Įkraunama...
Įkraunama...

Stebuklingi produktai, kuriuos atradau

Sveikos, moterys,

norėjau pasidalinti savo teigiamą patirtimi, nes žinau, kaip sunku būna susigaudyti kosmetikos rinkoje ir iš siūlomų produktų rasti kažką sau tinkančio. Ir tikrai žinau, kaip pykta būna, kai nuperki produktą už 100 ar 200 litų, o poveikio jokio, man taip buvo daugybę kartų. Bet pastaruoju metu radau 3 produktus, kurie tikrai veikia ir padėjo man paspręsti tikrai rimtas grožio problemas. Rekomenduoju pabandyti:

1. Beeksperimentuodama su plaukais prisidirbau, nualinau visiškai, pradėjo slinkti ir lūžinėti, galvojau jau plika liksiu. Niekas nepadėjo, kol neparekomendavo draugė pabandyti "Pantogar" vaistą nuo slinkimo (būtent vaistas tai, o ne maisto papildas). Vartoju jau trečias mėnuo ir tikrai padeda, slinkti visiškai nustojo, jau ataugę nemažai prie šaknų ir matosi, kad daug gyvesni plaukai bendrai. Tikrai rekomenduoju, atsiperka investuoti 100 lt (tiek vaistinėje kainoja)

2. Dar papildomam veiksmui (galiukams išgelbėti) norėjau kokios nors priemonės tepti plaukus, kad ne tik nuo šaknų, bet ir galiukus pagražinti. Daug ką bandžiau, ir aliejus visokius natūralius ir t.t., bet nelabai rezultatas, o kainos žiaurios. Kol nepadovanojo per Kalėdas plaukų kaukę "Lee Stafford". Nuo to laiko jau penktą idelį naudoju ir tikrai naudosiu, nes tikrai veikia. Plaukai puresni, galiukai mažiau lūžinėja (net jau 3 mėn. nekirpau, nors ankščiau turėjau kas mėnesį kirpti, kokie buvo nuriušę). Ir kaina ne tokia jau kosminė - su akcija apie 25 lt kainoja, užtenka daugiau nei mėnesiui.

3. Nuo paauglystės kovoju su problemine riebia oda, linkusia į spuogus ir inkštirus. Ir, kaip ir visos turinčios tą pačią problemą, žinau, kad daugumą kosmetikos, kurią reklamuoja kaip padedančią "susigrąžinti tobulą odą" iš tikrųjų visiškai nepadeda, visiškai. Kiek pinigų sukišau, net baisu pagalvoti. Suniausia su nuolat prasimušančiu riebalu, ypač vasarą, kai visas veidas blizga nuolat. Kosmetologė patarė pabandyti "Clinique" gabalinį muilą probleminei odai. Buvau labai skeptiška, bet kad jį kur velnias, pabandžiau. Ir likau nustebinta. Tikrai padėjo, kaip bebūtų keista. Nusiprausi iš ryto (oda tikrai palieka švari ir gaivi, jaučiasi, kad riebalus išima tikrai, nelieka jokio riebumo), ant viršaus birios pudros riebiai odai (naudoju mineralinę) ir veidas iki kokiu 5-6 valandos, kad ir karštyje atrodo pakenčiamai, neblizga, riebalas nevarva. Žinoma, veidas neatrodo "tobulai", kaip reklamoje, bet tik mažos mergaitės stebuklais tiki smile.gif o šitas muiliukas tikrai dėmesio vertas, pabandykite.
Atsakyti
O kur perkat kauke plaukams? mirksiukas.gif
Atsakyti
Kaip džiugu, kad Jum padėjo Pantogaras thumbup.gif Gėriau visą kursą - šešis mėnesius, bet rezultato nebuvo jokio doh.gif Tiesa, nagai labai atsigavo ir nors Pantogaro nebegeriu jau metus jie dar iki šiol labai puikūs bigsmile.gif
Atsakyti
O as noriu parekomenduoti savo atradima - RASA geli nuo spuogu 4u.gif as esu is tu amzinai jaunu - kaip tik ciklo pabaiga, taip ir pridygsta grazuoliu spuogu, nors jau 32 - eji blush2.gif zodziu, pirkau todel, kad akcija buvo, o dabart visiems i kaire ir i desine rekomenduoju - jis padeda jau po fakto, kai radai spuoga ir, nesusilaikius, ispaudei (pripazinkim, beveik visos taip darom biggrin.gif ). Puikiai nuima raudoni, patinima ir finale, pranyksta tas nelabasis ax.gif ir svarbu - tepaliukas skaidrus, gali ir i zmones iseiti bigsmile.gif
Atsakyti
O aš galiu pasakyt, kad per tą eksperimentavimą, ir pirkimą įvairių produktų ir atrandi sau tinkamas priemones, nes kas tinka jums nebūtinai tiks ir man, pvz Clinique muilas, jums tiko, galbūt man jis sausins odą, galbūt jokio poveikio nebus, juk kiekvieno oda ir plaukai, ir visas organizmas yra skirtingi. Aš taip pat esu išbandžiusi daugybę įvairiausių priemonių, išleidus tikrai nemažai pinigų, bet po truputį po truputį atsirenku kas man tinka, ir kas ne, o kaip kitaip atrasti, jei nebandyti visko ant savęs. Labai gaila, kad nėra visiems vieno recepto, kaip kovoti su įvairiomis veido/plaukų/kūno problemomis... smile.gif
Atsakyti
Taip, kas vienam super, kitam nelabai, bet kas visiems visiems super, tai is tikro super biggrin.gif
Atsakyti
Galiu pagirti juodojo molio kaukę, jau keletą metų naudoju ir tikrai ji puikiai išvalo nešvarumus 4u.gifuser posted image
Atsakyti
gal yra naudojusiu si stebukla:
Kremas probleminei odai su sraigių sekretu AloeLand Baba de Caracol 100 ml
Kremas su sraigių sekretu, kolagenu, elastinu ir vitaminu E - tai itin veiksminga priemonė, kovojant su laiku.

