Įkraunama...
Įkraunama...

Lieknėjimo draugė

Taigi va.. Pradėkim nuo to, kad aš stora 4u.gif
Kaip pagaliau supratau, vienai to padaryti nepavyks.. Kartą žiūrėjau kažkokią laidą ir ten buvo iškelta idėja, kad norinčiai sulieknėti moteriai reikalinga lieknėjimo draugė - kur gali susirašyt sms, kai bloga.. kai nepasiseka, pasisemt motyvacijos.. palaikyti vieną kitą. Tokios, kuri neteis.. kuri supras.. nes ir jos tikslas toks pats...

Taigi, ieškau TAVĘS biggrin.gif . Reikalavimai: ne mažiau 90 kg thumbup.gif , DAUG kartų nepasisekė, esi pasiryžus bandyti vėl, bet kitaip - su palaikymu ir spyriais į užpakalį. Galbūt retkarčiais susitikti.. drinks_cheers.gif Amžius 25-40 m. mirksiukas.gif

Tema skirta visoms, kas ieško asmeniškos lieknėjimo draugės, o ne bendro klubo.

O galbūt atsiras merginų, kurioms pavyko nugalėti save ir kurios pvz. gal norės ką nors pašefuoti..

Tikiuosi ši idėja bus aktuali daug kam. blush2.gif




Atsakyti
o 85 jau nebetinka ???? g.gif
Atsakyti
Šiuo atveju tikrai ne svoryje esmė biggrin.gif
Rašiau tik orientaciniai. Na pvz. moteris kuri nuo 63 nori numesti 5 kg. ir moteris nuo 90 kg norinti numesti 30 kg. tikrai skiriasi, todėl čia tam, kad žinotumėt, su kuo kas turi reikalų biggrin.gif

Bet pvz. tokia, kur nori nuo 63 numesti tuos 5 kg, taip pat gali susidurti su sunkumais ir norės turėti panašių tiksų turinčią "draugelę".. ax.gif

Moterys, kur Jūs mirksiukas.gif 4u.gif ??
Atsakyti
Sveikutes, kokia sauni ideja, noriu ir as prisijungti. Trumpai apie save : man 32m. esu grynakrauje suvalkiete, Marijampoliete 4u.gif Auginu du vaikucius 3m. mergyte ir 5m berniuka. Ieskau kompanjones palaikymui, motyvacijai ir t.t. Mano ugis 1,74, o jau svoris tai net baisu pasisakyti 98 kg, mano tikslas suliekneti iki 75kg
Atsakyti
Esu iš Vilniaus, ieškau lieknėjimo draugės, kuri sveria dauuuuuuuug (bent 120kg....) 4u.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

norėčiau ir aš tokios draugės smile.gif labai motyvuotų jei su kažkuo būtų galima kasdien pakalbėti, pasiskųsti ir pasidžiaugti smile.gif

Mano svoris gražus 100 verysad.gif man 29m ir turiu vieną vaiką biggrin.gif esu iš Vilniaus.

arba gal atsiradus kelioms ieškančioms susikuriam atskirą kad ir fb grupę ir nedidele grupele metam smile.gif 4u.gif
Atsakyti
Sveikos, aš iš tų, kurios nori numesti iki 5 kg ir tai išlaikyti. Numetimas yra mažiausia problema - va, palaikymas yra visai kas kita. Nežinau, kodėl, bet tiesiog mėgstu kramsnoti. Alkana nesu, bet taiiiiip norisi kažko saldaus arba sūraus - priklauso nuo dienos. Šiaip nemėgstu riebaus maisto, pietums, pusryčiams, renkuosi kažką kaip įmanoma sveikiau, bet po to ateina laikas, kai tiesiog norisi užkandukų. Na, ir galiausiai pasiduodu, nugali žvėris manyje ir vėl keikiu save, kad neliekna ta mano figūra tiek, kad man pačiai būtų gražu.

Man patinka kauliukai, o ne riebaliukai, tad trūksta nedaug, bet vis tiek erzina. Tad reikia draugijos ir motyvacijos tokiems vakarams. Na, jei čia yra panašaus likimo mergina (man 24, aš iš Vilniaus), tai būtų awesome pabandyti pabendrauti ir pažiūrėti, ar pasiskundimas kažkam padės ;D
Atsakyti
Smagi temukė, esu iš vilniaus ir numesti reikia tikrai daug. virs 30 kg, esu į ketvirtą dešimtį perkopusi, norėtųsi rasti kažką panašaus į save, nes jau kankina viršvoris ir psichiškai ir fiziškai.
Atsakyti
Sveikos,

wow super ideja! Man 22metai, ugis 162, svoris... tiesa pasakius net nezinau, senokai nesisveriau. Manau kazkur 69, dabar gal siek tiek maziau nes kuri laika sportuoju ir ziuriu ka valgau. Tikrai butu smagu susirasti bendraminciu. Turiu nemazai receptu prikaupusi jau, tai jei ka domina rastelkit wub.gif Manau kuria tai diena prisesiu parasyti ir straipsnio i savo bloga apie sveikus, bet socius pusrycius. mirksiukas.gif Labai labai smagu butu jei drauge atsirastu smile.gif Lauksiu atsakymu smile.gif

