Įkraunama...
Įkraunama...

Toms, kurioms nepavyko daug kartų

28d raudona Saldaininė vakarienė doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Hilde @ 2016 04 29, 08:11)
28d raudona Saldaininė vakarienė doh.gif



28 raudona, vakarienė tokia pati doh.gif šiandien žymėkit raudonai, kepsiu lietinių, tad tikrai neatsispirsiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(R's... @ 2016 04 29, 06:07)

04.28-žalia
Pasikalbėjote? Ką pats Sūnus sako,kodėl neklausė?



aga..pats pripažysta kad neklausė, nes mat gi jį draugas kalbino, tai draugui kaltę sumetė biggrin.gif Gavo bausmę - 3 dienas jokio telefono ir kompo devil.gif turbūt nera baisesnės bausmės... cool.gif

Labas rytas 4u.gif
Atsakyti
Labas rytas smile.gif

QUOTE(R's... @ 2016 04 29, 07:07)

d'esprit kaip Mamyčių šventė?  rolleyes.gif  Kaip konferencija?



Šventė smagi buvo, tik mano vyrukas labai kuklus, scenos baimę turi kaip ir aš..
Konferencija super, buvo darbas grupėse, prisidikutavom, pradedant programuotojų darbo niuansais, baigiant tema "kas yra vyriškas vyras" biggrin.gif

Atsakyti
QUOTE(airv @ 2016 04 28, 12:10)
Ta pačia tema, ką dovanosite, kaip sveikinsite mamas/anytas?

šiais metais - telefonu ax.gif tiesa, iš pusbrolio užsakiau puodelį kavai/arbatai į mašiną... ji norėjo, buvo prašius, tai gaus dovanų... o mes patys važiuojam savaitgalį į kitą pusę, nes ryt MB draugo gimtadienis... nespėsiu iki mamos nuvažiuot...
QUOTE(airv @ 2016 04 28, 13:29)
Aš vyrą maitinu belvita, nes nepusryčiauja, o po to gryžta namo su laisvu 1000 kcal ir nervina mane "šluodamas" šaldytuvą. Reiks geresnį variantą galvot smile.gif

ta prasme, jis ryte suvalgo Belvitos sausainių ir paskui per visą dieną absoliučiai nieko? g.gif blogas variantas, tokiu atveju biggrin.gif
QUOTE(R's... @ 2016 04 29, 07:07)
wicked kur pradingusi? g.gif

kad nedingus, tik gal mažiau čia reiškiuosi cool.gif
vakar ir diena intensyvi buvo, nes po mokyklos vyriausią vežiau tirtis dėl alergijų... paskui vakare baseinas ir kadangi oras pasitaisė, tai kai dėjau žingsnių hihihi.gif aplėkiau ir Panoramą, ir prie sakurų buvau, ir į Europą dar spėjau, nes norėjau vieną suknelę pasimatuot (čia kas Vilnių daugiau mažiau žino) ax.gif tai vakar labai nedaug trūko iki 10 000 žingsnių blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(jovivita @ 2016 04 29, 08:25)
28 raudona, vakarienė tokia pati  doh.gif 

27 nerandu ax.gif

lietinius ir aš dabar kaip tik kepu, bet didelį kiekį ir šaldymui... su varške...
Atsakyti
Sveikos,

QUOTE(braske09 @ 2016 04 29, 08:16)
bausmę - 3 dienas jokio telefono ir kompo devil.gif  turbūt nera baisesnės bausmės... cool.gif


Ooo, cia pati baisiausia bausme kokia tik gali buti smile.gif)

Wicked, mb tik pusryciu nevalgo. Jis viso gali suvalgyti 1950 kcal (norint mesti svori), tai apie 500-800 kcal pietums suvartoja, o dar lieka vakarienei apie 1000, plius kai pabegioja dar uzkasti daugiau gali smile.gif reikia pasirysti jam pusrycius gaminti, bet reiks anksciau keltis, o as megstu pamiegoti rytais smile.gif

28, 29d zalios

Tiesa, kodel vakarienei nerekomenduojami angliavandeniai? Pvz jei nevirsinu kaloriju Kiekio galima ar vistiek ne? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo airv: 29 balandžio 2016 - 13:09
QUOTE(wicked @ 2016 04 29, 11:15)
27 nerandu ax.gif

lietinius ir aš dabar kaip tik kepu, bet didelį kiekį ir šaldymui... su varške...



Irgi raudona. O kokią lietinių tešlą darote, nes kiek šaldžiau, tai po to kažkokie netokie būdavo. Stengiuos pasidaryt dviem kartams.
Atsakyti
QUOTE(airv @ 2016 04 29, 14:05)
Tiesa, kodel vakarienei nerekomenduojami angliavandeniai?

energija, kurios jau nebeišeikvoji? g.gif
QUOTE(jovivita @ 2016 04 29, 14:06)
kokią lietinių tešlą darote, nes kiek šaldžiau, tai po to kažkokie netokie būdavo. Stengiuos pasidaryt dviem kartams.

