Įkraunama...
Įkraunama...

Lieknėjančių mergyčių šeimynėlė

QUOTE(Kristule05 @ 2014 12 03, 20:28)
O kaip  šiaip pačiai sekasi ?  4u.gif


Ačiū, nieko labai naujo, dirbu ten pat, gyvenu su tuo pačiu smile.gif Sūnus jau penktus metus eina, tai jau su darželiu bent geriau, mažiau ligų šiais metais.. nuo sausio reiks vėl prie jūsų prisijungti o tai priaugau šiek tiek kg, reiks pradėt sportuot :-)
Atsakyti
QUOTE(aggree @ 2014 12 04, 13:04)
Ne. Tik jei per velai pavalgau, tai negaliu uzmigt, nes tiesiog bloga buna. Paskutini karta valgau iki 20 val. Bet cia as izvelgiu pliusu smile.gif ismokau vakarieniaut ne per velai biggrin.gif tikiuosi toks ritmas issilaikys ir veliau... Laaabai tikiuosi.

Kaip tu laikais? Jau kita savaite galesim pasimatyt kada kokios arbatos smile.gif


Būtinai. Juk žinai kur eit smile.gif. Aš visada laukiu
Dėl ritmo tai nesuk galvos. Kai gims lelius - jis Tau tokį ritmą sustatys... smile.gif. Aš pirmus mėnesius naktim valgydavau. Taip 2-3 val. Prikelia tai pareini iš virtuvės - vienoj rankoj buteliukas, kitoj kotletas. Kornelija valgo. Ir aš. Dabar jau nebeduoda man valgyt. Palikt vienos negaliu, nes įsižeidžia. Šalia valgyt irgi negaliu. Nes tada reikia dalintis. Kitaip stovi lovytėj ir "mamamamamamam" biggrin.gif

Šiandien važiuos mano pupa pas senelius pasilepint. O man reikia į Ukmergę suvažinėt. Krikšto vaikus aplankyt dar prieš Kalėdas. Ir dar bernioką savo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(jurgacka @ 2014 12 06, 07:17)
Šiandien važiuos mano pupa pas senelius pasilepint. O man reikia į Ukmergę suvažinėt. Krikšto vaikus aplankyt dar prieš Kalėdas. Ir dar bernioką savo biggrin.gif

bernioka???
Atsakyti
Sveikos merginos,

Na ka ir as jungiuosi prie lieknejanciu. Gal kas kokiu budu kaip motyvuotis? As savo saraseli jau sudariau (NE) Lengvas budas suliekneti

Kas nors kokiu kitokiu patarimu ? Labai aciu mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti
Jurgacka, gero kelio 4u.gif Būk atargi, neskubėk, nes šiandien vien avarijos, ledas rolleyes.gif

Avah, sveika prisijungusi 4u.gif Kaip suprantu čia tavo blogas, labai jaukus wub.gif
Atsakyti
Aciu aciu,

Labai smagu, pagalvojau, kazkaip paskutiniu metu motyvacijos labai pradejau ieskoti visur. Ziuriu mamytes cia viena kitas palaiko smile.gif 4u.gif
Atsakyti
Nu va prsidaviau.Ale nuddžiugino svarstyklės.Nors pasisvėriau tik dabar ir pridaviau smile.gif Bet su geru pliusu thumbup.gif
Ale žiūriu man tie mokslai ir anksti ėjimus miegoti vakare,''mačyja''.Nebėr laiko užkandžiaut,tai ir kg pradėjo po truputuką tirpt.
Kad tik neužiogt ant to džiaugsmo doh.gif
Atsakyti
Agree, nu bernioką smile.gif. Ar man dabar visą gyvenimą vienišai būt. Aš da ir ženytis antrukart spėsiu smile.gif


QUOTE(ernesin @ 2014 12 06, 17:52)
Jurgacka, gero kelio 4u.gif Būk atargi, neskubėk, nes šiandien vien avarijos, ledas rolleyes.gif

Avah, sveika prisijungusi 4u.gif  Kaip suprantu čia tavo blogas, labai jaukus wub.gif


Taip... kelias buvo ojojoj... mane lenkdama viena mašina suktis pradėjo ir nuo kelio nuvažiavo. Gerai, kad sėkmingai... pasisekė jiems. Bet aš irgi vos kelnių neprikroviau. Atgal bezdėjau ant 80 biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Kristule05 @ 2014 12 08, 16:57)
Nu va prsidaviau.Ale nuddžiugino svarstyklės.Nors pasisvėriau tik dabar ir pridaviau smile.gif Bet su geru pliusu thumbup.gif
Ale žiūriu man tie mokslai  ir anksti ėjimus miegoti vakare,''mačyja''.Nebėr laiko užkandžiaut,tai ir kg pradėjo po truputuką tirpt.
Kad tik neužiogt ant to džiaugsmo  doh.gif

thumbup.gif

QUOTE(jurgacka @ 2014 12 08, 17:01)
Agree, nu bernioką smile.gif. Ar man dabar visą gyvenimą vienišai būt. Aš da ir ženytis antrukart spėsiu smile.gif

biggrin.gif nu saunuole.

Man sian pirma nedarbo diena smile.gif ta proga namie kotletai biggrin.gif nors ju nemegstu nei gamint, nei valgyt biggrin.gif
O ryt morku pyraga bandysiu kept biggrin.gif va kokia namu seimininke pasidarysiu biggrin.gif
Atsakyti
Draugiškai lieknėjame sunglasses2.gif

Kristule05 - 164cm/100kg – 110kg (liko 10) -2,0

rootha – 161cm/58kg – 62,5kg (liko 4,5)

Neraitė – 160cm/56kg – 57,8kg (liko 1,8)

jurgacka - 173cm/70kg – 81kg (liko 11)






Atsakyti
Neraite, kaip tavo bėdos, ar išsisprende? rolleyes.gif
Atsakyti
As tai dar kazkaip bijau lipti ant svarstykliu, nors jauciu kad kazkiek nukrito, nesinori dar. Man motyvacija dingsta akzkaip. Va siandien sportuoti leksiu, tai laukiu vakaro labai smile.gif rolleyes.gif
Atsakyti