumet?  rolleyes.gif

Sveikos,
Savaitgalis, yra savaitgalis 4u.gif
Del triju valgymu, kaip kada, bet bandau iproti issiugdyt, jei pradedu su uzkandziais tai jie man gaunasi kaip pavalgymai, kartais ne ax.gif
Lentele gal gerai 5ieni, visos savaites darbas g.gif nors man jokio skirtumo kilogramas ten ar ten.
O cia karingai nusiteikusios, liniuotes tik traukiasi visu thumbup.gif as dar lygioj kovoj tongue.gif kas savaite ir liniuote gal stumdyt reik, ka cia po puskiliuka slankiosiu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Bos: 11 gegužės 2014 - 13:04
sveikutes visos smile.gif
na ka, savaitgalis i pabaiga, tirpdom tirpdom lasinius toliau, nesustojam thumbup.gif
Blacky, taip nei pms nei moteriwsku dienu kol kas.. bet dar kazkur skaiciau kad svoris krenta labiausiai pirmom dienom, paskui sustoja ar leciau krenta antraja savaite, o trecia vel greitai. o man kaip tik trecia savaite siandien baigiasi.
Bos, o kiek tu noretum numesti? jei neskubu, gali uzsibrezti pvz numesti kokius 300g i savaite, tai jau apie 1kg i menesi butu, o per metus visas 12kg! neblogai ir nesunku. smile.gif
Vivilma, man labai patinka tavo meniu. taip sveikai ir skaniai. man nelabai gaunas tokia vitaminu ivairove. bet stengiuos. prisipirkau dabar darzoviu, zuvies. darysiu salotas dazniau. man lupu kampuciai jautrus pasidare siek tiek. raso kad vitaminu truksta. o gal kad mesos nevalgiau kelias savaites.
del lenteles... man siaip nesvarbu kuria diena. bet balsuociau uz treciadieni smile.gif


Atsakyti
Sveikos 4u.gif jungiuosi ir aš į jūsų gretas ax.gif

Iki pilnos laimės betrūksta 6 kg., bet taip sunkiai jie krenta. Per metus laiko numečiau 8kg. Dabar esu 65kg., 172cm. ūgio. Man 26 metai:) jau visai neblogai žiūrint į veidrodį, bet šįkart noriu susiimti galutinai:)
Tikiuosi su jumis tai pasieksiu smile.gif

Savaitgalis buvo nuodėmingas, tad ryt iškrova biggrin.gif pastebėjau, kad viena iškrovos diena per savaitę labai gerai nuteikia lieknėjimui ir "aptuština" kūną nuo visokio privalgyto šlamšto:) o šiaip, planuose nevalgyti po 18h ir sumažinti saldumynus.
Atsakyti
Sveikutes
Na,ka,siandiena ryte vel -200g..taip norisi greiciau is to 80 iskrist:)
Smagu,kad jungiates:)
Norit pasakysiu viena receptuka,kaip uzvesti savo medziagu apykaita?Jei pasiruosusios 3 dienas valgyt ka as parasysiu jums:)
Pusryciai-200 g grudetos varskes
pietus-250 g virtos ar keptos vistos krutineles be druskos
pavakariai-250 g zuvies keptos ar troskintos be druskos
vakariene-2 virti kiausiniai
I tarpus galite gerti vandeni,nesaldyta arbata.JOKIOS KAVOS 3 DIENAS.JOKIOS DRUSKOS.Nieko,ko neparasiau valgyti negalima.Sverti maista pries kepant.Taip valgyti 3 dienas is eiles.Taip uzvesite savo medziagu apykaita.4 diena valgyti tik darzoves-virtas ir zalias.Toliau,kaip jau sugalvojate,ar sveikiau,ar dar kaip:)pabandykit,bet kavos negerkite:)
Atsakyti
Labas vakaras smile.gif

Pribrendo reikalas ir man jungtis. Nes tai numetu viena kita kila- tai vel ataugu! Jau menuo kaip bandau kazka ir sh gaunas. doh.gif
Man 31m katik sukakojo taip sakant, ugis 175. Bandysiu po nestumo priaugtus kilus numest.
Baisiai valgi motera esu biggrin.gif megstu ir gamint ir valgyt.
Bandau riboti biski maista, maziau angliavandeniu, dar pasportuot bandau prisiversti.. nu sekas sunkiai. Savaitgalis toooks nuodemingas doh.gif visa savaite nuodeminga istikro, svenciau gimtadieni, tad ir alkoholio ir torto buvo biggrin.gif
Nu tai nuo rytojaus bandysiu laikyt vadzias. ax.gif ax.gif