3 puodeliai miltų (dabar naujoju Speltos)
2 puodeliai pieno
2 puodeliai vandens
4 kiaušiniai
šiek tiek aliejaus, druskos...

išmaišau ir tešlą palieku nors pusvalandžiui pastovėti...

puodelis - 200ml

man gaunasi apie 16-18 lietinių, kartais šaldau, kartais mano šeimyna suvalgo juos per kelias dienas ir taip...
aš iš karto kepu tokiais kiekiais, nes darau tik tada, kai turiu varškės... pirkti jos niekada neperku, mama padaro... o kai nuvažiuojam retai, tai taip ir gaunasi... bet labai patogu, nes paprasčiausiai tingiu juos kepti dažnai blush2.gif
Atsakyti
4u.gif labuka 4u.gif
o kaip tik kalba apie blynus, siandien netycia uzejau i " Gusto blynine" tai ten taip skaniai, sugalvojau, kad galima ten daryti dukrai gimtadieni, ziema bus 10 metu tai gal bus idomu jau paaugusiems vaikams, ten galima kepti blynus patiems... ir labai skanu, niekada ten pries tai ne esu buvusi g.gif
Ten valgiau lietini su astria kiauliena-tai nerealiai skanu blush2.gif

Buvau sian ir pas gydytoja del savo kojos, tai sake, kad slubuoju del to, kad man " baimes instinktas"- nes man tai nieko neskauda, sako taip buna visiems g.gif ir trunka gan ilgai kol pats zmogus psicholigiskai nepamirs apie savo trauma.Del to, kad ilgai nevaiksciojau kazkaip susiformavo ploksciapedyste, tai nesiosiu dabar tokius spec ideklus, siandien kaip tik uzsakiau. Tik nezinau i kokius batus juos desiu nes koja ir taip 41... o dar istinusi, pirksiu bobutems avalyne ax.gif sake galima net sedint su ideklais but, jie veikia taip irgi. Nesioti metus!!!! Tai apie kablus galesiu pamirsti dar ilgai doh.gif

Jau labai greitai mano dukros komunija, tai rosiuosi baliui, darysim seimos svente, b us tik labai artimi bet vistiek g.gif rupesciu yra

o apie svori.... nezinau... mano rytai tokie patys kaip Rasa289rytais buna tik pazadai...
Atsakyti
QUOTE(Volsebnica @ 2016 04 29, 15:28)
4u.gif  labuka 4u.gif
o kaip tik kalba apie blynus, siandien netycia uzejau i " Gusto blynine" tai ten taip skaniai, sugalvojau, kad galima ten daryti dukrai gimtadieni, ziema bus 10 metu tai gal bus idomu jau paaugusiems vaikams, ten galima kepti blynus patiems... ir labai skanu, niekada ten pries tai ne esu buvusi g.gif
Ten valgiau lietini su astria kiauliena-tai nerealiai skanu blush2.gif


Tikrai ten labai skanu 4u.gif man ten skaniausia sriubos, o mano merginoms - čirviniai blynai wub.gif

Na va sulaukėms Kings.lt atsakymo - abi pateko tarp 3 proc. stipriausių vaikų - surinko iš 100 taškų atitinkamai 97 (mažoji) ir 96 (didžioji). Tai dabar baisulingai laukia kito etapo, bet manau ten jau bus joms riestą biggrin.gif

Pagaliau savaitgalis bigsmile.gif
Papildyta:
QUOTE(braske09 @ 2016 04 29, 08:16)
Gavo bausmę - 3 dienas jokio telefono ir kompo devil.gif  turbūt nera baisesnės bausmės... cool.gif


doh.gif neatlaikyčiau lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mazule: 29 balandžio 2016 - 16:06
Labas rytas Mamytės ir dar būsimos mamytės su gražia švente Jus visas 4u.gif

Vakar prisikepiau pyragų trupininį su agrastų uogiene, ir trupininį su varške (jį vadinu draugystės pyragu) o skanu-mėlis kvepėjo visi namai, vešiuosi šiandien pas mamą, mama paruoš pietus o aš pasirūpinau desertu 4u.gif , tai kaip ir aišku, kad iki dabar vis dar raudonuoju , niekaip nepavyksta su savim susitarti, bet jau jau artėju prie ribos, tvarkiau vakar spintas, tai jaučiu kaip puškuoju, vienas iš pirmų ženklų, kad riba pasiekta doh.gif
Atsakyti