Įkraunama...
Įkraunama...

Toms, kurioms nepavyko daug kartų

QUOTE(d'esprit @ 2016 01 28, 17:23)
Daug dar iki to balandžio irnesakyk.gif
Manęs vasario 14 laukia bėgimas Nemuno trasoj 5km, paskui balandžio 23d Ąžuolyno bėgimas 10km, gegužės 8d Trakuose 21km, birželio 12d (lyg ir) Kauno maratonas 21km.. Net skrandis mazgu susiriša pagalvojus  dry.gif  Paskui rudenį dar pora bėgimų, Vilniaus maratone tai tikrai, Ąžuolyno rudens bėgime irgi turbūt bėgsiu  cool.gif


blink.gif blink.gif Nieko sau,maladec ir pavyzdys Visoms thumbup.gif
Tai Tau Balandis neatrodo baisiai,kai tiek pažengusi esi bėgime,o man...pradinukei bėgime,jau kinkos dabar dreba biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(R's... @ 2016 01 28, 16:39)
blink.gif  blink.gif  Nieko sau,maladec ir pavyzdys Visoms  thumbup.gif
Tai Tau Balandis neatrodo baisiai,kai tiek pažengusi esi bėgime,o man...pradinukei bėgime,jau kinkos dabar dreba  biggrin.gif


Paguosiu - dreba ir man biggrin.gif Dreba VISIEMS, kurie stojasi prie starto linijos 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(d'esprit @ 2016 01 28, 17:42)
Paguosiu - dreba ir man  biggrin.gif  Dreba VISIEMS, kurie stojasi prie starto linijos  4u.gif

Labai paguodei ir nuraminai biggrin.gif biggrin.gif
Nieko aš vistiek finišą pasieksiu,ar bėgdama,ar eidama ir dainuodama,ar šliauždama,bet finišas bus biggrin.gif
Atsakyti
R's... - taip, paleido tą pačią dieną namo 4u.gif

na mergaitės, ką vakarienei ? bigsmile.gif

pas mane šiandien: kiaušinienė +daug daržovių.
Atsakyti
QUOTE(R's... @ 2016 01 28, 16:46)
Labai paguodei ir nuraminai  biggrin.gif  biggrin.gif
Nieko aš vistiek finišą pasieksiu,ar bėgdama,ar eidama ir dainuodama,ar šliauždama,bet finišas bus biggrin.gif


Žinoma, kad pasieksi, kitaip ir būt negali smile.gif Svarbiausiai startuot protingai (ne taip, kaip aš pirmus kartus biggrin.gif ) galėsiu vėliau duot keletą patarimų 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(braske09 @ 2016 01 28, 16:55)

na mergaitės, ką vakarienei ?  bigsmile.gif

pas mane  šiandien: kiaušinienė +daug daržovių.


Bėgimas biggrin.gif O jei rimtai, dar nežinau smile.gif

good.gif
Papildyta:
Temą skaito braskelina ir braske biggrin.gif Braskelina, prašom pas mus mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(braske09 @ 2016 01 28, 17:55)
*R's... - taip, paleido tą pačią dieną namo 4u.gif

**na mergaitės, ką vakarienei ?  bigsmile.gif



* thumbup.gif Ačiū už info mirksiukas.gif
** Salotos (pekinas,šv.agurkas,pomidoras,kons.kukuruzai) + virti kiaušiniai,tik nesugalvoju kokį padažą darytis blush2.gif savaitę vakarienę valgysiu pagal d'esprit mirksiukas.gif

QUOTE(d'esprit @ 2016 01 28, 18:06)
*Žinoma, kad pasieksi, kitaip ir būt negali  smile.gif  Svarbiausiai startuot protingai (ne taip, kaip aš pirmus kartus  biggrin.gif  ) galėsiu vėliau duot keletą patarimų  4u.gif

**Temą skaito braskelina ir braske  biggrin.gif  Braskelina, prašom pas mus  mirksiukas.gif

* Noriu noriu noriu visų tikslingų patarimų bigsmile.gif ,tik kartais net jau nedrįstu klausti ir prašyti,nes bijau įkyrėti blush2.gif
** drinks_cheers.gif Kuo daugiau lieknėjančių,tuo smagiau mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(R's... @ 2016 01 28, 17:18)
* Salotos (pekinas,šv.agurkas,pomidoras,kons.kukuruzai) + virti kiaušiniai,tik nesugalvoju kokį padažą darytis  blush2.gif  savaitę vakarienę valgysiu pagal d'esprit mirksiukas.gif
** Noriu noriu noriu visų tikslingų patarimų bigsmile.gif ,tik kartais net jau nedrįstu klausti ir prašyti,nes bijau įkyrėti  blush2.gif



