Įkraunama...
Įkraunama...

Lieknėjimo draugė

QUOTE(tytuka @ 2016 01 19, 21:16)
Kazkada ir man toks bevalis momentas buvo, paskui isbandziau ta ir ana, kol atradau kazka panasaus i tunelio sviesa. Kazkokia tavo sviesa, noras, pakilejimas... o gal sveikatos problema ir netinkamas maistas?

manau maistas....
Atsakyti
QUOTE(bjaurybe @ 2016 01 19, 22:35)
manau maistas....

Daug reikia nukratyti? Kaip noretum tai padaryti, kur, kodel paslysti?
Ir reiketu kokios veiklos, kad mintis nuo maisto atitrauktu. Vat.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tytuka: 19 sausio 2016 - 23:40
Kaip siandien sekasi? Kokie planai?
Man rytas gerai praejo, pusryciai kaip planuota, biski alkis grauzia, bet nieko, iki pietu nedaug liko.
Atsakyti
QUOTE(tytuka @ 2016 01 20, 10:48)
Kaip siandien sekasi? Kokie planai?
Man rytas gerai praejo, pusryciai kaip planuota, biski alkis grauzia, bet nieko, iki pietu nedaug liko.

ryte porą sumuštinių, dabar sriubos vakarykštės pasišildžiau ir silkės suvalgiau, dar desertui bananą. man kas keisčiausiai nėra jokio alkio jausmo g.gif , nu tokio normalaus, kad pilvaM gurguliuotų, tiesiog namie triniesi ir akys nori. kai dirbdavau, tai neišeidavo pavalgyt bile kada, tai tas noras valgyt toks sveikas buvo, apetitnas kaip sakau, o dabar nu ėdu ir niekas neskanu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(bjaurybe @ 2016 01 20, 14:34)
ryte porą sumuštinių, dabar sriubos vakarykštės pasišildžiau ir silkės suvalgiau, dar desertui bananą. man kas keisčiausiai nėra jokio alkio jausmo g.gif , nu tokio normalaus, kad pilvaM gurguliuotų, tiesiog namie triniesi ir akys nori. kai dirbdavau, tai neišeidavo pavalgyt bile kada, tai tas noras valgyt toks sveikas buvo, apetitnas kaip sakau, o dabar nu ėdu ir niekas neskanu biggrin.gif

As kai viena gyvenau,nusipirkdavau maisto porai dienu i prieki, aisku kokios arbatos tai budavo, ir pasitaisydavau pietums-vakarienei tiek, kad viska suvalgyciau, ir kitam kartui vel taisyti, bet konkreciai viena porcija. Sriuba gali buti, jei tik ji viena, be kitu patiekalu. O jei nera alkio jausmo, kodel valgai?
Atsakyti
QUOTE(tytuka @ 2016 01 20, 14:41)
As kai viena gyvenau,nusipirkdavau maisto porai dienu i prieki, aisku kokios arbatos tai budavo, ir pasitaisydavau pietums-vakarienei tiek, kad viska suvalgyciau, ir kitam kartui vel taisyti, bet konkreciai viena porcija. Sriuba gali buti, jei tik ji viena, be kitu patiekalu. O jei nera alkio jausmo, kodel valgai?

veikt nėra ką biggrin.gif
aš, kai namie, tai tiesiog perku ko reikia, kas kelias dienas, nes būna, kad persigalvoji ką gaminti, tai pritrūksti, o kai dirbu, tada perku savaitei, ant lapuko susirašau ką gaminsiu ir susiperku reikalingus produktus.
O šiaip ir amžius savo daro, jaunai užtekdavo nedavalgyt, o jau dabar, kai močiutės amžiaus ir gerti pavojinga lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(bjaurybe @ 2016 01 24, 09:55)
veikt nėra ką biggrin.gif
aš, kai namie, tai tiesiog perku ko reikia, kas kelias dienas, nes būna, kad persigalvoji ką gaminti, tai pritrūksti, o kai dirbu, tada perku savaitei, ant lapuko susirašau ką gaminsiu ir susiperku reikalingus produktus.
O šiaip ir amžius savo daro, jaunai užtekdavo nedavalgyt, o jau dabar, kai močiutės amžiaus ir gerti pavojinga lotuliukas.gif

drinks_cheers.gif Visiskai sutinku. Anksciau MB sakydavau, kad jei kiti valgytu kaip as, per menesi po 5 kg priaugtu, o man nieko. Praejo tie laikai, dabar ir man matosi. O dar ir nesveiko maisto atsisakyt reikia doh.gif
Gal mezgimas, nerimas, siuvinejimas patinka? Arba nueit ikokius vaiku namus savanorei, uzsiemima koki nors susigalvot, bet kad patiktu, uzkabliuotu g.gif
Atsakyti
QUOTE(tytuka @ 2016 01 24, 11:04)

Gal mezgimas, nerimas, siuvinejimas patinka? Arba nueit ikokius vaiku namus savanorei, uzsiemima koki nors susigalvot, bet kad patiktu, uzkabliuotu  g.gif

oi, knygas skaitau, mezgu visiems kas tik paprašo, vaikštau į baseiną, jogą, dar lyg nuo kokio kovo planuoju dar kalanetiką ar pilatesą išbandyt g.gif , reiks apeit kelis sporto klubus prie namų ax.gif Ankščiau šuo buvo, tai dar tekdavo ir pasivaikščiot po tris kart eiti biggrin.gif
Bet šiaip, kai dirbi, dienos nematai, kai namie sėdi, tada atrodo ta diena guminė doh.gif
Atsakyti
QUOTE(bjaurybe @ 2016 01 24, 12:18)
oi, knygas skaitau, mezgu visiems kas tik paprašo, vaikštau į baseiną, jogą, dar lyg nuo kokio kovo planuoju dar kalanetiką ar pilatesą išbandyt g.gif , reiks apeit kelis sporto klubus prie namų ax.gif Ankščiau šuo buvo, tai dar tekdavo ir pasivaikščiot po tris kart eiti biggrin.gif
Bet šiaip, kai dirbi, dienos nematai, kai namie sėdi, tada atrodo ta diena guminė doh.gif

bet kokia tu saunuole,tiek visko apeini bigsmile.gif Tai gal ir nevalgai labai daug g.gif o kiek ten numest nori? Mano kaimyne, pensininke, del sveikatos turejo mest svori, pagal dietologo sudaryta menu numete, nemazai, bet ir toliau maitinasi panasiai.
Atsakyti
QUOTE(tytuka @ 2016 01 24, 11:27)
bet kokia tu saunuole,tiek visko apeini  bigsmile.gif Tai gal ir nevalgai labai daug  g.gif o kiek ten numest nori? Mano kaimyne, pensininke, del sveikatos turejo mest svori, pagal dietologo sudaryta menu numete, nemazai, bet ir toliau maitinasi panasiai.

šiap, kai neini į darbą, tai ir apeini, ir dar laiko lieka biggrin.gif Per trejetą ketvertą metų priaugau apie dešimt kg, o va per paskutinius dvejus dar dešimt doh.gif Tik tiek, kad svoris daugiau apačioje, tai dar paslėpti galima blush2.gif O šiaip darbo specifika pasikeitė, arba ilgai nedirbu arba ilgai dirbu parom, tai matyt nervų sistema išsibalansavus, nes arba laiko sočiai, arba tik darbas ax.gif
Atsakyti
Sveikos mergaites,

Aš tai liepto galą priėjus.. artinuosi link dviženklio skaičiaus.. Nėr valios.. nerandu jėgų.. pasidaviau šimtą kartų.. toks jausmas, kad daugiau niekada nebepajėgsiu.. ryju nesustodama..

KAIP surast jėgų, KAIP užsispirt.. o svarbiausia, KAIP netingėt..

Svajoju apie baseiną. Bet tik nedrąsiai. Nes viena niekada nedrįsiu..

Treniruoklis-dviratis balkone šąla, o aš vaikų Kalėdinius saldainius kemšu. Va taip va... unsure.gif



Atsakyti
QUOTE(Individualistė @ 2016 01 24, 19:43)
Sveikos mergaites,

Aš tai liepto galą priėjus.. artinuosi link dviženklio skaičiaus.. Nėr valios.. nerandu jėgų.. pasidaviau šimtą kartų.. toks jausmas, kad daugiau niekada nebepajėgsiu.. ryju nesustodama..

KAIP surast jėgų, KAIP užsispirt.. o svarbiausia, KAIP netingėt..

Svajoju apie baseiną. Bet tik nedrąsiai. Nes viena niekada nedrįsiu..

Treniruoklis-dviratis balkone šąla, o aš vaikų Kalėdinius saldainius kemšu. Va taip va... unsure.gif



kartasi labai naudnga - pamatyti savo nuotraukas . paziureti i save is salies . Nes veidrodis ''daznai meluoja ''.
Atsakyti