Įkraunama...
Įkraunama...

*Pasitikim pavasarį lieknos*

QUOTE(Kikavaida @ 2015 04 18, 16:03)
Sveikos, žinokit kokia valgymo psichozė užėjo...
Emocinis valgymas, ėdu ėdu ėdu ir dar noriu. Svoris vos ne atgal sugrįžo  cray.gif nebeįmanoma sausiimt, vakare apsiryjimai didžiausi, visokios mintys, kiek aš čia tas žoles galiu valgyt, juk noriu saldainių ir riebių patiekalų, vėl savim esu nepatenkinta, nežinau ką daryt.... Reikia kažkaip žengt vėl žingsnius ir pradėt kontroliuoti, jau kai numečiau 7kg, sau patikau, rūbai laisvi, o dabar vėl esu didelė vaikščiojanti spurga su džemu... kam nors gal panaši situacija?  umn.gif Palinkėkit man stiprybės...  unsure.gif

Linkiu stiprybės 4u.gif Aš kažkaip padrikai valgau paskutiniu metu, bet svoris +/- 1 kg svyruoja kaip ir anksčiau tai kaip ir nėra blogai. Kūnui pastangrint pradėjau gelį naudoti tai taip lyg ir į veidrodį jau pradedu kartais žiūrėti biggrin.gif net komplimentų per šokių repeticiją sulaukiau ax.gif
Papildyta:
QUOTE(Staigmena @ 2015 04 14, 10:42)
Manau priimsim wink.gif


drinks_cheers.gif

Kaip tavo linijiniai šokiai? Tikiuosi vis dar lankai mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif
lankau linijinius ir megaujuosi jais. va dar sportuoti aktyviai pradejau. Insanity treniruotes lankau. Jas lankiau ir pernai vasara tai labai man patiko. o kadangi svoris ir man auga toks ispudis nuo oro, tai tenka labai susigriebti.... dukters komunija oi 1,5 men o as apsirengti turiu kuo ti i nieka neitelpu. va ir motyvas. est noriu vakarais siaubas kaip bet pliurpinu venadeni kantriai....

Labai labai palaikau visas 4u.gif 4u.gif 4u.gif

Semlina - kas per gelis?
Atsakyti
QUOTE(Staigmena @ 2015 04 19, 21:25)
Sveikutes  4u.gif
lankau linijinius ir megaujuosi jais. va dar sportuoti aktyviai pradejau. Insanity treniruotes lankau. Jas lankiau ir pernai vasara tai labai man patiko. o kadangi svoris ir man auga toks ispudis nuo oro, tai tenka labai susigriebti.... dukters komunija oi 1,5 men o as apsirengti turiu kuo ti i nieka neitelpu. va ir motyvas. est noriu vakarais siaubas kaip bet pliurpinu venadeni kantriai....

Labai labai palaikau visas  4u.gif  4u.gif  4u.gif

Semlina - kas per gelis?


Šaunuolė, kad taip sugebi laikytis nevalgius. Man ne visada taip gaunasi.
Linijiniai man irgi patinka, bet va daugiau kažkuo užsiimti neprisiverčiu blush2.gif

