Įkraunama...
Įkraunama...

Stebuklingi produktai, kuriuos atradau

QUOTE(Domicele @ 2014 01 08, 15:11)
Lagrend Hyaluron Intense Skin Repair Day tai Marijos Lagrend 4-ių savaičių formulė

ir as uzsisakiau biggrin.gif niekad neužkimbu ant tokiu stebuklu, o dabar uzkibau, dar nebadziau, siandiena tik atveze
As ir nekimbanti schmoll.gif bet pirmas kartas. Nelogiska, kad jokios info nets anglu puslapiuose, nera, tik irgi keletas tokiu klausianciu kaip ir mes. Apie imone irgi nieko nera jokiu duomenu, nei kontaktu beje net psl nera kur uzsisakyti . Tad as atsakiau ta krema, per daug man itartina, ceku berods kalba, tie patys komentarai manau sukciai tai

Atsakyti
QUOTE(Intravert @ 2014 01 08, 20:17)
ir as uzsisakiau  biggrin.gif  niekad neužkimbu ant tokiu stebuklu, o dabar uzkibau, dar nebadziau, siandiena tik atveze



o kokia jo kaina? ax.gif
Atsakyti
Gydytojas dermatologas Laimonas Jazukevičius, pamatęs tą reklamą pasakė: "Mano protu tai yra neįmanoma". Žodžiu, tepliokitės kiek norit tų šarlatanų kremais, pagamintais kokiose Komorų salose, bet jaunystės nesugrąžinsite. Amen.

Į kremą reikia žiūrėti tik kaip į pagalbinę priemonę, pavyzdžiui, sausai odai sudrėkinti ar panašiai. Gydo vaistai, jaunina botulinas, plastinė chirurgija, bet ne kremai. Jie stebuklų nedaro
Atsakyti
QUOTE(Lalantukass @ 2014 01 08, 16:29)
O gal dar galit parasyti kiek kainuoja tas  Marijos Lagrend kremas? ax.gif

30 ml 129, bet paskui paskambino, prikabino makaronu ir užsisakiau 60 ml už 189 lt laugh.gif
nu pasitepiau vakar vakare ir siandiena ryte, negaliu pasakyti nei gerai nei blogai, siap gal visai ir nieko g.gif
tu rauksliu pas mane kazi kiek ir nera, tikslas yra pastangrinti oda.
Zodziu rasysiu cia savo ispudzius, kad google atsirastu info jei kas nores užsisakyti 4u.gif nors aisku, kiekvinam gi skirtingai buna, nu bet vistiek
Atsakyti
Pradėkime nuo to, kad visų pirma to kremo reklama yra akivaizdžiai melaginga, o nuotraukos vogtos. Galiu pateikti pavyzdžių. Štai čia
http://nuolaiducentr...ozis/lagrend-2/
rasite tokios tipo Danutės Vilkienės komentarą su nuotraukomis, kuriose jinai pateikia pokyčius, atsiradusius dvi savaites pasitepliojus kremu.

Iš tiesų ši moteris jokia ne Danutė ir ne Vilkienė, ir iš vis ne lietuvė. Ir tokie pokyčiai atsirado po elementariausios botokso injekcijos. Jos nuotrauką aptikau vienoje invazines grožio paslaugas reklamuojančioje interneto svetainėje
http://www.rejuvent....facelift26.html

Lygiai tokiu pačiu melagingu principu su vogtomis nuotraukomis buvo (o dar ir yra) reklmauojami liekninamieji maisto papildai. Jai prekiauti Lietuvoje uždrausta, nes platintojas nepateikė pilnos produkto sudėties. Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba platintoją rado Lenkijoje, taip pat išsiaiškino, kad produktas gaminamas trečiojo pasaulio šalyje - Komorų salose.

Jūs turite teisę pačios nuspręsti, pirkti ar ne, vartoti ar ne tuos tipo stebuklingus kremus. Bet nežinodama tikrosios jų sudėties aš asmeniškai nerizikuočiau
Atsakyti
QUOTE(Smurka @ 2014 01 09, 11:51)
Pradėkime nuo to, kad visų pirma to kremo reklama yra akivaizdžiai melaginga, o nuotraukos vogtos. Galiu pateikti pavyzdžių. Štai čia
http://nuolaiducentr...ozis/lagrend-2/
rasite tokios tipo Danutės Vilkienės komentarą su nuotraukomis, kuriose jinai pateikia pokyčius, atsiradusius dvi savaites pasitepliojus kremu.

Iš tiesų ši moteris jokia ne Danutė ir ne Vilkienė, ir iš vis ne lietuvė. Ir tokie pokyčiai atsirado po elementariausios botokso injekcijos. Jos nuotrauką aptikau vienoje invazines grožio paslaugas reklamuojančioje interneto svetainėje
http://www.rejuvent....facelift26.html
. Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba platintoją rado Lenkijoje, taip pat išsiaiškino, kad produktas gaminamas trečiojo pasaulio šalyje - Komorų salose.

Jūs turite teisę pačios nuspręsti, pirkti ar ne, vartoti ar ne tuos tipo stebuklingus kremus. Bet nežinodama tikrosios jų sudėties aš asmeniškai nerizikuočiau

šakės blink.gif
Atsakyti
Nu palauksim kokias tris savaites, tikimes is nares Domiceles tikresniu ziniu-jau isbandytu.... cool.gif
Domicele, nepamirskit musu, mes laukiam kaip seksis jums grazinti oda ir kovoti su raukslelemis. nail.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lalantukass: 09 sausio 2014 - 11:22
QUOTE(Lalantukass @ 2014 01 09, 11:22)
Nu palauksim kokias tris savaites, tikimes is nares Domiceles tikresniu ziniu


Yra dar toks reiškinys - placebo efektas.
Raukšles lyginančio kremo iki šiol nebuvo, nėra, o kaip bus - vienas dievas žino. Kaip profilaktinė priemonė nuo senėjimo - taip, sutinku. O raukšles šiandien lygina tik plastinės operacijos, botokso, hialurono injekcijos, giluminiai cheminiai pylingai fenoliu. Tiesiog šia tema labai domėjausi, tad žinau, ką sakau
Atsakyti
QUOTE(Smurka @ 2014 01 09, 13:01)
Yra dar toks reiškinys - placebo efektas.

