Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas. Dabar tai jau tikrai. Metam svorį su visam

Sveikos!

Visoms, naujai prisijungusioms po baliona 4u.gif 4u.gif 4u.gif

Cia merginos minejo prisidavimams treciadieni, kad savaitgalio pliusiuka speti susitvarkyti, jei toks prilips smile.gif Man visai tinka rolleyes.gif Kaip tik riebu pliusa turiu doh.gif , gal dar spesiu atsikratyti biggrin.gif
Atsakyti
Man trečiadienis labai tinka drinks_cheers.gif aš po savaitgalio dar nestojau, bet tikiu, kad trečiadienio svarstyklės manęs neišgązdins biggrin.gif
Atsakyti
Del ziniu, tai ir as zinau daug. Daug visko skaityta, dometasi, profesionalu patarimu gauta. Sporte irgi daug ziniu, bet svarbiausia VALIA. As noreciau gal maitintis kaip tie sportininkai, tureti grazius bent minimalius raumenukus ir liekna kuna. Bet man toks gyvenimas netinka. Turiu seima, megstu palepinti tiek juos, tiek giminaicius. Megstu eksperimentuoti gamindama, atrasti kazka naujo. Tai man gyvenimo dziaugsmas. Tai man lieka viena ir pati geriausia iseitis, SAIKAS!!! Ir sportas.

Man irgi treciadienis tinka 4u.gif


Ryte kaip ir sakiau grudu duonele su varskes aptepele, pietums zuvies kepsnelis su salotomis ir trupuciu grudu duonos, uzkandis arbuzas, vakare gal bus graikiskos salotos (gal zuvies kepsnelis su salotomis). Aisku daug arbatos, nes oi kaip negera ir kava.
Atsakyti
Oi,mielosios,jus dar nezinote vieno dalyko lotuliukas.gif kai sueina 40:)))va tada supranti,kad viska galejai labai lengvai numesti,kol neatejo tas metas..atrodo ir stikline vandens i kuna eina..juokiausi is draugeliu,kai sakydavo,kad viskas pasikeis nuo 40 ties...dabar jau tai zinau..o va jus,dar nezinote smile.gif Na,cia,kad butu jums smagiau liekneti:)
Ka,rytelis prasidejo gerai,isvaziavau i kluba,paskui i autoservisa,tai ten prakarksojau iki18 val nuo 14.30..jau ir krabu lazdeliu ejau i norfa pirkti,ir roletus langams uzsisakiau...ir atsibodo:)))tai silpnai valgiau,bet,kad ir nesinorejo ,aciu dievui:)tai 4 krabu lazdeles,vakare 2 dideli apelsinai,nors nelabai gerai vakare vaisiai:)ziuresi,ka ryt svarstykles rodys:)
Rytojui nusipirkau grudetos varskes pusryciams,vel sportuot mausiu,sekmes visoms..o kas lentele padarys,ar suves rezultatus?
Papildyta:
QUOTE(Aurosoma @ 2014 05 12, 15:53)
Del ziniu, tai ir as zinau daug. Daug visko skaityta, dometasi, profesionalu patarimu gauta. Sporte irgi daug ziniu, bet svarbiausia VALIA. As noreciau gal maitintis kaip tie sportininkai, tureti grazius bent minimalius raumenukus ir liekna kuna. Bet man toks gyvenimas netinka. Turiu seima, megstu palepinti tiek juos, tiek giminaicius. Megstu eksperimentuoti gamindama, atrasti kazka naujo. Tai man gyvenimo dziaugsmas. Tai man lieka viena ir pati geriausia iseitis, SAIKAS!!! Ir sportas.

Man irgi treciadienis tinka  4u.gif
Ryte kaip ir sakiau grudu duonele su varskes aptepele, pietums zuvies kepsnelis su salotomis ir trupuciu grudu duonos, uzkandis arbuzas, vakare gal bus graikiskos salotos (gal zuvies kepsnelis su salotomis).  Aisku daug arbatos, nes oi kaip negera ir kava.

O nuo ko gi tau negera,Aurosoma?
Papildyta:
QUOTE(~Braske~ @ 2014 05 12, 11:04)
Vivilma, oi kiek as visko isbandzius gyvenime biggrin.gif  visokiu rusiu dietas, sportus ir pan. Bet valios pas mane ner, oi kaip ner...  schmoll.gif  blush2.gif  ir visa teorija zinau, ir kaip reik valgyt zinau, lb daug domejaus visu tuo vienu metu...
Reik tik susiimt ir neberyt visko is eiles, o tas sunkiausia, nes viskas taaaaaaip skanuuuu  biggrin.gif  doh.gif

Jo, uzvalgiau grikiu, matau pati, kad neistempsiu visos dienos su 6 saukstais ju  biggrin.gif  nu tiek to, uzkasiu dar kazko papildomai. Bet noriu tokia labiau kaip iskrova kad gautusi, tai tikrai bandysiu minimaliai kiek iseis valgyt.

Kokie dienos planai? Ka veiksit visos?

Mb mano dirbs iki 15 h kazkur, o iki to laiko bunam vienos namie, oras nekoks,  katik issimaudziau, mazoji miega, didziuke puzles delioja smile.gif

Taip sakant,vienos namuose-darote ka norit smile.gif
Atsakyti
labas visoms

atropoju ir aš su savo viena ranka pas jus, aš su jumis yu.gif

teko pagulineti ant operacinio stalo doh.gif bet nemeginkit manes palikti, jei kartu tai kartu. Pasidariau liniuote pagal jus su svorio pokyciais, palegvejau dar vienu kg.
ana temuke paprašysiu kad moderatore uždarytu.

nepykit nedaug galiu parasyti viena ranka, kol kas kita įtvaruose. Bet atydžiai skaitau jusu pasnekesius ir tai kelia ūpą nepasiduoti ar paslydus gryžti į doros kelia.
Atsakyti
beje kad nuo 40 viskas dar sunkiau einasi su lieknejimais tikrai girdejau. Iki ju ne tiek daug ir liko [4m.], pats laikas susiimti.
kadangi drastiski metodai nepasiteisino, todel planas lieka toks pats vagyti 5 kart dienoj (valgau viska nedidelem porcijom), gerti 2 l. vandens. vengti valgymu po 19 val ir slamsto maisto, bet ne jo visai atsisakyti. nes kai tik sau ka uzdraudziu iskart atsiranda nepaaiskinamas noras to ko negalima. taigi jei noriu saldainio ji ir valgau, bet tik 1.Gal svoris nekris taip sparciai kaip noretusi, bet gal ir negrys atgal dvigubai.

Aurosoma teisi IŠEITIS- SAIKAS IR VALIA
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gruodes: 12 gegužės 2014 - 22:58
Aurosoma, sveika prisijungus! wow ir Gruodes mus susirado smile.gif nu fainiai. o kas, Gruodes, nutiko rankai , kad reikejo net operacijos? sveikatos sveikateles tau.

na tai ka, treciadieni tada prisidavimas? lenteles ziuriu niekas nemoka ideti. kiek ziurejau temose kitose, tai tos lenteles itrauktos kaip foto failas ar pan. bet niekur tokios funkcijos nesimato.
jei niekas nemoka , gausim tada paprastai suvesti i foruma. as galeciau surasyti, bet sysik neturiu laiko. isvaziuoju treciadieni ryte ir nebusiu savaite. tai gal kuri turite laiko, galetumet pasisiulyt, tada tai merginai i asmenine zinute treciadieni kiekviena nusiustume savo varda, svori, kas ten dar buna.. gal ugi irgi? ir tada grazu sarasiuka tiesiog idetu ji i foruma ir varyt toliau smile.gif nu kazkas panasaus..
einu jau miegoti, susivelinau visai, o reiktu anksciau atsikelti kad anksciau rytoj nueit miegot smile.gif as kazkoks peledziukas. nesvarbu kada keliuos , vistiek gaunasi naktinejimas.
Atsakyti
Va,ir gruodes atsirado,kaip saunu,nors ir su nuotykiais nekokiais,svarbu,kad grizai:)saunuole,gerai mastai,kaip valgyt:)Visko isbraukti tikrai nereikia,tik zinokit,kaip pertvarkysit savo valgymo ypatumus,pacioms nebesinores eiti i kai kuriuos maisto prekiu skyrius..as tam brendau kokius 6 metus..bet dabar jau pribrendau:)ir man is viso nereikia jokiucipsu,jokio,majonezo,grietines,rukytu desru,desreliu ir visokiu kitokiu riebybiu:)aisku,jei kada gyvenime noras uzeis suvalgyti cipsu,as taip r padarysiu,bet tik tam,kad prisiminti,kokie jie slykstus,ir kaip po to dziovina burna:)na,bet tam turi ateiti toks laikas:)niekada nemaniau,kad galeciau valgyti be druskos..kad nereiktu praktiskai cukraus,tik ryte i kava puse saukstelio 1 kkart dienoj..arba,kad galeciau praryti virta kiausini be nieko,bet skanu,ir gerai,ir dziaugiuosi:)arba neisivaizdavau,kaip galima valgyti barscius be grietines?galima,ir visai skanu:)
Na,ka,siandiena vel minus 200 g:)ruosiuosi i sporto kluba,dar zadejo siandiena detale masinai parvezt,tai va taip vel diena prasigais tam servise:)na,bet ka padarysi..Jei nera kam,galiu as si karta surasyt svoriukus...pusryciauju su sureliu saldziu ir kava.priespieciai bus bananas,o pietus 2 virtos bulves su grudeta varske,vakare-tuno salotos..geos dienos visoms,skaniu pusryciu,ir daug vandenuko nepamirsam:)as kai sportuoju,per valandziuke isgeriu beveik 1.5 litro vandens:)
Atsakyti
Labas rytas. Aciu uz priemima mergaites 4u.gif

QUOTE(vivilma @ 2014 05 12, 21:01)
O nuo ko gi tau negera,Aurosoma?


