Įkraunama...
Įkraunama...

Toms, kurioms nepavyko daug kartų

QUOTE(wicked @ 2016 02 22, 11:00)

suprantu... man ir tas dažnai užeina... veiklos trūkumas ir iš to ateinantis tingėjimas ir nieko daryti nenorėjimas cool.gif pagalvoji, kad ir vėl tas pats laukia - valgis, tvarkymas... tai nors imk ir nusišauk cool.gif


Aš irgi galvojau, kad dėl veiklos trūkumo viskas, veiklos susigalvojau, nė trupučio negeriau laugh.gif
Kitą svaitę vaikai jau eis į darželį, laukiu nesulaukiu.. (bloga aš mama, ką ir nebesakyt..)
Atsakyti
QUOTE(d'esprit @ 2016 02 22, 10:12)

Pilnatis, taip sakant, skraidau ant šluotos.

jungiuosi prie Tavęs 4u.gif
toks sunkus PMS, kad siaubas, stogą rauna, antrą mėn geriu nakvišų aliejų, nė velnio jis man nepadeda unsure.gif žodžiu kenčia mano šeima verysad.gif

aš ir sakau kas čia kaltas dėl sustojusiu skaičiukų ant svarstyklių, mityba normali, o kaip stovi taip stovi vietoje, pasirodo pilnatis...va kas kaltas cool.gif
Atsakyti
Labukas,

Aciu visom uz silta priemima. Bandysiu sia savaite susiziureti kas gali mano buti zalios dienos smile.gif

ryta pradejau ne su kava o su Matcha arbatele tai jauciuoi labia zvali.... nor kabyte jau gurksnoju tikiuosi nebusiu super hiper smile.gif

bandysiu ivesti rezima, pusryciai 10.30 sojos protein shakas niam niam niam lol
Atsakyti
QUOTE(d'esprit @ 2016 02 22, 11:12)
Pilnatis, taip sakant, skraidau ant šluotos.



O va dabar man viskas ir stojo į vietą kodėl vakar pykčio priepuolis buvo... doh.gif Ačiū, kur kas ramiau pasidarė. Reiškia viskas pas mus tvarkoj, tik pilnatis dabar lotuliukas.gif

QUOTE(braske09 @ 2016 02 22, 12:37)
antrą mėn geriu nakvišų aliejų, nė velnio jis man nepadeda unsure.gif


Man irgi nepadeda... unsure.gif gėriau gal pusmetį, bet jokio poveikio.... schmoll.gif

QUOTE(raza @ 2016 02 22, 12:50)
Labukas,


Sveika prisijungusi 4u.gif

kas čia per arbata? g.gif ir kokie vėlyvi pusryčiai, kaip savaitgalį bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Okokionera: 22 vasario 2016 - 12:13
Laba diena merginos, norėčiau prisijungti prie Jūsų būrio. Turiu svorio problemėlę du kartus laikantis taisyklingesnės mitybos pavyko save pagražinti, bet pasiektą rezultatą sugebu išlaikyti pora metų o trečiais vis prisiauginu kilogramas po kilogramo ir žiūriu, kad vėl tokia pati. Tai šiuo metu suku galvą kaip vėl gryšti į vėžias. Kaip ir žinau kaip maitintis, bet tik nuėjus iki virtuvės vėl viską pamirštu, trūksta vidinės drausmės. Manau padėtu, tas faktas, kad reiks deklaruoti savo savaitės rezultatus. ir dar paskaičius Jūsų temą suintrigavo žalia - raudona spalvos.

Tai va mano duomenys:
Ūgis 175 cm
Esamas svoris 78 kg.
Siekiamas svoris 65 kg.
Atsakyti
Smagu sulaukti naujai prisijungusiu merginu. Puiki tema, kartu svori mesti smagiau wink.gif

21d zalia wink.gif tik svoris labai svyruoja, tai 58, tai Po pusdienio jau 59 beveik ohmy.gif
Atsakyti
QUOTE(rasa289 @ 2016 02 22, 13:52)
Laba diena


Sveika smile.gif

QUOTE(airv @ 2016 02 22, 14:00)
tik svoris labai svyruoja, tai 58, tai Po pusdienio jau 59 beveik ohmy.gif


O kokio velnio laipiot ant tų svarstyklių po kelis kartus į dieną? Geriau jau stepo laiptelį vietoj svarstyklių pasistatyk, nors nauda bus laugh.gif Erzinuosi, jeigu ką mirksiukas.gif Paros bėgyje svoris gali šokinėti +/-2kg todėl jautresnėm (tokiom kaip, pvz, aš) rekomenduojama svertis kartą į savaitę smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Okokionera @ 2016 02 22, 11:12)
O va dabar man viskas ir stojo į vietą kodėl vakar pykčio priepuolis buvo...  doh.gif Ačiū, kur kas ramiau pasidarė. Reiškia viskas pas mus tvarkoj, tik pilnatis dabar  lotuliukas.gif
Man irgi nepadeda... unsure.gif  gėriau gal pusmetį, bet jokio poveikio....  schmoll.gif
Sveika prisijungusi  4u.gif

kas čia per arbata?  g.gif ir kokie vėlyvi pusryčiai, kaip savaitgalį  bigsmile.gif



mmhm mano pusryteliai nelabai pusryciais pavadinsi ryto atzvelgiu , nelabai as prisimenu juos pavalgyti o kai pasiziuriu I laikrodi buna apie 12. Dabat bandysiu bent jau 10.30 papusryciauti.


Cia linkas Matcha arbatos jis super gerimas isvalantis toksinus, duoda energijos ,gerina metabolizma niu sio metu tikriausiai super gerimas kas liecia organisma..
http://matchasource....-of-matcha-tea/
Atsakyti
QUOTE(raza @ 2016 02 22, 14:43)
mmhm mano pusryteliai nelabai pusryciais pavadinsi ryto atzvelgiu , nelabai as prisimenu juos pavalgyti o kai pasiziuriu I laikrodi buna apie 12. Dabat bandysiu bent jau 10.30 papusryciauti.



Papusryčiauti reiktų per valandą nuo atsikėlimo. Nevalgydama laiku pusryčių lėtini medžiagų apykaitą mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Aš šiandien visa susitraukus, taip šalta namuos. Nuotaikos irgi kažkaip nėra unsure.gif d'esprit, puikiai suprantu tą savijautą, kai viskas užknisa. Man tokie užtemimai nuo sėdėjimo namuose užeina doh.gif
Atsakyti
kad ir ne vakaras dar, atsižymiu raudonai ax.gif
pasivijo pilnatis... nesportavau... plius vakarienė "netvarkinga" ax.gif
Atsakyti
Labas 4u.gif

Rasa ir Raza, sveikos prisijungusios 4u.gif Jūs turbūt susitarusios atėjot, panašiais nickais? lotuliukas.gif

Pas mane visiškas totalus bardakas. Raudonuoju iki sekmadienio, d'esprit, užraudonink viską. Prieš savaitgalį svečiai, savaitgalį buvom baliavot, alko liejosi laisvai, vakar buvau pagiringa, nemiegojus ir pikta, šiandien tik pikta lotuliukas.gif o dar pilnatis - mane ji klaikiai veikia, ir dar ciklo vidurys, ovuliacija, tai viskas kartu - esu ragana. Galim raganų susirinkimą organizuoti lotuliukas.gif

Šiandien bandau susiimti, kol kas laikausi, bet dar ne vakaras.

Gal aš nesisversiu šią savaitę unsure.gif
Atsakyti