Įkraunama...
Įkraunama...

Maitinimo nutraukimas

O sakykite, pasibaigus pieneliui, ar reikia kazkaip krutis uzverzti,kaip sako senesni zmones?
Atsakyti
dabar gydytojai pataria geriau vaistu isgerti, kad guzai nesusidarytu
Atsakyti
Pauliui dabar 19 menesiu. Pati maitinimo nutraukti nezadu - tegul tai bus jo iniciatyva. Bet jam svarbiausias rytinis pienukas, kai tik pabunda. Naktimis jau kuris laikas nebepraso, nors po viena syki beveik visuomet pabunda (net ir nelabai zinau, kodel jis pabunda). Jeigu daug budinetu naktimis ir labai ilgai butu prie papulio - tada turbut bandyciau atpratinti, nes juk tikrai noretusi issimiegoti kaip zmogui. Jauciu, kad bus nostalgija didele tokiam musu rysiui, todel noriu, kad jam to pienuko reiketu kuo ilgiau. O jau mazai bereikia. Diena kartais jau ir nebepapraso - priklausomai nuo to, ka veikiam. Vakare pries miega kartais irgi jau nebereikia...

QUOTE(VaidaI @ 2004 02 10, 18:17)
O sakykite, pasibaigus pieneliui, ar reikia kazkaip krutis uzverzti,kaip sako senesni zmones?

Na, man atrodo, kad savaime atpratinant labai palaipsniui nieko is viso daryti nereikia... bet patirties tai neturiu. Tiesiog jau seniai man nebebuna taip, kad krutys "sprogtu" nuo pieno, jeigu Paulius ilgiau nepageria - viska jisai kazkaip labai fainai susireguliuoja. Buna pienuko tiek, kiek jam reikia, ir viskas.
Atsakyti
Mano mazyle pati atsisake. Dar pries pora savaiciu rasiau, kad planuoju maitint iki balandzio men., o vaikelis paeme ir pasake "Ne"...Mums buvo panasiai kaip delfinui, nakti jau senokai nebeduodavau (bet irgi karta -du siaip sau pabusdavo), svarbiausia jai budavo ryte pienuko atsigert tik atsikelus, na ir einant nakciai miegot. Karta vieno papuko ji atsisake, kita diena vel, o galiausiai visai nebenorejo. Man buvo gaila baigt maitint (dukrytei 1, 3 m), bet vaikelis pats pasireguliavo, matyt, poreikio neber tam pieneliui. Labai dziaugiuosi, kad neteko per asaras atiminet, tepti papukus garstyciom ir imtis panasiu priemoniu, kad tik atprastu.
O pienuka dar pora sykiu po to nutraukiau, karta per para, po to - karta per dvi paras, ir viskas. Daugiau nieko nedariau, nei risau nei vaistus geriau. Bet to pienuko nebedaug ir turejau, nebuvo reikalo imtis kokiu nors priemoniu.
Atsakyti
Mes lengviausiai atpratinom nuo maitinimo prieš naktinį miegelį. Buvo truputį daugiau nei metai. Tiesiog, mano vyras vieną vakarą pasakė, kaad pienelio nėra ir viskas - dideliam mūsų nustebimui, apsisuko ir užmigo. Taip ir kitą vakarą, ir dar kitą.
Prieš tai su naktiniu buvo šiek tiek sunkiau, teko savaitę prasikaknkinti su verksmais, bet ne ilgiau. Rekomenduoju, kad būtų tvirtas nusistatymas, kad vaikelis nepajustų jokių abejonių.
Užtat dabar jam beveik jau 3 m., tačiau iki šiol atsimena maitinimą ir vis dar prašo, kad duočiau pabučiuoti papukus (dėl to jaučiuosi šiek tiek nejaukiai huh.gif, bet maloniai ).

P. S. Kad ir kokių gražių žodžių apie maitinimą yra pasakyta, bet aš baigusi maitinti tikrai pajutau didžiulį palengvėjimą (labai nesmerkit, maitinau iki 1,5 metų wink.gif )

Sėkmės visoms smile.gif
Atsakyti
QUOTE (Limit @ 2004 03 09, 16:06)
Užtat dabar jam beveik jau 3 m., tačiau iki šiol atsimena maitinimą ir vis dar prašo, kad duočiau pabučiuoti papukus (dėl to jaučiuosi šiek tiek nejaukiai huh.gif, bet maloniai ).