Uzsikreciau nuo sunelio akiu uzdegimu (jis darzelyje uzsikrete nuo kitu vaikuciu, nezinojau, kad akiu uzdegimas uzkreciamas), dar supuliavo gerkle. Temperatura pakyla.

Man tas medziagu apykaitos uzvedimas visai patiko, bet dabar laukiu vyro griztancio is uzsienio, tai jau nespesiu pasilaikyti. Ruosiu aisku grazia vakariene seimai. Pasilaikysiu kai isleisiu vyra vel. Reikia uzsirasyti, ka ten kada valgyti.

Siandien meniu nebus grazus, nes vakar buvo sveciu, liko sumustinuku, teks padalinti porai valgymu ir suvalgyti. Negi ismesiu blush2.gif
Atsakyti
ha... vakar maniau kad as viena cia tokia naktinejanti, bet gi ne sandycandy taip pat naktim nemiega mirksiukas.gif
rankai išvarža, liaudiškai vadinama buvo. teks saugoti moteriskas rankeles ir išmokti mažesnius svorius rankom nešioti. nail.gif

del lentutes taip pat nezinau kaip ją ikelia tarkim exel pavidalo, gal pradziai tiesiog pasidarom sąrašiuką temoje (Nickas: statavimo data, pradinis svoris, esamas svoris, kiek -kg per savaitę, siekiamas svoris ir ūgis)

as kad ir viena ranka, bet esu namie kol kas tai subaksnočiai sąrašiuką jeigu ką.

Atsakyti
QUOTE(Aurosoma @ 2014 05 13, 07:32)
Labas rytas. Aciu uz priemima mergaites  4u.gif
Uzsikreciau nuo sunelio akiu uzdegimu (jis darzelyje uzsikrete nuo kitu vaikuciu, nezinojau, kad akiu uzdegimas uzkreciamas), dar supuliavo gerkle. Temperatura pakyla.

Man tas medziagu apykaitos uzvedimas visai patiko, bet dabar laukiu vyro griztancio is uzsienio, tai jau nespesiu pasilaikyti. Ruosiu aisku grazia vakariene seimai. Pasilaikysiu kai isleisiu vyra vel. Reikia uzsirasyti, ka ten kada valgyti.

Siandien meniu nebus grazus, nes vakar buvo sveciu, liko sumustinuku, teks padalinti porai valgymu ir suvalgyti. Negi ismesiu  blush2.gif

Agurkų kompresai

Jei skauda akis arba į akis išsiliejo kraujo, ant akių vokų uždėkite šviežių agurkų griežinėlių arba trintų agurkų kompresą. Paprastai akių skausmas praeina po pusvalandžio.
Jei akių niežulį ir uždegimą sukėlė alergija augalų žiedadulkėms, taip pat padės agurkų kompresas.
Sergantiesiems akių uždegimu patariama gydytis ir agurkų žievės antpilo kompresais: pusę stiklinės susmulkintos agurkų žievės užpilkite puse stiklinės verdančio vandens ir įberkite pusę šaukštelio geriamosios sodos.
Dermatito ir kitų uždegiminių odos ligų gydymas: sutarkuokite agurką ir šios tyrelės kompresą uždėkite ant gydomųjų vietų.
Ant vabzdžių įgeltos vietos uždėkite agurko griežinėlį, ir skausmas netrukus nurims, o patinimas - nuslūgs.
Tai ka,siunciam gruodes?rytoj visa diena.O rezultatus paskelbs ketvirtadieni?ar visos sutinkat?
Atsakyti
nu tai liuks, tada gruodes ir siuncias i asmenine zinute savo duomenis rytoj smile.gif o paskelbimas ketvirtadieni kita. as ryt ryte anksti issiusiu.
@gruodes, o kelinta valanda mazdaug tu kita ketvirtadieni paskelbtum? nes as tik kita treciadieni grisiu namo, tai pasisvert galesiu tik ketvirtadieni ryte, gal speciau iki paskelbimo tau issiust savo svori smile.gif nezinau kaip reiks issilaikyt kad nepriaugciau. na, daug vaiksciosim tai gal issipurtys. stengsiuos valgyt nedaug.
... as irgi pirmas dvi savaites nevartojau druskos ir cukraus. stebejaus kad avizine kose gali but visai nieko ir be nieko biggrin.gif taip, ir kiausinukas virtas be majonezo toks pats skanutis. ..
kaip gerai kad cia susiburem. as jau matau visu musu ateiti.. lieknos ir grazios ir laimingos smile.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti