Įkraunama...
Įkraunama...

Lieknėjam 2016-taisiais

QUOTE(tytuka @ 2016 04 07, 14:09)
Kaip gerai taip laikytis  bigsmile.gif ir diplominis bus parasytas, ir svoris pakrites  thumbup.gif


Per ta diplomini net ir pavalgyt kartais uzmirstu. O kartais is nervu apsiryju. Tai tas svoris toks svyruojantis biggrin.gif

Galvoju kazin kiek kaloriju turi puodelis kavos su pienu ir sauksteliu cukraus. Gal dontstop man atsakys, turbut daugiausiai apie kalorijas nusimananti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(trysduvienas @ 2016 04 07, 16:17)


Galvoju kazin kiek kaloriju turi puodelis kavos su pienu ir sauksteliu cukraus. Gal dontstop man atsakys, turbut daugiausiai apie kalorijas nusimananti ax.gif

Kava - 0 kcal
pienas 2,5 % riebumo 50 ml (2 v.š.) - 26 kcal
1. a.š. cukraus - 30 kcal
Tai viso puodelis kavos apie 56 kcal 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(dontstop @ 2016 04 07, 14:50)
Kava - 0 kcal
pienas 2,5 % riebumo 50 ml (2 v.š.) - 26 kcal
1. a.š. cukraus - 30 kcal
Tai viso puodelis kavos apie 56 kcal  4u.gif


Aciu 4u.gif

As kazkodel galvojau kad daugiau iseina, koks 80-90, o pasirodo kad nera tokia ir didele ta mano nuodeme biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

Vakar dienos kalorijos:

ryžių košė 260
mandarinas 40

kakava 10
pudingas 70
šokoladas 100

bulguras su daržovėmis 560

kakava 10
grūdėta varškė 300

2 kiaušiniai 200

viso 1550

Trysduvienas, kalorijų nedaug, bet kofeinas lėtina metabolizmą, o cukrus dėl labai aukšto GI kelia apetitą. Labai maža cukraus kalorijų dalis virsta energija, didžiausia dalis virsta lašiniais, net jei kaloražas mažesnis, nei sudegini per dieną...Ty ne viską lemia tik kalorijų skaičius 4u.gif
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif
Svarstyklės nejuda, sustojo ties 76,8, bet pati kažkokia lengvesnė jaučiuosi. Atostogos į pabaigą, tikiuosi grįžus į darbą neatsiras šuniškas alkio jausmas, nes valgyt kada nori negali biggrin.gif
Daug darbų per šią savaitę pasidariau, susitvarkiau spintas , o svarbiausia, stengiausi ne su mašina visur, o pėstute, pėstute kiek įmanoma thumbup.gif
Atsakyti
Labas rytas smile.gif
Mano svarstyklės irgi nejuda, bet baigiasi mmm ir aš pati jaučiuosi plonesnė ir lengvesnė biggrin.gif Ir tikiuosi dabar jau kažkokių pokyčių svorio į minusą ax.gif
Pusryčiams kiaušinis su visais priedais ir kava smile.gif
Atsakyti
Išbandžiau šiandien vieną receptą iš knygos Supermaistas. Patiko, rašau ir čia, gal kuri susigundysit smile.gif

Baltyminiai blyneliai

avižų dribsniai 50 g (ėmiau 4 v.š.)
vanilės ekstraktas
kepimo milteliai
kiaušinis
nesaldintas migdolų pienas 100 ml (ėmiau paprastą pieną)

įdėjau dar 100 g natūralaus jogurto, apsižioplinau, jogurtas pagal receptą eina kaip padažas prie gatavų blynų blush2.gif
ir dar įdėjau savo nuožiūra šaukštelį stevijos

Dribsnius galima sumalti į miltus, galima nemalti, aš nemaliau. Viską sumaišyti, tešla man gavosi skystoka, nors recepte buvo paminėta dar praskiest vandeniu. Toliau pagal receptą "keptuvę išpurkšti neriebiu kepimo aliejumi" - gal kas žino, kas per velnias? smile.gif Aš kadangi tokio neturiu, kepiau be jokio aliejaus sumuštiniu keptuve.

Skanu, paprasta, nebloga košės alternatyva smile.gif

QUOTE(*CoCoNuT* @ 2016 04 08, 10:08)
Labas rytas 4u.gif
Svarstyklės nejuda, sustojo ties 76,8, bet pati kažkokia lengvesnė jaučiuosi.

O kaip sekasi laikytis atsiųsto valgiaraščio? smile.gif
Atsakyti
Spėk ar aš jo laikausi lotuliukas.gif doh.gif darbe ant dekstopo išsitraukiau, pasiskaičiau, ir išėjau atostogų lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(*CoCoNuT* @ 2016 04 08, 10:34)
Spėk ar aš jo laikausi lotuliukas.gif  doh.gif  darbe ant dekstopo išsitraukiau, pasiskaičiau, ir išėjau atostogų lotuliukas.gif

Na va, na gaila, bet juk galima buvo kaip nors jį pasiekt iš namų, juk turbūt elektroniniam pašte jis yra? user posted image
Atsakyti
QUOTE(dontstop @ 2016 04 08, 08:37)
Na va, na gaila, bet juk galima buvo kaip nors jį pasiekt iš namų, juk turbūt elektroniniam pašte jis yra? user posted image

Yra yra, bet rankos nekilo imti, spausdintis, skaityti detaliai ir t.t.. Tiesiog tokia organizmo reakcija. Kaip aš sakau - organizmas jaučia.
Nusipirkau, tiesa, keletą produktų iš sąrašo: lieknėti padedančios arbatos, avižinių dribsnių košei. Po biškį žodžiu.
Grįšiu į darbą, įjungsiu galvą ir tada jau rimčiau smile.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti