Įkraunama...
Įkraunama...

Svarstyklės

Svėrimuisi svarstykles buvau pirkusi senukuose, bet paprastas. Tai spėkit, kaip tiksliai rodė. biggrin.gif Tai internete užmačiau akcijėlę ir nusipirkau normalias buitines svarstykles ir dar virtuvines (nes pradėjau maistą reguliuoti). Tai veikia iki šiol.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo d'esprit: 25 kovo 2016 - 13:10
Aš turiu Bosch elektrnines,labai tiksliai rodo. Pirkau dar Litais, mokėjau apie 150 lt.
Atsakyti
koks skirtumas tos svarstyklės, svorio nepadės numesti smile.gif
Atsakyti
Aš visiškai nesutinku su tuo, kad svarstyklės nepadeda svorio numesti. Kitos valgo ką tik nori. Kiša į save riebalus, nesveika maistą, cukrų ir augina svorį kaip nežinau ką, ir bijo svertis, nes nenori matyti tų skaičių. Yra savimi nepatenkintos, dejuoja kokios jos storos ir nelaimingos dėl to, kad netelpa į tokio dydžio rūbus, kokius tilpo prieš pora metų. Nes pamiršo kontrole ir atsileido. Svarstykles padėjo į šalį ir tiesiog PRADĖJO SAVĘS NEMYLĖTI. Štai, kas yra. Moterys savęs nemyli ir nori kad jas tokias mylėtų. Nustokit kimšti riebų ir nesveiką maistą, į savo racioną įsidėkit daugiau daržovių, mažiau ant riebalų kepto maisto. Eksperimentuokit. Stebėkit savo svorį, ne kiekvieną rytą, o į savaitę bent tris kartus. Nusipirkit geras svarstyklės internetu, o ne iš parduotuvių, kur ten šlamštas vienas ir rodo netiksliai. Investuokit į gerą, kur rodytų ir KMI jūsų ir vandens bei riebalų ar raumenų procentą jūsų kūne. Nusipirkit ir tą patį žingsniamatį ar sportinį laikrodį, kuris rodo aktyvumą. Motyvuokite save. Niekas nelepia būti fitneso modeliais, bet prižiūrėkite save ir savo kūną, tuomet ne tik jūs jausitės laimingos, bet ir aplinkiniai bus laimingesni šalia jūsų smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo d'esprit: 05 spalio 2016 - 09:38
QUOTE(belekas123 @ 2016 03 25, 09:18)
Svėrimuisi svarstykles buvau pirkusi senukuose, bet paprastas. Tai spėkit, kaip tiksliai rodė. biggrin.gif Tai internete užmačiau akcijėlę ir nusipirkau normalias buitines svarstykles ir dar virtuvines (nes pradėjau maistą reguliuoti). Tai veikia iki šiol.


Aš irgi prieš kokius 5 metus pirkau senukuose, veikia iki šiol smile.gif
Atsakyti
QUOTE(qweqq @ 2016 07 13, 08:07)
koks skirtumas tos svarstyklės, svorio nepadės numesti smile.gif


Aišku, kad nepadeda numesti svorio, man padeda tik jį kontroliuoti, sveriuosi beveik kiekvieną rytą.
Turiu dvejas svarstykles: elektronines ir paprastas buitines.
Paprastos svarstyklės rodo visada 1 ar 2 kg mažiau.Kodėl?
Atsakyti
QUOTE(Milvaja @ 2017 02 24, 15:15)
Aišku, kad nepadeda numesti svorio, man padeda tik jį kontroliuoti, sveriuosi beveik kiekvieną rytą.
Turiu dvejas svarstykles:  elektronines ir paprastas buitines.
Paprastos svarstyklės rodo visada 1 ar 2 kg mažiau.Kodėl?


Hm, šiaip keista, nes kai pati pirkau svarstykles, domėjausi kurios geresnės ir t.t. tai kaip tik visur rašė, kad paprastos rodo tiksliau (tai gal ir sveriate mažiau nei rodo el. svarstyklės?). Arba gal reikia pareguliuoti, ten būna toks pypsiukas regulaivimui..
Atsakyti