Mano mažylė irgi dar prisimena maitinimą, bet kažkaip savotiškai - jai, matyt, susišvietė, kad ją maitinau iš bambos, nes supykus ar nuliūdus kelia man megztinį ir pukši lūpomis į bambą - tipo, žinda blink.gif
Atsakyti
anksciau vis galvojau, kad maitinsiu maziuka kuo ilgiau, bet dabar pakeiciau nuomone. mano maziukui 1.1 m. atsirado labai mane varginanti problema. amzinas papo ciulpimas, kaip ciulptuko. ir pabandyk neduoti - kokie pikciai ir isterijos prasideda ojojoi sad.gif tas labai vargina, visa diena maziukas kilnoja man drabuzius, ir guli isikandes papa, ciulpia ir kaifuoja, neleidzia atimti sad.gif ir nemalonus jausmas krutyje atsiranda.
todel kilo mintis, kad jau laikas atjunkyti. bet jauciu kad bus sunku. ir vaiko gaila, bet ka daryti ?
Atsakyti
Manu, man lygiai taip pat: kaifuoja, voliojasi ant manes, kiloja drabuzius ir labai pyksta , jei neduodu.....Jau emiau jausti, kad pati neatsisakys, bet negaliu isivaizduoti, kaip nutraukiu, matau, koks jai kaifas ir galiu issivazduoti, koks bus stresas. Todel nusprandziau dar maitinti. Palauksiu, kol galima bus susiklabeti bent truputi ,o i ta laika viliuosi, kad nors dienini pavyks isbraukti is meniu. g.gif
Atsakyti
O maniskei dienai visai to papo nereikia. Na, jei pati pasiulyciau gal ir neatsisakytu smile.gif Gauna tik uzmigdymui pries pietu miega ir pries nakties miega. Ir... n kartu nakti sad.gif As noreciau nuo naktinio atpratint huh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo RebekaG: 16 kovo 2004 - 22:04
Na va mes jau ir nebevalgom papulio sad.gif
Nujunkiau savo iniciatyva, nes darbe pasidariau labai nervuota, to pasekoje ir pienas kazkoks kitoks pasidare, nebeskanus, irgi nervuotas. mazoji paciulpdavo minutele, ir paleisdavo bei labai nepatenkinta zirsdavo (o pieno dar buvo, jei reiketu tai dar buciau prisimelzusi). Sunkiausias momentas buvo atpratinimas nuo naktinio maitinimo. (pries pora menesiu), o va vakarinio bei rytinio gerimo ji labai lengvai atsisake.
Tai nuo pradziu: kai jau miego stygius atsilipe atminciai, pagalvojau viskas puiku, bet vaikui pats laikas miegoti savo lovytei, o mamai miegot tokioj pozoj kokia saus i galva, o butent ant pilvo, ko negalejau padaryt jau dvejus metus. Pasiruosiau vandenuko du puodelius, soskes dvi. Pradedam: pirma nakti nedaviau dvieju maitinimu (kadangi keldavosi trys-keturis , kartais ir daugiau kartu), vietoj vieno uzliuliavau ant ranku su soske, vietoj kito daviau vandenuko atsigert. Po poros naktu nedaviau dar vieno, beliko tik vienas 3 val nakties (tiesa pasakius ir dabar dar trecia pabunda ko nors paprasyt), buvo ir riksmu kelias minutes, buvo ir ramiu nusmigimu. Kai pamaciau kad jai vis dar sunku miegot be musu su teveliu, nakciai duodavau atsigert melisos arbeteles. thumbup.gif Tai buvo musu isgelebejimas. Po pirmo karto kai daviau melisos, vaikas antra kart gyvenime ismiegojo visa nakti be prabudimu apskritai. clap_1.gif taigi kelis vakarus is eiles daviau arbateles, kol ji "nepagavo ritmo" Dabar jau ir be arbateles kuo puikiausiai ismiegam visa nakti clap.gif
Liko rytinis (apie 6,20val ir vakarinis apie 22 val maitinimas), rytinio atsisakem nesunkiai, nes budavo kad kai atsibundam papo prasyt, mama buna jau i darba isejusi, tai nieko kito nebeliko kaip tik apsisukt ir miegot toliau. Su vakariniu sunkiau. Bet kazkaip kai atsisakem rytinio, suretejo ir vakarinio prasymas. Kas vakara pries miega, po savaites kas antra vakara. Veliau kai atsimindavo jog dar negere pienuko. Paragavom karvutes pieno (gryno, nemaisyto) nelabai patiko, pribegom is kart prie mamos marskineliu kelt, o ten nieko ner unsure.gif , "ma" - praskiete rankutes Karolina ir nubego zaist. Taip baigesi vienas labai malonus ir sudetingas musu kudikystes etapas sad.gif Karolinas tadien suejo lygiai 1,5metuku.
Pastebejau kad kai pradejau ta ilga procesa, mazoji pasidare daug meilesne, dazniau glaudziasi, glosto, mylu - mylu daro, lug suprasdama kad jau kazko truksta, truksta to artumo ir pasiglaustymo, apkabinimu ir pasilaikymu uz rankyciu. sad.gif Liudna man pasidare, na nieko, stengiames kazkaip kitaip kompensuot. heart.gif

P.S. Atsiprasau uz ilga posta: pagrindine jo esme buvo tokia: mus isgelbejo melisos arbatele. Patarciau ir jums pabandyt kas turit siokiu tokiu problemu su vaiko meigu nakti (vyresniems zinoma, maziukams nezinau ar galima ir patartina?).
Atsakyti
Siaubas, Auges, parasei, tai vos neapsizliumbiau sad.gif . Tai as ir tempiu, nes baisiai jau gaila jos butu. Nors soske ciulptu, tai dar galima pasiulyt, o manoji, tai i soske, kaip i priesa ziuri.
Atsakyti
Iš tikrųjų baisiai gaila vaikučio, kai per prievartą atjunkai... sad.gif
Mano vyresnysis atsisakė pats, ir niekad daugiau nebepaprašė. O dukrytę atjunkiau, neapsikentus nuolatinio naktinio žindimo. Atjunkiau gana lengvai ir greitai, bet... Jau trys mėnesiai, kai nebemaitinu, o ji vis dar nepamiršta, ieško, glaustosi, bando išsiprašyti... sad.gif Kai pamato, kaip mano draugė maitina saviškį, tai prisėda šalia ir glosto juos abu...
Būčiau žinojus, kaip jai bus ilgu, ir kaip man bus jos gaila, gal dar būčiau palūkėjus... sad.gif
Atsakyti