Aciu, kad priimat. 4u.gif
Atsakyti
ooo kaip fainiai, jau penkios esam! thumbup.gif
sveikos prisijungusios Marmelade ir Braske drinks_cheers.gif na jei jau pasiryzot, tai cia tikrai numesim svorio smile.gif kas greiciau kas leciau, nesvarbu, svarbu metam metam nesustojam biggrin.gif
Marmelade, as irgi iskrova pradejau. iskart kilogramas pasisalino nereikalingu skysciu. paskui vengiau druskos ir cukraus. dabar valgau ka noriu, bet po nedaug ir vakarais stengiuos nebevalgyt. nebent vaisius ar ka labai lengvo.. atpratau jau kimsti viska is eiles dramblio porcijom. turbut ir skrandziai traukiasi palengva, tai tiek nebesinori visko.
Vivilma, aciu uz receptuka. o kazin kodel kava visad isbraukiama is dietu? ar ji stabdo svorio metima?


Papildyta:
apsiskaiciavau.. sesios gi jau mes smile.gif liuks
Atsakyti
Labas rytas. Tai as septinta noriu buti mirksiukas.gif

Truputeli apie save. Man 26 metai. Liekneju nuo 16 metu. Mano genetika nekokia. Jau budama 15-16 metu sveriau virs 70kg, o ugis buvo tik 155cm.
Tada prasidejo dietu, badavimu, sporto maratonai. Numesdavau iki 55kg ir atleidus vadeles, sustreikavus sveikatai vel grizdavo atgal. Praeita vasara vel 54kg sveriau, aisku norejosi dar numesti 5kg (pagal ugi reiketu dar maziau sverti, bet man gana butu), bet tecio laidotuves, papildai, nuolatinis miegas, soti mityba, tada sventes ir vel 63kg.

Megstu pasportuoti, pasidarau masaziuka. Stengsiuosi valgyti sveikiau. Bet labai megstu gaminti, tai tikrai nebus vien varskute ir virta vistienos krutinele blush2.gif

Tikiuosi priimsit 4u.gif

Siandien pusryciams: grudeta duonele ir varskes aptepas (kremine varske, krapai, agurkai, krabu lazdeles, svogunu laiskai), kava.

Diena bus daug arbatos su medumi, citrina ir nebus sporto, nes sergu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aurosoma: 12 gegužės 2014 - 08:12
Labas rytas ax.gif

Smagu kad priimat ir kad dideja gretos bigsmile.gif

As vakar vakare uzsipyliau 6 saukstus grikiu kruopu verdanciu vandeniu. Planas butu siand juos suvalgyt, ryte vistik kavos isgersiu, negaliu be jos. Dar zadu daug vandens gerti... bijau siand ir svertis po tokio tragisko savaitgalio!
Atsakyti
Labas rytelis
Na,smagu,kad jungiates 4u.gif Man siandiena vel -200 g:)
pusryciai-1 keptas kiausas su juoda duona,ir surelis su kava glaistytas.Zinau,kad sureli reikejo valgyt jau po kokiu 2 valandu nuo pusryciu:)bet,ai,ka cia supaisysi tuos norus ir galimybes:)
As irgi labai megstu gaminti..Bet dabar nesistengiu to daryti,nes tada ir norisi daug valgyt..O kai,labai jau norisi,tai iskepu,ar padarau vyrui koki skanesta..dazniausiai net neragauju-cia,kad patenkinti gaminimo norus lotuliukas.gif
O kavos negalima per tas 3 dienas del to,kad gali sukilti spaudimas.Man buvo labai sukiles,ir tas 3 dienas jauciausi labai nekaip.Bet nukrito 3.5 kg:)kitoms,sake,buvo visai nieko.Bet kavos vistiek negalima.Na,3 dienas ne griekas ir atsisakyt.O cia tai ne dieta,cia medziagu apykaitos isjudinimas.Kaip,kad sake treneris-reikia uzsukti si rata:)Na,uzsukau,atrodo,sukasi:)aisku,visada reikia mastyti,ka dedi i burna,juk ne siuksliu kibirai esam:)ir maziau druskos vartot patariu,nes ji labai sulaiko skyscius organizme..Ir vegetas visokias jau ismeciau..kuo maziau visokio ssss valgysim ir gersim,tuo busim sveikesnes..ir lieknesnes...sekmes visoms,varau i sporto kluba smile.gif
Braske,na ir kam tu kankiniesi su tais grikiais???na buvo tas savaitgalis,ir ka??nusisauti reikia??As per savo gyvenima laikiausi NNN visokiausiu dietu,visokius ssss geriau,kad tik svoris kristu..aisku-jis nukrisdavo,kaip ir jums visoms taip yra buve..Bet viena diena jus suprasit,kad nebutina save kankinti,sedeti ant ryziu,ar grikiu,ar valgyti vien vistienos krutinele.Reikia valgyti skaniai,is anksto apgalvojant,koks tai bus patiekalas,koks jo kiekis..Ir taip-visa gyvenima..antraip numesti kilogramai parsives draugu dar antra tiek...Tik valgyti reikia nustatytomis valandomis mazdaug,turi buti 3 rimtesni valgymai ir 2 uzkandziai..Netiesa,kad reikia valgyti retai..Tada organizmas ijungia taupymo rezima,ir nemeta svorio,nes nezino,kada dar gaus porcija..Na,jei kam idomu,galesiu parasyt koki meniuka,pagal kuri galite improvizuoti,ir sveikai mesti svori..ir nesialinkite dietomis,tai mano jau seniai praeita ir nepasiteisina:)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vivilma: 12 gegužės 2014 - 10:10
Vivilma, oi kiek as visko isbandzius gyvenime biggrin.gif visokiu rusiu dietas, sportus ir pan. Bet valios pas mane ner, oi kaip ner... schmoll.gif blush2.gif ir visa teorija zinau, ir kaip reik valgyt zinau, lb daug domejaus visu tuo vienu metu...
Reik tik susiimt ir neberyt visko is eiles, o tas sunkiausia, nes viskas taaaaaaip skanuuuu biggrin.gif doh.gif

