Įkraunama...
Įkraunama...

Lieknėjam 2016-aisiais

QUOTE(sima_1 @ 2016 04 29, 11:30)


donstop, aš vis prie tavęs pristoju blush2.gif kokie becukriai sausi dribsniai yra? Aš vis nerandu, kad būtų be cukraus, o norėčiau labai tokių.
Po varškės apkepo mano vyras irgi eina valgyt antros vakarienės biggrin.gif bet tikrai nesotu ir man buvo.



Artimiausioj Iki iš becukrių radau tik Kellog's, bet jie su medum. Jei sau nori, tai turbūt jokio skirtumo, o jei ir Aurėjai planuoji duot, tai medus yra vienas iš alergenų, lyg iki 3 metų nerekomenduojama g.gif Maniškė tai jau ragavo gryno medaus, žinojau, kad nealergiška. Visiškai beskonių ko gero reikėtų ieškoti arba specializuotose parduotuvėse arba bent dideliam PC ax.gif

Niekis tas priaugis irnesakyk.gif, tavo svoris gi pagal KMI normalus, tai jau nebus tokio greito staigaus kritimo, kad kas savaitę kilais. Bus tokių savaičių, kai biškį pliusas, ir tokių, kad biškį pakris svoris, svarbiausia, kad išliktų tendencija, kad vis mažyn... smile.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(dontstop @ 2016 04 29, 11:00)
Artimiausioj Iki iš becukrių radau tik Kellog's, bet jie su medum. Jei sau nori, tai turbūt jokio skirtumo, o jei ir Aurėjai planuoji duot, tai medus yra vienas iš alergenų, lyg iki 3 metų nerekomenduojama  g.gif  Maniškė tai jau ragavo gryno medaus, žinojau, kad nealergiška. Visiškai beskonių ko gero reikėtų ieškoti arba specializuotose parduotuvėse arba bent dideliam PC  ax.gif

Niekis tas priaugis irnesakyk.gif, tavo svoris gi pagal KMI normalus, tai jau nebus tokio  greito staigaus kritimo, kad kas savaitę kilais. Bus tokių savaičių, kai biškį pliusas, ir tokių, kad biškį pakris svoris, svarbiausia, kad išliktų tendencija, kad vis mažyn... smile.gif  4u.gif

Aišku idealiausia būtų, jog abiem tiktų smile.gif norėčiau ir be cukraus ir be medaus. Reiks kada prie progos eit ieškot.
Dėkuj už palaikymą 4u.gif
Atsakyti
Labas vakaras biggrin.gif
Atvariau šiandien intensyvią dieną, be pietų, iš ryto sugebėjau pamiršt striukę lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Valgiau taip: du virti kiaušai ir grūdėta varškė - du maži bananai - perlinių kruopių sriubos didelis dubenėlis - du sumuštiniai su žuvim.
Šiaip soti esu, tik paskutiniai du maistai vienas po kito suvalgyti, apie 16;30, nes jaučiausi žvėriškai alkana ax.gif
Bet savaitgalis - jėga cool.gif
Mamyčių dienos proga laukia šašlai, bet bandysiu labai neprisinuodėmiaut smile.gif
Gero savaitgalio visoms 4u.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

Vakar dienos kalorijos:

avižų košė su puse banano 250

cikorija 35
ale rafaello 2 vnt 200

kiauliena, troškinta su kus kusu ir daržovėmis ~400

cikorija 35
grūdėta varškė 150
1/2 greipfruto 25

kiaušinienė su krablazdėm 400

salotos su rūkyta lašiša ~100

Viso 1595

Pastabos:
vakare, jau po vakarienės buvau parduotuvėje ir OMG, vos laikiausi, norėjau VISKO blink.gif
grįžus suvalgiau šiek tiek salotų, liko nuo šeimynos vakarienės, aš šiaip jų nemėgstu ir nevalgau (sau atskirai gaminausi kiaušinienę), bet badas ir saldumynų noras buvo jau toks stiprus, kad skanu pasidarė ir salotos bigsmile.gif
negaliu patikėt, valgiau daržoves, o ne susitepiau sumuštinį didis.gif

Liko paskutinė diena "atsilaikyti", rytoj jau atsipūsiu blush2.gif Apsirijimo planas rytojui: kapučinas ir tiramisu desertas pusryčiams wub.gif , o dieną, jei važiuosim į gamtą, gal visai ir padoriai pavyks prasimaitinti. O jei liksim namie, gal kokia pica bus mastau.gif Arba kas nors iš bulvių, štai ko labiausiai pasiilgau bigsmile.gif
Atsakyti
Sveikos cool.gif
Šiandien visai nebloga diena, pietums šaltibarščiai - atgaiva kūnui ir sielai biggrin.gif cool.gif o daugiau nieko per daug ir nevalgiau, vakarienei dribsniai su pienu, bet labai mažai, kažko nelindo.
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

Esamas ir būsimas mamytes - su mamyčių diena 4u.gif

user posted image

Brūkštelėsiu trumpai:
atsilaikiau gerai 6 dienas, šiandien jau atsipalaiduoju vacation1.gif
Nuo pirmadienio vėl į kovą su lašiakais box.gif

Per balandį nepasiekiau jokių rezultatų schmoll.gif
Nei kg, nei cm nepasitraukė, net riebalų/raumenų santykis nepakito, pirmą kartą toks rezultatas per metus, kiek turiu "išmaniąsias" svarstykles g.gif Net keista, sportavau šį mėnesį daugiau, prie sporto klubo dasidėjo bėgimas mastau.gif Na ką dabar, kadangi 2 mėn iš eilės jokio teigiamo pokyčio, mažinu kaloringumą, nuo pirmadienio assa.gif
Atsakyti
Su mamyciu diena! 4u.gif 4u.gif 4u.gif biggrin.gif

Ryt pradedu siuloma Kepenio dieta. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Aukso Pieva 2010 @ 2016 05 01, 14:53)
Su mamyciu diena! 4u.gif  4u.gif  4u.gif  biggrin.gif

Ryt pradedu siuloma Kepenio dieta.  doh.gif

Šaunuolė thumbup.gif manau tikrai į naudą ji bus jei tik pavyks viską sąžiningai atlikti mirksiukas.gif
Atsakyti
Bandysiu... Mesos galiu atsisakyti, bet va kaip bus su kava? ax.gif Reiks daryti zvake, kad pakiltu spaudimas. smile.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif


Aukso Pieva 2010, sėkmės 4u.gif O aš taip ir negavau tos dietos, nors 2 kartus siunčiau užklausą biggrin.gif Na bet jei ten tikrai dieta, tai tiek to smile.gif

Atsakyti
QUOTE(dontstop @ 2016 05 02, 07:15)
Sveikos  4u.gif
Aukso Pieva 2010, sėkmės  4u.gif  O aš taip ir negavau tos dietos, nors 2 kartus siunčiau užklausą  biggrin.gif Na bet jei ten tikrai dieta, tai tiek to  smile.gif


Labas rytas 4u.gif
Dontstop, jei nori galiu atsiųst tau tą programą bendram įdomumui, parašyk el paštą AŽ rolleyes.gif Tiesa kiek kalorijų mažinsi?

Na ką, pirmadienis, šiandien reikia susiimti, vakar kaip reikalas apsileidau, mamos dienos proga tinginio gabalą sukirtau doh.gif Pradedam gražiai iš naujo.
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif Kokiom nuotaikom pradedam paskutinį pavasario mėnesį? bigsmile.gif

Mano savaitgalis buvo vienas ištisas pms....Šeštadienį iš ryto sugriešijau saldainiais pas mamą. Surijau 8 snikersinius ir 6 tviksinius saldainius. Sekmadienį buvo dar blogiau lotuliukas.gif Valgiau saldainių gal kiek mažiau, tada pietums šašlai, o geriausiai užblūdijau vakare, apie 10 val. taip užsinorėjau tų šašlų dar, kad suvalgiau 4 gabaliukus su šviežių kopūstų mišraine blink.gif

Bet svarstyklės ryte rodė 76,2, tai svoris nepadidėjo. Net keista. Nu bet kokiu atveju džiaugiuosi, kad grįžau į ritmą, pusryčiam buvo kiaušiniai ir grūdėta varškė, priešpiečiams turiu obuolį smile.gif
Atsakyti