O gelis šitas: http://www.marykay.l...Id?eCatId=10001
Tik jis brangokas. verysad.gif Dabar šitą užsisakiau emulsiją: http://www.marykay.l...Id?eCatId=10001
tai kai baigsiu gelį bandysiu šią naudoti, nes metai vis tik savo daro ir jau žiūriu, kad ne tik veido odą reikia stangrinti, bet ir kūno ax.gif
Atsakyti
Zodziu, siandien mane galutinai uzkniso mano jau keleta menesiu is vietos nepajudantis svoris, todel parasiau vyrui i darba zinute: man truksta motyvacijos liekneti. Galbut isteigtum man koki nors priza, jei atsikratyciau bent jau 3-4 kg iki vasaros pradzios :-)
Na, zinute suveike!
Jis sake apsvarstysias su manim si reikala ( priza ir jo dydi). As pasakiau, kad pageidauciau grynuju biggrin.gif
Tai mane paskatintu pajudinti savo lasinius, ypac kai po to tureciau uz ka atnaujinti savo garderoba thumbup.gif
Atsakyti
Ateinu pasiguost panos...
Žinokit baisu su tuo ĖDIMU, nebegaliu, ryju kibirais... Esu sau nebegraži, nenoriu niekur iš namų eit, kad niekas nepamatytų, kaip aš išstorėjau...
Nu jau pasidariau nuotrauką su apatiniais, šlykštu žiūrėt.
Nuo ryt griežtai, čia rašysiu savo dienos meniu ir jei matysit, kad kas labai blogai peikit, smerkit...
Gal kas nuo ryt kartu pradedat?
Atsakyti
QUOTE(Kikavaida @ 2015 04 26, 21:12)
Ateinu pasiguost panos...
Žinokit baisu su tuo ĖDIMU, nebegaliu, ryju kibirais... Esu sau nebegraži, nenoriu niekur iš namų eit, kad niekas nepamatytų, kaip aš išstorėjau...
Nu jau pasidariau nuotrauką su apatiniais, šlykštu žiūrėt.
Nuo ryt griežtai, čia rašysiu savo dienos meniu ir jei matysit, kad kas labai blogai peikit, smerkit...
Gal kas nuo ryt kartu pradedat?

Puiki mintis rašyti ką valgai. Gal tikrai taip bus lengviau save kontroliuoti. Galiausiai matysi kaip svoris reaguoja į tokį valgymą.

P.s mano svoris šiandie 70 kg doh.gif taigi turiu pliuso, bet to ir tikėjausi po savaitgalinių tortų, mišrainių, šašlykų ir pan. Baisiai nepergyvenu. Manau kelios dienos saikingos mitybos ir bent jau 1 kg tikrai dings.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo semlina: 27 balandžio 2015 - 07:02
Nu ką, mano žadėtas meniu:
Du sumuštiniai su duona, dešra ir pomidoru + kavyte
Kalakutienos kotletukai + salotos
Obuolys + stiklinė pasukų

Na kol kas man tai atrodo laaabai mažai...
Nes valgydavau vos ne tiek vienu prisėdimu pastaruoju metu biggrin.gif
Bet laikas skrandį traukt tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Kikavaida @ 2015 04 27, 19:17)
Nu ką, mano žadėtas meniu:
Du sumuštiniai su duona, dešra ir pomidoru + kavyte
Kalakutienos kotletukai + salotos
Obuolys + stiklinė pasukų

Na kol kas man tai atrodo laaabai mažai...
Nes valgydavau vos ne tiek vienu prisėdimu pastaruoju metu biggrin.gif
Bet laikas skrandį traukt  tongue.gif

thumbup.gif puikus meniu
Atsakyti
oi koks geras meniu drinks_cheers.gif
o as siandien jau net papusryciavau smile.gif
vakar butinai nebevalgysiu nuo 19 val. ax.gif reikia kazka daryti nes sukneles 12 dydzio jau perku.... doh.gif
Atsakyti
Niu tai kur prapuolėm, vasara už kelių dienų, o mes ką niekur neisim, nes gėda bus lašinius parodyt? Grįžtam ir stipriai susiimam! showoff.gif
Atsakyti
QUOTE(Kikavaida @ 2015 05 29, 17:55)
Niu tai kur prapuolėm, vasara už kelių dienų, o mes ką niekur neisim, nes gėda bus lašinius parodyt? Grįžtam ir stipriai susiimam!  showoff.gif

Na man siemet kaip niekad nesiseka su svoriu kovoti... ta proga siandien pasisveriau ir isdumiau sportuoti.... nu baisu i skaicius ziureti.... puse rubu tenka atideti iki ,,kol sukusiu''... jau tikrai reikia susiimti...
Atsakyti
QUOTE(Staigmena @ 2015 06 04, 19:03)
Na man siemet kaip niekad nesiseka su svoriu kovoti... ta proga siandien pasisveriau ir isdumiau sportuoti.... nu baisu i skaicius ziureti.... puse rubu tenka atideti iki ,,kol sukusiu''... jau tikrai reikia susiimti...

Ir manęs svarstyklės nedžiugina sad.gif
Atsakyti