Įkraunama...
Įkraunama...

Stebuklingi produktai, kuriuos atradau

kokoso aliejus, ir įdegį paskatina, ir natūralus prduktas, neriebus, liux smile.gif
Atsakyti
as 8 metus buvau ieskojimo kelyje rasti gera kokybiska kosmetka, kuri padetu isspresti problemines odos paliktus pedsakus, esu begalo patenkinta kai 2012m. teko pabuvoti Mary Kay grozio valandeleje, is po kurios tartum patapau kitu zmogumi... esu dekinga konsultantei, kuri tiksliai parinko man tai ko reikia ir rezultatais dziaugiuosi dar ir siandien, turbut dziaugsiuosi ir visa likusi gyvenima... zinau,kad yra tokiu atveju, kai moterims netinka si kosmetika, nes ju begalo jautri oda, arba buna,kad ''zalia konsultante'' ne taip parenka priemones, todel tada buna neigiama reakcija i sia kosmetika... bet visos kitos tikrai lieka patenkintos...

labai dziaugiuosi,kad mano konsultante man pasiule visas priemones isigyti pigiau, nes suma tai ko man reikejo buvo trizenkle, tai as pasirasiau sutarti r viska isigijau sau su nuolaida...

siai dienai kompanijoje esu jau metai laiko,oda atrodo taip gerai, kad niekas neitaria, jog kazkada turejau problemu su acne...

mielos moterys, jeigu pazystate nors viena mary kay grozio konsultante butinai nueikite i grozio valandele, ten suzinosite viska apie savo odele,kaip ja priziureti ir pan. nebukite skeptiskos,nes tik eksperimenduodamos suzinosite kas jums tinka,o kas ne smile.gif jeigu kuri noretumete ateiti i kompanija tik del saves, parasykite man, tikrai visu lauksiu ir patarsiu ka geriau naudoti ir ka geriau rinktis...juk paklausti nieko nekainuoja smile.gif
Atsakyti
Essence antakių šešėliai - pagaliau turiu ryškius, dailius antakius, kurių visada troškau.
Ramunėlės - ryte ir vakare valau veidą ramunėlių nuoviru. Galima ar negalima tai skaityti kosmetikos priemone nežinau, tačiau veido oda - nuostabi! 10 metų svajojau, kaip atsikeliu rytais ir nerandu nė vieno spuogo ir pagaliau tai išsipildė. Nenusakomas jausmas - kas turi probleminę odą, supras smile.gif

Papildyta:
Pamiršau paantrinti temos autorei - Pantogar vitaminai išties nerealūs. Nagai tvirti, ilgi, gražūs - niekada tokių neturėjau. Ir akivaizdžiai matau, kaip gausiai auga nauji plaukai. Išvis, su savo antakiais, oda, nagais ir plaukais jaučiuosi šį rudenį labai graži biggrin.gif! O kaip dažnai išleisdavau galybę pinigų ir likdavo tik verkti..
Atsakyti
QUOTE(xxs-xs-s @ 2013 08 31, 10:18)
kokoso aliejus, ir įdegį paskatina, ir natūralus prduktas, neriebus, liux smile.gif


Kažkada viena kolegė patarė, išbandžiau tikrai veiksminga: jeigu norite turėti gražų bei tolygų įdegį, kuris ilgiau laikytųsi, tai prieš atostogas pajūryje pagerkite porą savaičių multi karotiną (vaistinėse būna pirkti kapsulių) thumbup.gif
Atsakyti
Mano atradimas So Pure Maroko argano aliejus. Nors jis is linijos plaukams, bet ant ranku isbandzius ir ant veido iskart, jis visai kitoks, matosi ir spalva naturali ir toks kaip silkas palieka ant veido thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Aviatorė @ 2013 09 05, 13:15)

Ramunėlės - ryte ir vakare valau veidą ramunėlių nuoviru. Galima ar negalima tai skaityti kosmetikos priemone nežinau, tačiau veido oda - nuostabi! 10 metų svajojau, kaip atsikeliu rytais ir nerandu nė vieno spuogo ir pagaliau tai išsipildė. Nenusakomas jausmas - kas turi probleminę odą, supras  smile.gif



O kaip ji pasigaminat? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(greeny1231 @ 2013 09 05, 20:23)
O kaip ji pasigaminat? ax.gif


Taip pat kaip arbatą. Tik ramunėlių dedu daugiau, dažnai įmetu dar ir šalavijų, medetkų ir valandą palaikau - kad "prinoktų". Būna, pasidarau didesnį kiekį - susipilu į buteliuką ir turiu keliom dienom. Vaistažolės, tiesa, ne iš parduotuvės, o iš močiutės daržo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Aviatorė @ 2013 09 06, 11:05)
Vaistažolės, tiesa, ne iš parduotuvės, o iš močiutės daržo smile.gif


o vat idomu is tikruju, ar yra skirtumas savybese? g.gif
Atsakyti
QUOTE(~Aylin @ 2013 09 06, 12:09)
o vat idomu is tikruju, ar yra skirtumas savybese? g.gif


Velnias žino..
Kaina užtat skiriasi. IKI mačiau ramunėlių - aka iš ekologinio IKI ūkio - 5 litai, rods, o ramunėlių tiek, kad tikriausiai į saują tilptų. Siaubas.
Iš viso, dirbu su žemės ūkiu, tad daug žinau apie tuos ekologiškus produktus - žmones durnina, pinigus darosi ir tiek. Iš tolo apeinu.
Bet čia nukrypau nuo temos.
Apart dekoratyvinės kosmetikos daugiau jokios chemijos nenaudoju, viskas natūralu, tad iš močiutės daržo daug maloniau. O kai pačiai maloniau, tai ir rezultatai geresni - viskas gi pas mus susiję smile.gif
Atsakyti
As tai tiesiog pasidarau labai stiprios arbatos (cefyro taip vadinamo) ir supilstau i ledo kubelius. Uzsaldau, ir kai prausiuosi, perbraukiu su ledu per veida, dekolte sriti. Irgi rezultatai stulbinantys. Girdejau, kad toks stresas su saltu ledu, labai elastinga oda padaro, rauksles mazina. Tai kaip ir investicija i ateiti:)
Atsakyti
QUOTE(grmarti @ 2013 09 05, 12:19)
Kažkada viena kolegė patarė, išbandžiau tikrai veiksminga: jeigu norite turėti gražų bei tolygų įdegį, kuris ilgiau laikytųsi, tai prieš atostogas pajūryje pagerkite porą savaičių multi karotiną (vaistinėse būna pirkti kapsulių) thumbup.gif

geriau beta karotina smile.gif daug greiciau, rudziau (nebuvau raudona simet,nesilupau) idegiau thumbup.gif
Atsakyti
Paziurejau keleta youtube video, pasiskaitinejau vokiskuose forumuose apie roziu vandeni ir susigundziau nusipirkti. Pirkdama ziurejau i sudeti, kad tik rozes ir vanduo butu,be jokiu kitu priemaisu.
Mano oda misri,bet tuo paciu dehidratuota,turiu inkstiru ant nosies,oda linkusi kimstis, pora kartu i men.nueinu i soliariuma. Man tas roziu vandenukas tikras issigelbejimas,atgaivina oda,drekina,prie miega kremuko beveik nebenaudoju. Turiu buteliuka ir saldytuve,po soliariumo ar siaip kartas nuo karto pasipurskiu,taip atgaivina oda bigsmile.gif Paskaitykiteapie roziuvandeni,tikrai neblogas dalykelis 4u.gif
Atsakyti