Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštynų scenarijus,kad šventė

QUOTE(LinetaBlue @ 2009 04 26, 15:01)
jei zidinukas nebutinas, tai negarysim jo tada  blush2.gif

Žinoma kad taip, darykite kaip jums išeina mirksiukas.gif , linkiu gražios šventės 4u.gif
Atsakyti
Sveikos kurybingosios mamytes ir kriksto mamytes smile.gif
As liepa taip pat tapsiu kriksto mamyte, tad intensyviai jau klei menesiai joms ruosiuosi-noriu, kad butu nepamirstamos ax.gif
Radau kazkur stai tokius labai grazius seneliu pasizadejimus:
10.Senelių pasižadėjimai (užtvirtinant Saulutės koše):
MOČIUTĖS:
Aš, Saulės-Marijos močiutė, XXX, savo valia, eilinį sykį neklausydama vyro, būdama blondinė (abi močiutės iš tiesų – blondinės) ir apakus iš meilės Saulutei, visų čia dalyvaujančių akivaizdoje iškilmingai PASIŽADU:
•Kad ir kas benutiktų, nepamiršti, kad vaikai būna arba švarūs, arba laimingi. Todėl nepyksiu, kai Saulė riebaluotais pirštais nučiupinės ką tik perdažytas namų sienas, žemėtom kojom nutapens per naują kilimą ar į šuns būdą paklos ką tik iš valyklos parneštą kostiumėlį.
•Be jokių atsikalbinėjimų pažiūrėti Saulę savaitgaliais, švenčių dienomis, per jos tėvų ir krikštatėvių atostogas ir šiaip be jokio reikalo.
•Pamokyti Saulutę:
… kaip išsireikalauti pakvietimo į restoraną, užuot virus sriubą iš kirvio…
… kaip vienu blakstienų mirktelėjimu apsukti vyrus aplink mažąjį pirštelį…
… kaip elgtis, kad šeimos kaklas visuomet vadovautų galvai…
•Būti tikra močiute – nelepinti anūkėlės.
Dovanos močiutėms - po medinį šaukštą košei virti ir po pagalvėlę anūkėlei migdyti.
SENELIAI:
Aš, Saulės-Marijos močiutės vyras, XXX, savo valia, neįtakojamas žmonos ir būdamas pakankamai blaivios galvos, visų čia dalyvaujančių akivaizdoje iškilmingai PASIŽADU:
•Kad ir kas beatsitiktų, išlaikyti šaltakraujiškumą ir savitvardą situacijose, kai pasireikš Saulės savarankiškumas ir fantazija. Todėl nepyksiu, kai Saulė visą gyvenimą rinktą pašto ženklų kolekciją iškeis į vienaakį katiną nušiurusia uodega.
•Pamokyti Saulytę, kaip dirbti sode, nes jos tėvai tikrai to tikrai nepadarys…
•Išmokyti Saulytę vairuoti ir gimnazijos baigimo proga nupirkti jai automobilį, ne prastesnį nei savo
•Sutaupyti iš pensijos Saulutės mokslams ir vestuvinei suknelei…
•Per Kalėdas persirengti Kalėdų seneliu ir, žinoma, neužmiršti dovanų.
•Būti tikru močiutės vyru – neleisti močiutei lepinti anūkės.

Tik man reikia, kad tiktu berniukui. Kazkaip nekyla minciu, kaip cia perkurus... blush2.gif
Gal turit kokiu minciu???
Atsakyti
QUOTE(LinetaBlue @ 2009 04 26, 15:16)
Sveikutes  4u.gif

daug skaiciau krikstynu temu, bet noriu pasiteirauti, o kas yra tas kriksto zidinys? O cia ne tas pats kas kriksto zvakute? Kad ir daug skaiciau, bet niekur neradau kaip tiksliai reikia elgtis baznycioje, mes su MB busim krikstateviai, tai gal kas zinot ka kaip ir kada reikia sakyti? Zinau tik, kad kai kunigas paklausia ko prasote vaikui, reikia atsakyti - kriksto. Aciu uz pagalba  4u.gif




cia jau biski perdetas reikalas su tuo zidiniu,sumaisytps tradicijos ir paprociai doh.gif seip kriksto zvake pridegama baznycioj nuo velykines zvakes, p[asaakant atitinkamas zodzius. bet toliau jau kiekveinam savo:)
Atsakyti
QUOTE(-zuvedra- @ 2009 05 10, 20:38)
pasinaudosiu sia zavia ideja  wub.gif

Visada prašom 4u.gif , nes šias idėjas čia surašo visos šauniosios švenčių planuotojos thumbup.gif , kuriomis ir aš pasinaudojau ax.gif , vakare laukite nuotraukėlės mirksiukas.gif
Atsakyti
Mes per vaikučio krikštynas, grįžę namo, uždegėme jo krikšto žvakelę ir nuo jos uždegėme šeimos židinį, kurį turime nuo savo vestuvių. Manau jog tai nieko blogo, juk krikštynos taip pat viena iš šeimos švenčių, o šeimos židinys nedulka lentynoje... Uždegame jame žvakelę per visas šeimos ar didesnes šventes, o kartais ir taip uždegame... tiesiog dėl jaukumo ...
Atsakyti
QUOTE(vitaliux @ 2009 05 12, 14:38)
Mes per vaikučio krikštynas, grįžę namo, uždegėme jo krikšto žvakelę ir nuo jos uždegėme šeimos židinį, kurį turime nuo savo vestuvių.  Manau jog tai nieko blogo, juk krikštynos taip pat viena iš šeimos švenčių, o šeimos židinys nedulka lentynoje... Uždegame jame žvakelę per visas šeimos ar didesnes šventes, o kartais ir taip uždegame... tiesiog dėl jaukumo ...

Kaip miela wub.gif Jei jūs nieko prieš ir aš pasinaudosiu šia idėja - įvesiu naują šeimos tradiciją wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
labai patiko tokia ideja matyta per vienas krikstynas: Sveciams buvo isdalinti oro balionai ant kuriu kiekvienas parasydavo palinkejimus, garsiai perskaitydavo, pabuciuodavo vaika ir paleisdavo baliona i ora 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Diax @ 2009 05 12, 14:55)
Kaip miela  wub.gif Jei jūs nieko prieš ir aš pasinaudosiu šia idėja - įvesiu naują šeimos tradiciją  wub.gif  wub.gif  wub.gif

tikrai nieko prieš mirksiukas.gif
O man savimeilę paglostė kad neišpeikė kol kas niekas tokių mūsų šeimos tradicijų blush2.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti