Įkraunama...
Įkraunama...

Minus 10

Kaip sekasi ridenti kilogramus. smile.gif ? O as tuoi gal uz paskaitas pinigus pradesiu imt lotuliukas.gif .Uzejo tarpas,kad poniutes pradejo tiesiog reikalaut pasakyt ka as darau,praso el.pasto tel nr. lotuliukas.gif O as juokom sakau,uz kiekviena numesta 1kg.imsiu po 10€ biggrin.gif .
Atsakyti
QUOTE(Dusetelle @ 2015 05 06, 14:28)
Kaip sekasi ridenti kilogramus.  smile.gif  ? O as tuoi gal uz paskaitas pinigus pradesiu imt 

Te balioną 4u.gif Puikūs pasiekimai! Išgirdai "klinkt" galvoje? biggrin.gif

Įsivaizduoju išvaizdos pokyčius rolleyes.gif Bet... kaip su oda (pilvo, rankų, šlaunų) reikalai?
Atsakyti
QUOTE(meškutė_Nida @ 2015 05 06, 17:59)
Te balioną  4u.gif Puikūs pasiekimai! Išgirdai "klinkt" galvoje?  biggrin.gif

Įsivaizduoju išvaizdos pokyčius rolleyes.gif Bet... kaip su oda (pilvo, rankų, šlaunų) reikalai?

Nesu ta moteris,kuri turi ta grazia kriauses formos figura.Tai kojos pas man is kudesniu vietu visa laik buvo.Va su pilvu,tai jis pas mane labiausiai kabejo.Ypac po paskutinio nestumo,kai kudiki 4.6kg reikejo isnesiot.Bet su lasinukais ir jis traukiasi.Sportuoju dar reguliariai iki devinto prakaito.Tai kai pasakiau moteriai,kad sveriu 81,o ana 70kg sverianti,manes isputus akis paklause,,tai kas pas tave taip sveria?Nes vizualiai mes vienodos.Dar kai nepamirstu pasitepu oda mumijaus tablete istirpinta kreme.Na,bet atskiru maudimuku nevaiksciosiu,tai nelabai imsiu galvon jei tas pilvas ir neatrodys estetiskai :-) .
Atsakyti
QUOTE(Dusetelle @ 2015 05 09, 08:42)
Na,bet atskiru maudimuku nevaiksciosiu,tai nelabai imsiu galvon jei tas pilvas ir neatrodys estetiskai :-) .

A, tai tu irgi "obuolys"? Nes dėl pilvo aš niekad neturėjau iliuzijų- toks gyvenimas. Kaip ir dėl krūtinės- nereikia norėti, kad E-F taptų stangriu C.

Bet kaip tau su rankų (viršutinės dalies), šlaunų (viršutinės vidinės dalies) oda? Nes man jau dabar, po -23 kg, liūdna žiūrėti, o kas bus po dar -12 kg...

Ir- kas tas mumijus, ką jis duoda, kur jį pirkti? A.a. tetulė vis girdavo kažkokį mumijo- bet nepamenu, nei kas, nei kaip, nei kodėl. rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo meškutė_Nida: 09 gegužės 2015 - 11:43
QUOTE(meškutė_Nida @ 2015 05 09, 13:42)
A, tai tu irgi "obuolys"? Nes dėl pilvo aš niekad neturėjau iliuzijų- toks gyvenimas. Kaip ir dėl krūtinės- nereikia norėti, kad E-F taptų stangriu C.

Bet kaip tau su rankų (viršutinės dalies), šlaunų (viršutinės vidinės dalies) oda? Nes man jau dabar, po -23 kg, liūdna žiūrėti, o kas bus po dar -12 kg...

Ir- kas tas mumijus, ką jis duoda, kur jį pirkti? A.a. tetulė vis girdavo kažkokį mumijo- bet nepamenu, nei kas, nei kaip, nei kodėl. rolleyes.gif

Apie alatajaus mumiju daug internete aprasyta.
Jis naudingas ne tik vartojant,bet ir sumaisius tablete su kuno kremu tepant oda.Tvarko suglebima,stangrina,gydo strijas.As pries tepant,pries valanda,tablete imetu i atskira indeli su kremu ir ji kreme istirpsta.Dar labai gerai pylinga pasidaryti si kavos tirsiais(neuzplikytais) .As daug info radau Miranovos temoj -60 .
Del ranku ir as bijojau,bet kai tenka daryti atsispaudimus,tai viskas graziai kolkas atrodo.Slaunu vidine dali kaip ir pilva tepu mumijum.Pries tai tikrai atrode nekaip. doh.gif.
Atsakyti
Laba diena,

Nu ka, vel pribrendo reikalas sad.gif

MN sveikinimai, nezinau, kaip tu taip pavarei, ale vistiek geras

As irgi noriu.

Atsakyti
QUOTE(Rhianna @ 2015 06 09, 06:25)
1. Nu ka, vel pribrendo reikalas sad.gif
2. MN sveikinimai, nezinau, kaip tu taip pavarei, ale vistiek geras
3. As irgi noriu.

1. Sveri tiek, kiek niekad anksčiau?

2. Taip elementariai paprasta, kad vis vien nepatikėsi, kaip...

3. Nori- bus.
Atsakyti
sveikos ph34r.gif
Atsakyti
QUOTE(Čili @ 2015 06 16, 08:16)

Oho,kokie zmones ! biggrin.gif. Kokiais vejais? cool.gif
Atsakyti
QUOTE(BonaDona @ 2015 06 16, 11:05)
Oho,kokie zmones !  biggrin.gif. Kokiais vejais?  cool.gif

praverką darau cool.gif Įkvėpimo ieškau doh.gif
Atsakyti
QUOTE(meškutė_Nida @ 2015 06 10, 13:50)
1. Sveri tiek, kiek niekad anksčiau?

2. Taip elementariai paprasta, kad vis vien nepatikėsi, kaip...

3. Nori- bus.

1. Taip.

2. Genialumas paprastume.

3. Ok. wink.gif
Atsakyti
oi, seniai matyta Rhianna wub.gif gal susiimam maždaug? blush2.gif
Atsakyti