*Kažkaip pasijaučiau atsakinga už Tavo ateinančios savaitės svorio pokytį biggrin.gif Padažo nepatarsiu, labai retai kada darausi smile.gif
**Klausk, jei tik kyla klausimas, tai ir klausk, jei tik žinosiu, būtinai patarsiu 4u.gif
Atsakyti
D'esprit, ačiū už nuorodą 4u.gif Labai patiko idėja ir pats visas reikalas thumbup.gif

O nuo kada pradėsim žymėti žalias ir raudonas dienas? Ir kaip tai vyks?
Vakare pamąstysiu ką žymėtis, nes daug silpnybių turiu. Bet žinau, kad visko daug įsipareigoti per kartą nėra gerai, geriau blogus įpročius šalinti po truputį.
Atsakyti
QUOTE(alkaja @ 2016 01 28, 17:37)
D'esprit, ačiū už nuorodą 4u.gif Labai patiko idėja ir pats visas reikalas thumbup.gif

O nuo kada pradėsim žymėti žalias ir raudonas dienas? Ir kaip tai vyks?
Vakare pamąstysiu ką žymėtis, nes daug silpnybių turiu. Bet žinau, kad visko daug įsipareigoti per kartą nėra gerai, geriau blogus įpročius šalinti po truputį.


4u.gif

Manau, kad nuo šiandien galim, nes jau nemažai mūsų susirašė žalios dienos sąlygas, kurios nuo šiandien nenori ar nespės, prisijungs vėliau smile.gif O vyks tai paprastai, tiesiog parašysit, žalia ar raudona diena, aš pažymėsiu, o nuorodą į failą įdėsiu pirmame puslapyje, kad visos galėtų peržiūrėt. Tinka? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(d'esprit @ 2016 01 28, 18:31)
*Kažkaip pasijaučiau atsakinga už Tavo ateinančios savaitės svorio pokytį  biggrin.gif  Padažo nepatarsiu, labai retai kada darausi  smile.gif
**Klausk, jei tik kyla klausimas, tai ir klausk, jei tik žinosiu, būtinai patarsiu 4u.gif

* biggrin.gif kaip gerai,kaip gerai biggrin.gif Dabar tikrai turiu priduoti kitą savaitę minusą ax.gif
Galvoju padažiuką alyvuogių aliejus+citrinos sultys+žolelės,šiande norisi tokio. Ar labai blogai čia alyvuogių aliejus ?
**Ačiū,Tu būsi mano asmeninė patarėja ir konsultantė wub.gif o kai atsibosiu sakyk biggrin.gif Skolinga neliksiu,eisim į kavinę kada pasėdėti ir pavaišinsiu dyyyydele pica biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif

QUOTE(d'esprit @ 2016 01 28, 18:41)

aš pažymėsiu, o nuorodą į failą įdėsiu pirmame puslapyje, kad visos galėtų peržiūrėt. Tinka?  ax.gif

Tinka tinka,bent man viskas tinka,ačiū Tau,kad skiri mums laiko ir rūpiniesi mūsų reikalais,vistiek laiko atima iš Tavęs,visokie lentelių darymai ir pan.

Aš vėliau parašysiu savo reikalavimus žaliai dienai,nes dar nevisus susidėliojau blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo R's...: 28 sausio 2016 - 17:47
QUOTE(d'esprit @ 2016 01 28, 17:41)
Manau, kad nuo šiandien galim, nes jau nemažai mūsų susirašė žalios dienos sąlygas, kurios nuo šiandien nenori ar nespės, prisijungs vėliau  smile.gif  O vyks tai paprastai, tiesiog parašysit, žalia ar raudona diena, aš pažymėsiu, o nuorodą į failą įdėsiu pirmame puslapyje, kad visos galėtų peržiūrėt. Tinka?  ax.gif

Ačiū, D'esprit, kad padedi mums, bandai atvesti į teisingą gyvenseną bigsmile.gif

Aš dar nesudėliojau savo prioritetų, tai gal aš pradėsiu nuo rytdienos. Gal pradžiai susigalvosiu kokius 3-4
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo alkaja: 28 sausio 2016 - 17:56
Sveikos 4u.gif

d'esprit, mažokai sveri lotuliukas.gif

Žalia - raudona skamba įdomiai g.gif reik pagalvot, kokį minimumą kasdienai pasiskirt g.gif

Jūs apimtis rašotės pačios sau? Ar dar kažkur yra lentelė?
Atsakyti