Įkraunama...
Įkraunama...

Jaunos Vilniaus mamos plepa ir tinkasi!

Sveikos, Vilniaus mamytės 4u.gif
Pastebėjau forumo temose, kad yra daug mamyčių, kurios nori tiktis, bet kažkaip nesusitinka, gal nedrįsta? g.gif
Supratau, kad ne aš viena kartais jaučiuosi vieniša ir noriu pabendrauti su bendramete ir bendraminte mamyte. Daugelis jaunų mamyčių pagimdžiusios mažiuką stebuklėlį praranda drauges ar neberanda bendros kalbos su senom draugėm, nes galvelę ir širdelę vaikas užvaldęs būna ir anksčiau dominę dalykai tampa nebeįdomus, nebe aktualūs... to bevaikės draugės nesupranta.
Todėl visos jaunos, linksmos Vilniaus mamytės rankamės ir keliaujam tiktis! Ką manot?? Būtų norinčių padaryti susitikimą rugpjūčio mėnesio paskutinę savaitę? smile.gif)
Atsakyti
Labas! Man irgi taip keista, kad niekas nesusitinka smile.gif Kam is viso reikalingas tada forumas jaunoms mamoms smile.gif O kur jus gyvenat?
Atsakyti
QUOTE(Raduga321 @ 2014 09 18, 09:04)
Labas! Man irgi taip keista, kad niekas nesusitinka smile.gif Kam is viso reikalingas tada forumas jaunoms mamoms smile.gif O kur jus gyvenat?


Na man taippat aktuali tema tik ziuriu vilnietes lb pasyviai ziuri i si reikala :/
Atsakyti
As ieskau pasivaiksciojimu su vezimeliu draugijos Karoliniskese smile.gif Vaikstineju prie TV boksto ar kur greta. Turiu 1,5men. mergaite. Butu smagu pabendrauti smile.gif
Atsakyti
As irgi buciau uz susitikima smile.gif) tik gaila tema nerdi.. sad.gif
Atsakyti