Mano Motyvacija
Atsakyti
Sveikos meginos! 4u.gif jungiuosi kartu su jumis! Svajoju pamesti -20kg, nors pagal ūgį -14kg pakanka.... Visada buvau liekna, tačiau apsileidau ir pradėjau kimšti viską kas po ranka.
Pristatau savo lieknejimo planą: thumbup.gif
1. Sportas sportas! Šiandien keliauju į pirmąją treniruotę(aerobika).
2. Griežtai pasižadu kaip įmanoma gaminti maistą namie ir neštis į darbą pietus. Jokių bulvių, bulkų ir makaronų, riebalų, saldumynų.
3. Sportas minimum 3kart per savaitę. fitness3.gif
4. Vandens (ne arbatų ar kitų skysčių) min 2l per dieną (šiuo metu 0l per dieną) drinks_cheers.gif

Išimtys kurias sau leisiu: blush2.gif
1. Latte su cukrum (žarnyno veiklai palaikyti, o cukrus kaip vienintelė saldi paguoda blush2.gif )
2. Lašiniai (minimalus kiekis krizės metu mirksiukas.gif )

Kokie jūsų planai kilogramų atžvilgiu ? biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Perlė*: 08 gruodžio 2014 - 14:08
QUOTE(Perlė* @ 2014 12 08, 12:07)
Sveikos meginos! 4u.gif  jungiuosi kartu su jumis! Svajoju pamesti -20kg, nors pagal ūgį -14kg pakanka.... Visada buvau liekna, tačiau apsileidau ir pradėjau kimšti viską kas po ranka.
Pristatau savo lieknejimo planą:  thumbup.gif
1. Sportas sportas! Šiandien keliauju į pirmąją treniruotę(aerobika).
2. Griežtai pasižadu kaip įmanoma gaminti maistą namie ir neštis į darbą pietus. Jokių bulvių, bulkų ir makaronų, riebalų, saldumynų.
3. Sportas minimum 3kart per savaitę.  fitness3.gif
4. Vandens (ne arbatų ar kitų skysčių) min 2l per dieną (šiuo metu 0l per dieną)  drinks_cheers.gif

Išimtys kurias sau leisiu:  blush2.gif
1. Latte su cukrum (žarnyno veiklai palaikyti, o cukrus kaip vienintelė saldi paguoda blush2.gif )
2. Lašiniai (minimalus kiekis krizės metu  mirksiukas.gif )

Kokie jūsų planai kilogramų atžvilgiu ? biggrin.gif


Mano planai -5 minimum. Aisku svajone butu -10, bet cia gal dar situs planus atidesiu iki nauju metu, vistiek kaledos, reikes nori nenori isklysti is doros kelio. Mano tikslai panasus kaip tavo wink.gif 3 kartus i savaite sportuoju, jau beveik menesi stropiai keliauju i sporto sale wink.gif Cukraus atsisakiau ir net kava nesaldinta pamegau wink.gif Lasiniu ir taip nelabai megstu, bet va su saldainiais sunkiau, stengiuosi bent juodo sokolado nugriebti kai jau atrodo pasiduosiu biggrin.gif Penktadieniais leidziu sau pasidziaugti riesutais vietoj cipsu wink.gif) Po truputi internete duomiuosi apie ivairius nesveiko maisto pakaitalus ir tiesa sakant nustebau kiek visko galima sau leisti jei tik turi noro ir laiko pasigaminti. smile.gif rolleyes.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikutės,

Na, lieknėjimo draugės surasti nepavyko, todėl tenka pačiai. Sunku.. liūdna.. BET per 40 dienų numečiau 9 kg. Laikausi sukandus dantis, nors tame tarpe buvo savaitė "nutrūkimo": ėdžiau kiek tilpo, bet paskui staiga sustojau, atsitiesiau ir sakiau sau NE, stop, tęsiu toliau. schmoll.gif

Man dar 20 kg. reikia numesti. Didelis darbas laukia, nesu tikra ar ištversiu..


Labai domina tie nesveiko maisto pakaitalai. Kas tai? Riešutų tai vengčiau, nes būtent nuo jų man ir prasidėjo paminėtas apsiryjimas. Nusiirkau anakardžių: po vieną, po vieną.. surijau visą maišą, tada jau viskas pasidarė nebesvarbu, užsitraukė rūkas ant akių, kaip pas kokią narkomanę ir parsidėjo šaldytuvo siaubimas...

Gal kokių kitokių gudrių pakaitalų išieškojot internete? blush2.gif
Atsakyti