Įkraunama...
Įkraunama...

Tulpės

QUOTE(Marija Kotryna @ 2009 04 27, 16:22)
O kai nudzius lapai, iskasius, kur geriau svogunelius laikyti? Tamsioje vietoje, pvz.sandeliuke ar galima ir sviesoj? doh.gif


vesioje tamsioje sausoje vietoje mirksiukas.gif
Atsakyti
šaldytuvas tam tinka? nes pas mane vėsumos kaip ir nėra
Atsakyti
gyvenu nuomojamam name.tulpiu noreciau,bet pirkt ir investuoti i svetima darza nesinori.reikalas tame,kad pas mane netoli namu uz tvoros zmones siuksles sodines pila.ten tiek tulpiu doh.gif issikasciau ir tureciau.tik ar kai lapai nudzius as jas berasiu tarp zoliu iki kaklo. g.gif gal koki protinga pasiulyma kas duos.ar mano ideja beviltiska g.gif
Atsakyti
QUOTE(JUNIGEDA2 @ 2009 04 29, 07:49)
gyvenu nuomojamam name.tulpiu noreciau,bet pirkt ir investuoti i svetima darza nesinori.reikalas tame,kad pas mane netoli namu uz tvoros zmones siuksles sodines pila.ten tiek tulpiu doh.gif issikasciau ir tureciau.tik ar kai lapai nudzius as jas berasiu tarp zoliu iki kaklo. g.gif gal koki protinga pasiulyma kas duos.ar mano ideja beviltiska g.gif

Patarimas: išsikaskit tas tulpes dabar, žiedus nuskinkite ir pasimerkite, kad nesuvargtų svogūnėliai, tik du lapus būtinai palikite, kad turėtų iš ko svogūnas maitintis, o tulpes kadangi daržas ne jūsų susisodinkite į nusipirktus tokius rėtelius ir į žemę, o paskui bus su tais rėteliais jums lengva tas tulpes išsikasti. Aš esu pirkusi žydinčias tulpes ir be jokių problemų jos prigijo ir puikiai auga.
Atsakyti
Tulpiukai
user posted image
Atsakyti
Jetau koks grozis wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Aderaa @ 2009 04 29, 18:56)


Labai gražios thumbup.gif
Atsakyti
pas mane irgi tokios prazydo, tik kad fotikas sugedo,tai negaliu parodyti grazuoliu thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo miskinuke16: 29 balandžio 2009 - 21:15
user posted image

draugės darželyje žydi "dvigalvės" tulpės
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo miskinuke16: 30 balandžio 2009 - 09:29
Pas mane pražydo margalapė tokia thumbup.gif
user posted image
user posted image
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti