Įkraunama...
Įkraunama...

saldūs grybukai, voveruškos, kaštonai...

noriu parodyti grybukus kuriuos kelis pabandziau iskepti is Cipciuko guminiu meduoliu teslos. tik nesijuokit is dydzio ir formos, negalvojau kad taip pakils tesla ir tokie gausis. Kita karta kepant darysiu mezesnius. gal nelebai gerai matysis, nes fotkinau tamsioje leksteje.
user posted image
Atsakyti
QUOTE(mamkaa @ 2009 11 27, 16:21)
noriu parodyti grybukus kuriuos kelis pabandziau iskepti is Cipciuko guminiu meduoliu teslos. tik nesijuokit is dydzio ir formos, negalvojau kad taip pakils tesla ir tokie gausis. Kita karta kepant darysiu mezesnius. gal nelebai gerai matysis, nes fotkinau tamsioje leksteje.
user posted image

Visai grazus grybukai, o ir nudazyti labai graziai-taip ryskiai thumbup.gif
As siandien jau gavau grybuku ir gaideliu keptuves, dabar reik moraliskai prisiruost pabandyti kepti. Nu ir sveikatos dar reikia, kurios paskutiniu metu taip truksta doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Požiūris: 27 lapkričio 2009 - 17:03
QUOTE(Požiūris @ 2009 11 27, 16:03)
As siandien jau gavau grybuku ir gaideliu keptuves, dabar reik moraliskai prisiruost pabandyti kepti.

niu tai smagu tau, toks turtas smile.gif , kokia pas tave grybuku keptuve? nauja pirkai?
Atsakyti
QUOTE(mamkaa @ 2009 11 27, 17:08)
niu tai smagu tau, toks turtas  smile.gif ,  kokia pas tave grybuku keptuve? nauja pirkai?

Ne, senovines abi. Pirkau is SM forumieciu.
Atsakyti
sveikos grybautojos mirksiukas.gif 4u.gif o stai ir manieji, iskepiau savo brangiausiajam bus isalkes po ilgos keliones ax.gif http://public.fotki....i/pb271730.html tik foto nekokybiska blush2.gif
Atsakyti
Jo, norai pildosi... iki nauju metu jau leliuka net turesim blink.gif

Uz riesuteliu keptuve mokejau 75 lt. O ta vafline rusiska, ar baltarusiska tai 180 lt blink.gif

Mano sventes ligoninej bus...
Atsakyti
QUOTE(rugiagele26 @ 2009 11 27, 19:23)
Jo, norai pildosi... iki nauju metu jau leliuka net turesim  blink.gif

Uz riesuteliu keptuve mokejau 75 lt. O ta vafline rusiska, ar baltarusiska tai 180 lt blink.gif

Mano sventes ligoninej bus...

swoon.gif
O cia kalba eina apie sirdeline vafline ar ta, kur ploni vafliai ir juos paskui susukt galima? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Požiūris @ 2009 11 27, 19:27)
swoon.gif
O cia kalba eina apie sirdeline vafline ar ta, kur ploni vafliai ir juos paskui susukt galima?  g.gif


Kur susukt galima, tokia senovine. Siaip jos topo centruose pigesnes, bet ne rusiskos ten buna. Na bet man 180 lt jau brangoka..
Atsakyti
QUOTE(rugiagele26 @ 2009 11 27, 19:31)
Kur susukt galima, tokia senovine. Siaip jos topo centruose pigesnes, bet ne rusiskos ten buna. Na bet man 180 lt jau brangoka..

Bet tai jos elektrines ar budavo ir ne elektriniu? g.gif Tikrai, kad brangoka. Gerai, kad brolio zmona turi ta keptuve, tai yra is ko pasiskolinti smile.gif
Maximose, senukuose ir panasiose pardese as virs praeinu pro keptuves, bet tos vaflines dar nebuvo teke uzmatyt.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Požiūris: 27 lapkričio 2009 - 20:19
QUOTE(rugiagele26 @ 2009 11 27, 18:23)
Jo, norai pildosi... iki nauju metu jau leliuka net turesim  blink.gif

Uz riesuteliu keptuve mokejau 75 lt. O ta vafline rusiska, ar baltarusiska tai 180 lt  blink.gif

Mano sventes ligoninej bus...

na tai lauksim riesutuku, kada kepsi kada bandysi keptuve?
o del leliuko tai dziugu, svarbu kad viskas gerai butu, o tai svarbiausia smile.gif
Papildyta:
QUOTE(rugiagele26 @ 2009 11 27, 18:31)
Kur susukt galima, tokia senovine. Siaip jos topo centruose pigesnes, bet ne rusiskos ten buna. Na bet man 180 lt jau brangoka..

tiuriu as tokia ta senovine vafline, labai retai su ja kepu, nes elektros labai jau daug ima doh.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti
Jo, jos elektrines visais laikais buvo.

O del riesutuku, tai galvoju, ar ta keptuve nedulkes kur uzkista biggrin.gif ryt zadu kept simtalapi, arba tuos riesutus. O tu mamkaa, ta keptuve kakzuo vistiek isveitei pirmausiai? Dar recepta einu susirasiu.
Atsakyti
As ja paemusi su indu plovikliu ir siltu vandeniu isploviau su kempine, tik nesveisk jokiu sveistuku, nes subraizysi, ir tada dejau nat virykles ir gerai pakitinau tuscia ir viskas ir kepiau, jokiais riebalais keptuves netepiau, labai gerai kepe niekas nelipo. tik pirma keptuve sudeginau, nes nemaniau, kad taip greitai kepa.
nezinau ar jau minejau g.gif , bet kai neuzteko rudud i riesutukus, tai kai kepiau meduolius liko aisingo, tai paemiau ir sudejau ji i riesutelius, irgi labai gerai sulipo ir skanu buvo.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mamkaa: 27 lapkričio 2009 - 20:58