Įkraunama...
Įkraunama...

VIVI. kosmetika

Gal kas bandėte lūpų balzamą su melisomis ir 12 vaistažolių plaukų serumą?

Atsakyti
Na, mano atsiliepimas nebus labai objektyvus, nes tik apie mėginuką 1,5 gramo rolleyes.gif

Tai va, einant Akropolyje konsultantės pavaišino mėginuku VIVI Intensyvaus drėkinimo kremas.
Kiekis labai mažas, užteko dviems dienom ryte ir vakare išsitept. Pats kremas smėlio spalvos, smagiai tepas. Man patinka kremą tept, kol įsigeria, tai šitą tepi tepi ir paskui pirštai nebeslįsta. Galvojau, kodėl. Na, ir perskaičius aprašymą supratau, jog dėl to, kad oda pasidengia tokia lyg plėvele. Apie drėkinimą pasakyt labai sunku...
Aš jo pilno kiekio nepirkčiau, man ta plėvelė nepatiko smile.gif
Atsakyti
Išbandžiau VIVI dezodorantą su arbatmedžiu

http://www.vivi.lt/#!dezodorantai/c1g4r

Jau kelios savaitės naudoju, pasirinkau dėl arbatmedžių aliejaus, nes man jis tinka ir patinka.

Mėgstu tuos arbatmedžius ir šiaip kur nors dar įlašinti biggrin.gif

Naudoti patogu, veikia gerai, skalsus, kol kas jokių priekaištų neturiu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Idioma @ 2014 10 29, 08:41)

Naudoti patogu, veikia gerai, skalsus, kol kas jokių priekaištų neturiu  thumbup.gif


Gerai apsaugo nuo prakaito? netepa drabužių? smile.gif
Atsakyti
man ViVi produkcija paliko gera ispudi, siuo metu soliariumui naudoju deginimosi krema su mango kvapu. Kvapnus, gerai pasidengia, na ir manau padeda grazesniam idegiui. Patogus dozavimas pompa, man pakankamai skalsus, kvapas po deginimosi malonesnis nei su kitom priemonem.
Toliau 12 zoleliu serumas plaukams. Skalsus, paglotnina susvelnina plauka. Naudoju galiukams, kartais itrinu i plauku saknis. Manau reiketu nepadauginti, kad neriebintu.
Dar patinka makadamiju plauku kondicionierius, tenkina sviesinamu plauku poreikius. Bet as naudoju neiprastai, kaip kauke pries plovima. Ir po plovimo gerai, paglotnina, susvelnina.
Atsakyti
Na žinokit, ką išbandžiau, tas patiko, tik dėl modeliuojamosios kaukės neapsisprendžiu.. Man jos naudojimas nesuvokiamas - kiek reikia jos dėti, kad gautųsi tokia masė, kad luptųsi?? Nes vietomis ji lupasi, vietomis byra. Dedu ir daugiau, ir mažiau, tepiau ir labai storai, ir ploniau. Gal turit atsitaikiusios kiekį miltelių ir vandens, kuris padaro gerą masę? 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Petitgrain: 04 lapkričio 2014 - 19:26
QUOTE(Petitgrain @ 2014 11 04, 19:25)
Na žinokit, ką išbandžiau, tas patiko, tik dėl modeliuojamosios kaukės neapsisprendžiu.. Man jos naudojimas nesuvokiamas - kiek reikia jos dėti, kad gautųsi tokia masė, kad luptųsi?? Nes vietomis ji lupasi, vietomis byra. Dedu ir daugiau, ir mažiau, tepiau ir labai storai, ir ploniau. Gal turit atsitaikiusios kiekį miltelių ir vandens, kuris padaro gerą masę?  4u.gif

Neseniai nusipirkau modeliuojamą kaukę, dar nebandžiau, dabar baisu ir bandyt biggrin.gif Lauksiu įrašo Jūsų bloge apie ją.
Atsakyti
QUOTE(*Martina* @ 2014 11 06, 12:57)
Neseniai nusipirkau modeliuojamą kaukę, dar nebandžiau, dabar baisu ir bandyt  biggrin.gif Lauksiu įrašo Jūsų bloge apie ją.

biggrin.gif pabandykit, gal jum iš karto puikiai pavyks pasigaminti puikią masę 4u.gif

Dar planuose yra žolelių tonikas plaukams. Kolegė gyrė, kad pamažino plaukų slinkimą jis. O man šiuo metu labai aktualu tai..
Atsakyti
Gal kas bandėte šampūną nuo pleiskanų, ar padėjo?
Atsakyti
Ar su putomis plaunat akių makiažą? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Vitulka @ 2014 10 28, 16:21)
Na, mano atsiliepimas nebus labai objektyvus, nes tik apie mėginuką 1,5 gramo  rolleyes.gif

Tai va, einant Akropolyje konsultantės pavaišino mėginuku VIVI Intensyvaus drėkinimo kremas.
Kiekis labai mažas, užteko dviems dienom ryte ir vakare išsitept. Pats kremas smėlio spalvos, smagiai tepas. Man patinka kremą tept, kol įsigeria, tai šitą tepi tepi ir paskui pirštai nebeslįsta. Galvojau, kodėl. Na, ir perskaičius aprašymą supratau, jog dėl to, kad oda pasidengia tokia lyg plėvele. Apie drėkinimą pasakyt labai sunku...
Aš jo pilno kiekio nepirkčiau, man ta plėvelė nepatiko smile.gif

Turejau meginuka 72 val drekinancio kremo. Man paliko labai gera ispudi, ypac kai antroje dienos puseje sedint prie radiatoriaus darbe del visu temp svyravimu mano veidas tikrai "zavingai" sviecia ir blizga su iprastais kremais, kurie irgi yra geri ir tinkantys. Su situo kremu veido oda issilaike labai graziai dienos begyje, praktiskai nereikejo servetelem blizgesio nuimineti. Aisku, nezinau, kiek jis tinkantis ziemos orams, tai gal pilno ziemai nepirksiu...
Beje, gal kas ilgeliau naudojate plauku tokika su ajurvedinem zolem, kuri reikia i saknis itrinti? kofeinas teoriskai turetu sumazinti plauku slinkima, bet kiek bandziau, nelabai jo ten jauciasi (kalbu apie pojuti ant odos). Gal kas turetu kokiu atsiliepimu?
Atsakyti
QUOTE(issiblaskiusi @ 2014 11 27, 00:49)

Beje, gal kas ilgeliau naudojate plauku tokika su ajurvedinem zolem, kuri reikia i saknis itrinti? kofeinas teoriskai turetu sumazinti plauku slinkima, bet kiek bandziau, nelabai jo ten jauciasi (kalbu apie pojuti ant odos). Gal kas turetu kokiu atsiliepimu?

Aš dabar jį naudoju. Kolkas rezutaltų dar laukiu, manau tam reikia laiko smile.gif Bet irgi norėčiau, kad pristabdytų slinkimą, kol neliko trys plaukai..
Atsakyti