Sraigių koncentruotame ekstrakte daug proteinų, vitaminų, kolageno, elastino, alantoino, glikolio rūgšties, natūralių antibiotikų. Jis turi stulbinantį atstatomąjį poveikį dėl alantoino ir sugebėjimo panaudoti iš maisto gaunamą kalcį. Sraigių sekreto glikojunginiai įsotina odą ir stimuliuoja ląstelių metabolizmą, pašalina nešvarumus ir sutraukia išsiplėtusias poras.

Šis koncentratas gaminamas ne iš pačių sraigių, o tik iš jų gaminamo mucino. Šis sudarytas iš labai veiksmingų biologiškai aktyvių proteoglikanų, proteininių fermentų, vario peptidų, antimikrobinių peptidų. Šios sudėtinės dalys veikia kaip biologiniai aktyvatoriai, pašalindami mirusias ir pažeistas ląsteles, atnaujina sveikąsias ląsteles,kontroliuoja bakterijas.

Kosmetiniai efektai:

stimuliuoja ląstelių metabolizmą;
lygina raukšles;
išvalo ir sutraukia poras;
greitai užgydo įvairius odos pažeidimus, įpjovimus;
gydo tiek senas, tiek naujas odos strijas;
mažina randus ir neleidžia formuotis postacne randams;
balina pigmentines dėmes;
slopina odos uždegimą, virusų poveikį, gydo karpas;
drėkina, atstato odos tonusą, švytėjimą;
yra vienas stipriausių antioksidantų.
Gydytojai, plastikos chirurgai rekomenduoja uždėti sraiges ant odos ir leisti šliaužioti šalia - greitina gijimą, mažina randų susidarymo galimybę,saugo nuo infekcijų.

Kremo sudėtyje esantis kolagenas ir elastinas - suteikia odai elastingumo, stangrumo, tamprumo, lygina raukšles. Glikolio rūgštis - išvalo odą nuo negyvų ląstelių. Alantoinas -skatina ląstelių regeneraciją, ramina sudirgusią odą.

Kremas rekomenduojamas pavargusiai, pilkšvai, išsausėjusiai ar su užsikimšusiomis poromis nešvariai, uždegimiškai odai.

http://pigu.lt/grozi...land?id=3613907
Atsakyti
QUOTE(ernis_ @ 2012 09 22, 09:04)
Kaip džiugu, kad Jum padėjo Pantogaras  thumbup.gif  Gėriau visą kursą - šešis mėnesius, bet rezultato nebuvo jokio  doh.gif  Tiesa, nagai labai atsigavo ir nors Pantogaro nebegeriu jau metus jie dar iki šiol labai puikūs  bigsmile.gif



na man irgi pantogaras nepadejo, paskui atradau Dikson Chute thumbup.gif
Atsakyti
Na sio menesio atradimas - vitamino C koncentratas ampulyte veidui. Naudoji 10dienu, bet atgaivina oda labai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Luti @ 2013 03 15, 09:57)
Na sio menesio atradimas - vitamino C koncentratas ampulyte veidui. Naudoji 10dienu, bet atgaivina oda labai  thumbup.gif


Gal būtų galima linką, apie kokias ampules čia rašote? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Emixsit @ 2013 03 15, 14:47)
Gal būtų galima linką, apie kokias ampules čia rašote? 4u.gif

apie http://www.feminabon...ncentratas.html parasyta kad 4 be pertraukos reikia naudoti, na idomu kaip po jo butu, nes man ir po vienos kurkas gaivesne oda.
Atsakyti