Pazistu sita...! Geras! biggrin.gif
Atsakyti
Ech.....nu žiūrėsim smile.gif
jo Placebo efektas, žinau tokį, gal jis man jau veikia, nes žiūriu i save ir kazkaip patinku sau biggrin.gif juokauju, ne tikrai dar nieko konkretaus negaliu pasakyti.

Dėl sudėties, taip, biski neramu, bet man taip sunku pataikyti su kremais, tai dziaugciausi jei jis man tiktu, ne ta prasme, kad istiesintu rauksles, ner daug ju pas mane, nors ir ne pirmos jaunystes esu, bet kad palygetu pastangretu pasviesetu oda, vat to tai noreciau. Dideliu stebuklu nesitikiu. Tik vat, kad ziuriu labai jau itariai i ji, juk ne pirma karta uzsakau brangu krema, nu ir tiko, netiko, ieskau vel kito, o vat cia ta pompastiska reklama sukele itarimu.
Papildyta:
QUOTE(Smurka @ 2014 01 09, 10:51)
Iš tiesų ši moteris jokia ne Danutė ir ne Vilkienė, ir iš vis ne lietuvė. Ir tokie pokyčiai atsirado po elementariausios botokso injekcijos. Jos nuotrauką aptikau vienoje invazines grožio paslaugas reklamuojančioje interneto svetainėje
http://www.rejuvent....facelift26.html

nu vat, buciau anksciau paskaiciusi panasios info, tikrai nebuciau užsisakius, manau reikia kuo daugiau rašyti ir demaskuoti tuokius prekeivas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Domicele: 09 sausio 2014 - 15:45
QUOTE(Domicele @ 2014 01 09, 09:37)
30 ml 129, bet paskui paskambino, prikabino makaronu ir užsisakiau 60 ml už 189 lt  laugh.gif
nu pasitepiau vakar vakare ir siandiena ryte, negaliu pasakyti nei gerai nei blogai, siap gal visai ir nieko  g.gif
tu rauksliu pas mane kazi kiek ir nera, tikslas yra pastangrinti oda.
Zodziu rasysiu cia savo ispudzius, kad google atsirastu info jei kas nores užsisakyti  4u.gif nors aisku, kiekvinam gi skirtingai buna, nu bet vistiek


Gavau ir as ta krema vakar per kurjeri, man kainavo kazkodel brangiau uz 60 ml 229Lt mokejau (8 savaiciu formule). Dar nepradejau tepti, taiga ar jis geras - stebuklingas ir vertas tokiu pinigu dar nezinau smile.gif , baisoka tik kad veido nesugadinti, nes info is tikruju truksta, tik viliojantis reklaminis ju puslapis, o kvita turiu tik is kurjerio su jo vardu pavarde. Uzsisakiau sausio 3 d., o jau kita diena (sestadieni) paskambino del pristatymo, pinigus sumoki atsiimant preke, kai pristato. Tik ju puslapi - raudonai svieciantis pasiulymas galioja (kaip raso iki tokios tokios dienos, dazniausiai iki sekancios dienos) vis keiciasi, kad tik paskubetum nusipirkti smile.gif O kainos ju tokios, kurios man buvo pateiktos (zemiau), nuolaida atrodo ispudinga, tai susigundziau, bet seimos nariai tai nesizavi mano poelgiu, ziuresiu, gal nustebinsiu, o gal ir ne smile.gif

Pagrindinė kaina (be nuolaidos) -

238 LTL - 4-ių savaičių terapija

476 LTL -8-ių savaičių terapija

Nuolaida

109 LTL

247 LTL


Taigi, Mokėti

129 LTL - 4-ių savaičių terapija


229 LTL - 8-ių savaičių terapija



Atsakyti
I
QUOTE
š tiesų ši moteris jokia ne Danutė ir ne Vilkienė, ir iš vis ne lietuvė. Ir tokie pokyčiai atsirado po elementariausios botokso injekcijos. Jos nuotrauką aptikau vienoje invazines grožio paslaugas reklamuojančioje interneto svetainėje
http://www.rejuvent....facelift26.html



Aciu tau, gaila,kad anksciau nebuvo siu pasisakymu ir jau ta krema nusipirkau. Po tokiu tos firmos akibrokstu ir, akivaizdu, melagingos reklamos nebelabai jau ir norisi tiketi efektu, nebent suveiks placebo ir tai bus gerai (kuo daugiau sumoketi, tuo labiau padeda) smile.gif Aisku tik tiek, kad firmai "eina" nemazi pinigai ir kas ta sukontroliuos? Kadangi uzsakymas "elektroninis", preke pristato kurjeris nurodytu adresu. Labai svarbu,kad cia dalintumemes patirtimi. Kremo sudetyje raso,kad pagrindas yra hialurono rugstis. Pagalvojau, juk kazkas hialurono injekcijom grazinasi, bet, is tikruju, kaip patikrinti kas to brangaus kremo sudetyje, bet juk niekas nepatikrinsim jokio kremo sudeties, bandom ir dalinames patirtimi ir tiek?! Kol kas turime mazai patirties su siuo produktu, faktas.
Atsakyti