Įkraunama...
Įkraunama...

Mamytės iš Kauno

Gal kas iš mamyčių vakar buvo Tele Bim Bam ir Lietuvos valstybinio simfoninio orkerstro koncerte? Pasidalinkite įspūdžiais bigsmile.gif Planuojame šiandien Vilniuje eiti, įdomu, ar patiko jums ir mažiesiems 4u.gif
Atsakyti
Sveiki smile.gif
Esu mamyte iš Ž.Šančių , man 23 metai ir turiu mažylę mėnesio laiko smile.gif gal atsirastų mamyčių kaimynių norinčių pasidalinti rūpesčiais ir kada pastumdyti vežimėlius ? smile.gif ax.gif
Atsakyti
Sveikos mamytes, kodel cia jusu tiek mazai? Prisijungiu ir as prie pazinciu smile.gif Esu Inga, man 30m. Turiu dvi nuostabias dukras, vienai 9 metai, kitai beveik 5 men. Gyvenam Kalnieciai/Eiguliai Siaures pr. smile.gif Ar yra norinciu bendrauti? smile.gif
Atsakyti
labas laukiusi 5 menuo esu naujoke kaune noriu susirasti draugiu su vaikuciais kad galeciau patarimu pasiklausti ar susitikti kartas nuo karto...... smile.gif
Atsakyti
Sveikutes, esu jauna mama. Man 18, o mano mazajam 6 men. 2 savaites.smile.gif Kolkas gyvenam Aukstuosiuose sanciuose, bet ruosemes kraustytis i aleksota.smile.gif Ieskau draugiu, su kuriomis galima butu pasidalinti ispudziais, pabendrauti ivairiomis temomis ir zinoma pastumdyt vezimeli.smile.gif Jei kas nors nores susibendrauti, maloniai lauksiu jusu zinuciu i az arba cia forume.smile.gif Tikrai labai noreciau susipazinti.smile.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Janinaaa: 09 balandžio 2014 - 22:31
Sveikutes mamytes, esu naujoke ir cia ir Kaune, dar tik pries menesy atsikrausciau. Gyvenu netoli draugystes parko.
Esu nescia kaip 28savaites.
Butu malonu jei atsirastu merginu, kurios lauktusi ir kartu dalintusi ispudziai. Taip pat butu malonu sulaukti is esanciu mamyciu patarimu ir patirties pasidalinimu. smile.gif ax.gif
Atsakyti
ir as prisijungsiu smile.gif savo 10men maziuka vezioju silainiuose. jei yra narinciu mielai prasome prisijungti smile.gif
Atsakyti
Labas, mamytės 4u.gif
Gal yra mamyčių netoli molo ar girstučio? turiu 5 mėn. sūnelį. Gal atsirastų norinčių kartu pastumdyti vežimus? Nė viena draugė vaikų neturi, tad tas bendravimas jau nebetoks kaip ankščiau. O norėtųsi susirasti kokią bendramintę paplepėjimams mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos mamytes, esu naujoke cia ir kazkaip nesusitwarkau kolkas su siuo puslapiu tai jei kazkur parasysiu "ne i tema" tai soriukas biggrin.gif siaip tiesiog galiu ir noriu pasidalinti sawo ziniomis su busimomis ir svieziai iskeptomis mamytemis. Turiu daug teorinio ir praktinio patyrimo.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Marina?: 07 rugsėjo 2014 - 20:49
Labutis:)
Esu 23 metų mama iš Kauno (senamiesčio). Turiu 1-erių metų sūnelį. Ieškau draugių su vaikučiais, būtų smagu kartu pasivaikščioti ir pasišnekučiuoti. Lauksiu norinčių prisijungti;)
Atsakyti
Sveikos, man 31 metai, dukrytei- 10men, gyvenam prie sesto forto ziedo, lankomes panemunes parke ir parkelyje prie griciupio. Gal kas nori i kompanija mums? ax.gif rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Krista919 @ 2014 06 11, 23:11)
ir as prisijungsiu  smile.gif  savo 10men maziuka vezioju silainiuose. jei yra narinciu mielai prasome prisijungti  smile.gif

Labutis, as taip pat is silainiu smile.gif auginu 9 men berniuka.
Atsakyti