Įkraunama...
Įkraunama...

Skrandžio mažinimo operacija III dalis

Aciu visoms. Tikiuosi kad kazka pasiulys unsure.gif
Atsakyti
Jus jau atleiskit,bet taip iseina,kad svoris grysta paziurejus i mamukes68 liniuote blink.gif verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(broma @ 2014 06 24, 19:18)
Jus jau atleiskit,bet taip iseina,kad svoris grysta paziurejus i mamukes68 liniuote blink.gif  verysad.gif


Pirmiausia, tai manau jos liniuotėje yra siekemybė, o ne buvęs svoris...
O antra - tik burną užsisiuvus svoris nebegrįš niekada...
Ne operacija tau svorį sumažina, o pakeistas gyvenimo būdas... Kuriam nesikeičiant beabejo svoris grįžta...
Atsakyti
QUOTE(eta_lna @ 2014 06 25, 09:45)
Pirmiausia, tai manau jos liniuotėje yra siekemybė, o ne buvęs svoris...
O antra - tik burną užsisiuvus svoris nebegrįš niekada...
Ne operacija tau svorį sumažina, o pakeistas gyvenimo būdas... Kuriam nesikeičiant beabejo svoris grįžta...

pries metus ar daugiau nebepamenu buvo skaiciukai grazesni,o dabar matau,kad uzaugo.
Atsakyti
QUOTE(broma @ 2014 06 25, 12:52)
pries metus ar daugiau nebepamenu buvo skaiciukai grazesni,o dabar matau,kad uzaugo.

operacija yra tik irankis ir juo pasinaudosim ar ne cia tik paciu reikalas

Atsakyti
Merginos kurios prasotes i FB grupe atkreipkite demesi, kad tai yra uzdara grupe ir ten bendrauja tik operuotos ar besiruosiancios operacijai.
tos kurios nori prisijungti ir pasimotyvuoti beziuredamos i mus galite nesivarginti.
aciu uz supratinguma
4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Skupyla: 01 liepos 2014 - 08:53
Mamuke tai pas mus visi mielai laukiami kurie galvoja apie TAI. bet kai pradejo rinktis ir sakyt man reikia paziurt i jus ir tai bus motyvacija nebestoret ir pradet sportuot nu tada atsiprasau - ka mes kokie zoosodo gyventojai? kad ziuret i mus ir bjauretis? biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo d'esprit: 01 liepos 2014 - 11:30
QUOTE(Skupyla @ 2014 07 01, 11:26)
Mamuke tai pas mus visi mielai laukiami kurie galvoja apie TAI. bet kai pradejo rinktis ir sakyt man reikia paziurt i jus ir tai bus motyvacija nebestoret ir pradet sportuot nu tada atsiprasau - ka mes kokie zoosodo gyventojai? kad ziuret i mus ir bjauretis? biggrin.gif

visiškai Jums pritariu...
Atsakyti
Ramuma.... biggrin.gif
Atsakyti
Tikrai,kad ramuma smile.gif
Atsakyti
Sveikos merginos , man 21 , pries savaite pasidariau kombinuota skrandzio mazinimo ir apylankos operacija. Pries op sveriau 127, po savaites -121 smile.gif ganetinai nemazai numeciau, neaisku ar riebaliukai krenta ar tai vis dar vandens ir raumenu saskaita. beje mano ugis-167cm, tad KMI buvo apie 46:(, mokejau uz irankius 5530lt, beje dar dvi sav pries op pirkaus modifast uz 350 , bei tyrimai dar kainavo apie 100:) tad sumele nemaza. Na ka dabar maitinuos kaip leliukas beveik bet per kancias i zvaigzdes smile.gif , rinkaus apylanka nes manau kad ji bus efektyviausia nors minusu tikrai bus manau, vien tai kad papildus reiks vartot visa gyvenima.
Atsakyti
Labukas, senai rasiau, man jau pusmetukas po Op. bet tik pries kelias dienas atidaviau krauja pakartotiniams tyrimams. lauksiu atsakymu ir leksiu pas A.M.. kolkas esu viskuom patenkinta. Vasara labai veda is kelio, vitaminus pamirstu isgerti. bet rudeni stos i vezias planuoju pradet sportuoti, koki kluba lankyt,
sekmes Solvyte93, pirma menesi svoris kris zaibiskai. kuo toliau tai netgi teks ir savo pastangu ideti smile.gif
Atsakyti