Jo, uzvalgiau grikiu, matau pati, kad neistempsiu visos dienos su 6 saukstais ju biggrin.gif nu tiek to, uzkasiu dar kazko papildomai. Bet noriu tokia labiau kaip iskrova kad gautusi, tai tikrai bandysiu minimaliai kiek iseis valgyt.

Kokie dienos planai? Ka veiksit visos?

Mb mano dirbs iki 15 h kazkur, o iki to laiko bunam vienos namie, oras nekoks, katik issimaudziau, mazoji miega, didziuke puzles delioja smile.gif
Atsakyti
O ko cia taip tyyyyyylu? biggrin.gif g.gif
Atsakyti
Sveikos mirksiukas.gif aš šiandieną kaip ir minėjau, mažiau valgau smile.gif pasukų indelis 250 ml., obuolys, bananas, o vakarienei pasidarysiu lengvas salotas - salotų lapai, pomidoras, agurkas, kukurūzai, keptos vištienos gabaliukai ir alyvuogių aliejus.

Tiesą pasakius, tokias salotas labai mėgstu ir galiu valgyti pusryčiams pietums ir vakarienei biggrin.gif pabarstau dar džiugo sūrio, juodos duonos riekė prie šono - ir labai labai sotu smile.gif

Iš tiesų, aš valgau ganėtinai sveikai. Jokio batono, padažų, druskos, dešrų, BET turiu save riboti su saldumynais smile.gif


QUOTE(sandycandy @ 2014 05 12, 02:49)
Marmelade, as irgi iskrova pradejau. iskart kilogramas pasisalino nereikalingu skysciu. paskui vengiau druskos ir cukraus. dabar valgau ka noriu, bet po nedaug ir vakarais stengiuos nebevalgyt. nebent vaisius ar ka labai lengvo.. atpratau jau kimsti viska is eiles dramblio porcijom. turbut ir skrandziai traukiasi palengva, tai tiek nebesinori visko.


Tikrai taip, pakentėti reikia truputį, o tada ir skrandis susitraukia, ir šiaip nebesinori kimšti maisto.
Esu skaičiusi temą apie intuityvų valgymą, visai įdomu. Tik sunkiausias darbas yra sustoti pajutus sotumą biggrin.gif


QUOTE(~Braske~ @ 2014 05 12, 10:50)
Labas rytas  ax.gif

Smagu kad priimat ir kad dideja gretos  bigsmile.gif

As vakar vakare uzsipyliau 6 saukstus grikiu kruopu verdanciu vandeniu. Planas butu siand juos suvalgyt, ryte vistik kavos isgersiu, negaliu be jos. Dar zadu daug vandens gerti... bijau siand ir svertis po tokio tragisko savaitgalio!


ar suvalgei rytinę košę? mirksiukas.gif ar pousryčiams dažniausiai tą ir valgai?

Aš sau pažadėjau, kad pusryčiams valgysiu iš vakaro užplikitą avižinę košę arba plaksiu kokteilius.
Kadangi ryte labai tingiu kažką gamintis, tai čia idealus variantas.

o kaip prisidavinėsim su svoriais? Ar kurią nors vieną pasirinktą savaitės dieną? ar kiekvieną dieną?
Atsakyti